מרשמלו מגיע גם ל BlackBerry Priv

עדכון גרסת אנדרויד מרשמלו מגיע גם לבלקברי PRIV. מהיום. מה שודרג כאן?  

9:11
  /  
27.04.2016
  
מאת: אלי חבוש

הבלקברי PRIV, שהגיע לארץ לפני מספר חודשים, ועבר תחת ידנו בביקורת מלאה כאן, מקבל את גרסת האנדרויד החדשה – מרשמלו. 

העדכון החדש לדברי החברה, ששמה דגש במכשירים שלה, וגם ב PRIV, על אבטחה, יפתח בפני משתמשי ה- PRIV  דרכים נוספות לשיפור האבטחה הניידת שלהם, באמצעות אפשרויות חדשות לניתוב ושליטה בהגדרות הפרטיות של המכשיר, בשילוב אפליקציית DTEK  הייחודית.

אבל לא רק, גם המקלדת הפיזית תשופר על ידי הוספת אפשרות SWYPE גם על המקלדת הפיזית (החלקת האצבע מאות לאות) הוספת אפשרויות EMOJI, שיפור חיזוי המילים, ושיפור מיקום עכבר בשליטה על גבי המקלדת הפיזית. בנוסף העדכון יוסיף אפליקציות לבלקברי HUB, עדכון הבלקברי לאנצ'ר וביצועי סוללה משופרים ששמים את המכשיר במצב שינה כשהוא לא פעיל.

בכל הנוגע להחלפת עברית על ידי שילוב מקשים פיזים במכשיר, זה עדיין לא טופל ולשאלתנו נאמר לנו שהנושא נמצא בהחלט ב Roadmap של החברה.

העדכון יוסיף עדכוני המצלמה כמו למשל צילום ב 24 פריימים לשנייה במצבי וידאו שונים או צילום ב slow motion ב 120 פריימים לשניה, שלדברי החברה ישפרו את חוויית הצילום של המשתמשים.

לדברי ג'ון צ'ן, מנכ"ל בלקברי, "בלקבריPRIV  הנו מכשיר האנדרואיד המאובטח ביותר בשוק. אנו נמשיך למצוא דרכים חדשות לשיפור והגברת האבטחה והפרטיות של המשתמשים, על ידי הוספת יישומים חדשים עבור העדכון הנוכחי של מערכת ההפעלה".

לדיון בנושא: מרשמלו מגיע גם ל BlackBerry Priv


9:11
  /  
27.4.2016
  
מאת: אלי חבוש

1