השקת סדרת מחשבי ה-Lenovo X1 בישראל

לנובו ישראל חשפה היום את משפחת מחשבי ה-Lenovo X1, בוא נראה מה מציעה לנו סדרה חדשה זו.מה שבטוח, המחשבים קלים ...

19:00
  /  
29.05.2016
  
מאת: צבי וורובל

לנובו ישראל השיקה היום באופן רשמי, בכנס לקוחות, משווקים ועיתונאים בתל אביב, את סדרת מחשבי ה-Lenovo X1 למגזר העסקי והארגוני. על פי הנהלת לנובו ישראל מדובר במהלך אסטרטגי של החברה בו הרחיבה את השימוש ב-X1 ממחשב ה-Carbon לסדרה של מוצרי פרימיום.

המחשבים הכלולים בסדרה זו הם הדור הרביעי של משפחת ה- ThinkPad: ה- X1 Carbon , ה- X1 Yoga, ה- X1 Tablet  הנוח לשימוש כפתרון 2 ב-1, וכן את ה- ThinkCentre X1 All in One, מחשב שולחני "הכל כלול" שמציע עיצוב דק ונקי.

את האירוע פתחה סיגל אלבאום, מנכ"ל לנובו ישראל ומסרה כמה עובדות על החברה.

השקת סדרת מחשבי ה-Lenovo X1 בישראל
לחברת לנובו העולמית 46 מיליארד דולר שנתיות, 58,000 עובדים הפזורים ב- 160 מדינות.
לחברה שלושה תחומי עיסוק: מחשוב עסקי, מחשוב ביתי ושרתים.
ע"פ חברת המחקר IDC, החברה נמצאת במקום ראשון ולחברה 27 רבעונים רצופים שבהן גדלה מעבר לגידול השוק. עוד נמסר כי החברה מובילה את שוק הניידים בישראל לאורך שנים.

השקת סדרת מחשבי ה-Lenovo X1 בישראל

בהמשך, מני גרינפלד, מנהל פתרונות מחשוב לנובו, מסר כי "השקת קו מוצרי ה- X1 מגדילה את היצע הפרימיום של מחשבי החברה. מחשבים אלה מוכיחים שוב את היכולת של לנובו לשלב בין שרידות גבוהה לעיצוב מתוחכם כמובילת המחשוב האישי בכלל, והתחום העסקי והארגוני בפרט. הרחבת משפחת ה- X1 מבטיחה שכל אחד ימצא בדיוק את הפתרון העסקי אשר הכי מתאים לו" ואף במצגת שלו השווה את הדגמים החדשים במשפחת X1 למכונית רולס רויס.

השקת סדרת מחשבי ה-Lenovo X1 בישראל

סרטון על ThinkPad X1 Tablet

ה-   ThinkPad X1 Tabletהינו טאבלט פרימיום המתחבר באמצעות חיבור מגנטי למקלדת, וכך להפוך למחשב נייד, זהו פתרון לכל מי שצריך מחשב 2 ב-1. ה-X1 Tablet  מגיע עם מסך 12 אינץ', משקלו 1.1 ק"ג כולל המקלדת. (הטאבלט לבדו שוקל ב-780 גרם).

השקת סדרת מחשבי ה-Lenovo X1 בישראל
הוא מציע שימוש במעבדי Core m5 או Core m7 של אינטל, שצריכת החשמל שלהם מסתכמת ב-4.5 וואט, כך שיש לו עד 16 שעות עבודה. בנוסף הוא מגיע עם חיישן טביעת אצבע.

סרטון על ThinkPad X1 Carbon (2016)

ה- ThinkPad X1 Carbon, במהדורת 2016, הוא מחשב האולטרה-בוק העסקי הקל והדק ביותר בעולם עם עובי של 16.5 מ"מ ומשקל של 1.17 ק"ג. השלדה המיוצרת מסיבי פחם מקנה לו עמידות גבוהה ואף עבר 12 מבחני MIL-SPEC.

השקת סדרת מחשבי ה-Lenovo X1 בישראל
מחשב הנייד X1 Carbon מציע עד 11 שעות עבודה עם סוללה פנימית (אינה ניתנת לשליפה), מבחר מעבדים עד Core i7 vPro של אינטל, עד 16 גיגה-בייט זיכרון RAM וכונן SSD בנפח של עד 1 טרה בייט בטכנולוגיית NVMe. המחשב מגיע עם מסך IPS בגודל 14 אינץ', ישנם שתי רזולוציות לבחירה FHD ו-WQHD. יש חריץ הרחבה עבור כרטיס סים LTE-A.

סרטון על ThinkPad X1 Yoga

ה- ThinkPad X1 Yoga הוא המחשב ההפיך העסקי הקל ביותר בעולם עם משקל של 1.27 ק"ג. הוא מציע תצורה דומה לזו של ה-X1 Carbon  אבל עם מספר שינויים שהעיקריים שבהם הוא ציר ה- Yoga המאפשר סיבוב המסך ה- 14 אינץ' ב- 360 מעלות וכן שימוש במסך מגע מסוג OLED. דגם ה-X1 Yoga  מציע ארבעה מצבי עבודה: מעמד, טאבלט, נייד ואוהל. שינוי אחר הוא עט אלקטרוני שנטען מחדש בכל פעם שמחזירים אותו למקום, וכן מציע עד 100 דקות של שימוש לאחר טעינה של 15 שניות בלבד.

ולבסוף הוצג דגם ה- ThinkCentre X1 All in One שהינו מחשב דק יותר ממחשב נייד המציע תצוגה חדה בזוויות צפייה גבוהות במיוחד. מחשב זה מגיע עם תמיכה בשבב אבטחת מידע וב-vPro. כמו כן הוא מציע עמידות וקשיחות גבוהים בהתאם לתקני MIL-SPEC האמריקאים.

השקת סדרת מחשבי ה-Lenovo X1 בישראל

כל משפחת ה- X1 החדשה זמינה בארץ ובמחיר: (המחירים במטבע דולר כי כך מקובל לתמחור בשוק העסקי)

  • X1 tablet – החל מ-1,600 דולר
  • X1 Carbon – החל מ-1,800 דולר
  • X1 Yoga – החל מ-2,000 דולר
  • X1 AIO – החל מ-1,400 דולר

בסוף ההרצאות הטכניות פינקו את הנוכחים בהופעה של גיא עמיר וחנן סביון יוצרי "עספור" ו"פצועים בראש" שסיפרו על איך זה לעבוד יחד ומאיפה מקבלים השראה לסיפורים שלהם.

השקת סדרת מחשבי ה-Lenovo X1 בישראל

לדיון בנושא: השקת סדרת מחשבי ה-Lenovo X1 בישראל


19:00
  /  
29.5.2016
  
מאת: צבי וורובל

1