סרט לסופשבוע-יום האם (Mother's Day)

"יום האם" הוא אופציה טובה לדייט או בילוי עם בת הזוג, החברים/חברות או ההורים.

18:00
  /  
02.06.2016
  
מאת: איתמר נימרוד

העלילה

העלילה של "יום האם" משלבת ביחד jחמישה סיפורים שונים שקשורים ליום האם וליחסים עם ההורים והמשפחה. מגישת טלוויזיה רווקה וללא ילדים (ג'וליה רוברטס).  מעצבת פנים גרושה (ג'ניפר אניסטון),  שבעלה (טימות'י אוליפנט) התחתן מחדש. שתי אחיות שמעמידות פנים שהן רווקות בזמן שהאחת (קייט הדסון) נשואה עם ילד והשניה (שרה צ'וק מ"סקראבס") בזוגיות עם אישה. אלמן טרי (ג'ייסון סודייקיס), שמתמודד בו זמנית עם האבל על מות אשתו ועם בנותיו המתבגרות ומלצרית צעירה  (בריט רוברטסון החמודה מ"בחזרה למחר") שמנסה למצוא את אמה הביולוגית שמסרה אותה לאימוץ לפני שנים כדי לסגור מעגל  לפני שהיא אמורה להתחתן.

סרט לסופשבוע-יום האם (Mother's Day)

לביקורת

את "יום האם" ביים גארי מרשל, שאחראי לקומדיות רומנטיות מצליחות כמו "אישה יפה" , "פרנקי וג'וני", "המהפך של הלן" ו"יומני הנסיכה". בשנים האחרונות הוא ביים סרטים כמו "יום האהבה" ו"סילבסטר בני-יורק", סרטים מאוד קלילים שמה שמשותף לשניהם הוא קאסט גדול של שחקנים מוכרים שאמורים להביא את הקהל אל הקופות ועלילה שכוללת כמה סיפורים שמשתלבים אחד עם השני וקשורים לנושא מסויים. גם "יום האם" הוא כזה ובדיוק כמו קודמיו הוא סרט חביב, שמהווה אופציה נחמדה לדייט או לבילוי עם בת הזוג, החברים/חברות או ההורים.

סרט לסופשבוע-יום האם (Mother's Day)

כמו הסרטים הקודמים, גם "יום האם" מכיל בתוכו כמה סיפורים שונים שמשתלבים אחד עם השני. אבל בניגוד לקודמים, שהיו מלאים וגדושים בסיפורים כך שלא כולם קיבלו את מלוא תשומת הלב, בסרט הזה ישנם חמישה סיפורים וכולם מקבלים זמן מסך. הסיפורים נורא נחמדים ובכולם אפשר למצוא משהו שאפשר להזדהות איתו. משהו נוסף שאהבתי זה שאם יש בסרט בדיחות אז הן באמת מצליחות להצחיק ולא נכנסות למחוזות הנמוכים כדי לסחוק מהקהל צחוקים בכוח. אותו הדבר גם ברגעים המרגשים, הם מצליחים לרגש מבלי להיות קיטשיים או עצובים מדי כדי לגרום לקהל לדמוע בכוח.

סרט לסופשבוע-יום האם (Mother's Day)

מבחינת השחקנים, גם ב"יום האם" ישנו קאסט מגוון של שחקנים כשהרוב הגדול בו כמו ג'וליה רוברטס, קייט האדסון וגם שחקני המשנה הקטור אליזונדו ולארי מילר, עבדו עם מרשל בלא מעט סרטים שביים. באחת הסצינות שבהן מככבים אליזונדו ורוברטס ישנה אחת הבדיחות הטובות בסרט, שהיא כולה רפרנס אחד גדול ל"אישה יפה" . כולם משחקים מצויין כשאני אישית הכי אהבתי את ג'ייסון סודייקיס וג'ניפר אניסטון, שמשחקים את הדמויות שלהם בצורה אמינה ומצליחים להצחיק וגם לרגש.

סרט לסופשבוע-יום האם (Mother's Day)

בקיצור-אפשר לראות.

סרט לסופשבוע-יום האם (Mother's Day)

"יום האם"- ארצות-הברית 2016. 118 דקות. בימוי: גארי מרשל. תסריט: אניה קוצ'וף, מת'יו ווקר. שחקנים: ג'וליה רוברטס, ג'ניפר אניסטון, קייט האדסון, ג'ייסון סודייקיס, טימות'י אוליפנט, שיי מיטשל, שרה צ'וק, הקטור אליזונדו, לארי מילר,  ג'ניפר גארנר.

 

לדיון בנושא: סרט לסופשבוע-יום האם (Mother's Day)


18:00
  /  
2.6.2016
  
מאת: איתמר נימרוד

1