סמסונג מכריזה על שני מכשירים חדשים מסדרת הGEAR

סמסונג הכריזה היום על שני מוצרים חדשים בסדרת הגיר, הGear fit 2 ממשיכו של הGear fit והGear Icon X אוזניות ...

0:00
  /  
03.06.2016
  
 מאת: עמית לגו

סמסונג הכריזה היום על שני מוצרים חדשים בסדרת הגיר, הGear fit 2 ממשיכו של הGear fit והGear Icon X אוזניות אלחוטיות ללא חוטים כלל.

הGear Fit 2 בנוי ממש כמו הצמיד הקודם של סמסונג, אך מסך מעט רחב יותר הפעם, מסגרת דקה יותר, ותוכנה שדומה מאוד לזו של הGear S2. הצמיד מיועד יותר לחובבי הספורט, והוא מגיע עם יכולות GPS עצמאיות, מדידת פעילות ומעקב אחרי שינה.
עקב הרחבת מסך הSuperAMOLED והגדלת הרזולוצייה ל216×432, סמסונג הצליחה להכניס יותר פרטים למסך הצמיד. הצמיד יהיה זמין עם רצועות גומי בצבעים שחור, כחול וורוד.

הצמיד מגיע גם עם תוכנה משופרת בדומה לGear S2, עם תצוגת התראות, ומעקב אחרי הפעילות היומיומית שלנו. סמסונג גם הוסיפה את היכולת לקבוע לעצמו מטרות כמו ריצה מהירה יותר או להגדיל את קצב שריפת הקלוריות היומית וכו'. בנוסף, תוכנת הS Health עומדת לקבל עדכון גדול בו משתמשים יוכלו להתחרות במשתמשים אחרים מהעולם, והעדכון אף מביא איתו תמיכה באפליקציות צד שלישי כמו Strava או Runkeeper ישירות מהקופסה. כמו כן, תהיה אינטגרציה בין הצמיד לבין אפליקציית Spotify, עם אפליקצייה מובנית בצמיד ורשימות השמעה מספורטאים לספורטאים.

סמסונג מכריזה על שני מכשירים חדשים מסדרת הGEAR

לצד הצמיד סמסונג השיקה גם את אוזניות הGear Icon X. אוזניות אלו הן חסרות חוטים לגמרי, גם לא כאלה שמחברים בין האוזניות עצמן, אלא הכל נעשה באופן אלחוטי לגמרי. הGear Icon X יעבדו עם הטלפון שלכם ממש כמו כל אוזניית Bluetooth אחרת, אך כמובן שיש גם את הצד הספורטיבי. האוזניות יעקבו אחרי המרחק שאתם הולכים, המהירות שלכם וקצב הלב שלכם, וכל זה יסונכרן לאפלקיציית S Health על הסמארטפון שלנו. אימונים מודרכים גם יהיו זמינים, עם קול אמיתי שידריך אתכם וימריץ אתכם דרך האוזניות.

סמסונג מכריזה על שני מכשירים חדשים מסדרת הGEAR

הIcon X מכילות רמקולים מובנים לקבלת שיחות, ומערכת נגיעה על מנת לנגן, לעצור ולהחליף שירים, כל זה באופן מובנה באוזנייה עצמה. לאוזניות יש גם זיכרון של 4GB לאחסון שירים (4GB בכל אוזנייה כך שלא יצטרכו להסתנכרן כדי להזרים את השיר אחת לשנייה). האוזניות עצמן נטענות בתחנת עגינה הדומה לכדור, שהיא גם סוללה ניידת בשבילהן, כך שתוכלו לקבל שתי הטענות נוספות בדרך. זו פונקצייה שכנראה תשתמשו בה הרבה משום שחיי הסוללה עפ"י סמסונג הם 3.6 שעות כאשר מזרימים מסמארטפון ו1.5 שעות במצב עצמאי.

הGear Fit 2 ישוחרר בארה"ב ב10 ביוני תמורת $179 בזמן שהGear Icon X יגיעו רק בסתיו תמורת $199. כמו הGear S2, המכשירים יתמכו בכל הסמארטפונים המריצים Android 4.4 ומעלה, אך אין עדיין מידע לגבי IOS או לגבי מתי המכשירים הללו יגיעו לארץ.

לדיון בנושא: סמסונג מכריזה על שני מכשירים חדשים מסדרת הGEAR


0:00
  /  
3.6.2016
  
 מאת: עמית לגו

1