'בקרוב'-הטריילרים שאתם חייבים לראת

מדור עשירי של "בקרוב", עם כל הטריילרים החמים שיש ברשת

12:00
  /  
06.05.2016
  
מאת: איתמר נימרוד

שבעת המופלאים (The Magnificent Seven)

נפתח את המדור הפעם עם גרסא חדשה למערבון הקלאסי מ-1960. הסרט מספר על שבעה שכירי חרב, שנשכרים ע"י תושביה של עיירה אמריקאית שקטה במטרה להגן עליהם מפניו של תעשיין עשיר שמשליט טרור ברחבי העיר. דנזל וושינגטון, אית'ן הוק, כריס פראט, ווינסנט דונופריו, פיטר סארסגארד והיילי בנט מככבים. אנטואן פוקווה ("יום אימונים מסוכן") מביים.

תאריך יציאה: 22.9.2016

 

בן-חור (Ben-Hur)

ונמשיך עם עוד גרסא חדשה. הפעם לסיפור התנכ"י המפורסם על יהודה בן-חור, שהוגלה לעבדות אצל הרומאים ועובר סדרה של חוויות מעצבות. הסיפור הפך ב-1959 לסרט בבימויו של וויליאם ווילר ובכיכובו של צ'ארלטון הסטון. הסרט הזה הפך לקלאסיקה מודרנית, היה מועמד ל-11 פרסי אוסקר וזכה בכולם וסצינת המרכבות מתוכו הפכה לאחת הסצינות הזכורות בתולדות הקולנוע. את הגרסא החדשה ועתירת האפקטים מביים טימור בקממבטוב ("מבוקש") ומשחקים בה ג'ק יוסטון, טובי קבל, מורגן פרימן ואיילת זורר.

תאריך יציאה: 18.8.2016

 

 

ג'ייסון בורן (Jason Bourne)

אחד הסרטים היותר מדוברים של הקיץ. אחרי הפסקה ארוכה של 12 שנים, מאט דיימון והבמאי פול גרינגראס חוזרים לשתף פעולה בסרט רביעי (ושלישי שלהם ביחד) שעוסק במעלליו של ג'ייסון בורן. הפעם בורן חוזר לפעילות בניסיון לגלות למה הוא עושה את מה שהוא עושה כל השנים. לצד דיימון מככבים ג'וליה סטיילס, אליסיה ויקנדר וטומי לי ג'ונס.

תאריך יציאה: 28.7.2016

 

סוכן וחצי (Central Intelligence)

יש לי תחושה שהסרט הזה יצליח מאוד בארץ. דווין ג'ונסון מגלם סוכן cia, שמגייס רואה חשבון חלקלק (קווין הארט), שהיה החבר הכי טוב שלו בתיכון במטרה לפתור פרשיית ריגול מסובכת. ארון פול ואיימי ראיין גם משחקים בסרט ורוסון מרשל ת'רבר ("אנחנו המילרים") מביים.

תאריך יציאה: 16.6.2016

לדיון בנושא: 'בקרוב'-הטריילרים שאתם חייבים לראת


12:00
  /  
6.5.2016
  
מאת: איתמר נימרוד

1