האם המפרט של הNote 6 הודלף?

מה שנראה כמו המפרט של ספינת הדגל החדשה של סמסונג הודלף, והוא מציג מעבד חדש ומצלמה משופרת.

12:00
  /  
23.04.2016
  
מאת: עמית לגו

סמסונג אמנם עדיין בוחנת חלקים פנימיים למכשיר הדגל החדש שלה, אך כמה פרטים חדשים על המכשיר הודלפו. כתבה שעלתה באתר GSM Helpdesk מציגה רק כמה מהנתונים החדשים של מכשיר הדגל החדש של סמסונג.

כנראה, החברה בוחנת שתי גרסאות לGalaxy Note 6, האחת עם מסך קעור והשנייה עם מסך שטוח. למרות זאת, החברה מתכננת להוציא רק מכשיר אחד שיהווה את הגרסה הסופית של המכשיר, ומלבד המסך, שני המכשירים זהים אחד לשני.

האם המפרט של הNote 6 הודלף?

המקור מגבה חלק מהשמועות הקודמות שהNote 6 יגיע עם מסך QHD בגודל "5.8 ו6GB של RAM. המכשיר יגיע עם מעבד Snapdragon 823 או מעבד Exynos חדש מבית סמסונג, תלוי באזור בו מושק המכשיר, ועם 32GB של זיכרון פנימי עם אפשרות להרחבה ע"י כרטיס זיכרון. המכשיר יגיע גם עם Android N ועם מצלמת ה12 מגה-פיקסל שראינו עם הGalaxy S7, אך עם שיפור בתוכנה ועם אפשרויות צילום חדשות. המכשיר יכיל גם סוללה בנפח 4,000mAh, מה שהופך את הסוללה לאחת מהגדולות שסמסונג אי פעם הציעה בסמארטפון.

ככל הנראה, סמסונג תשיק את הGalaxy Note 6 בקיץ הזה, מה שיתן למכשיר קצת יתרון בזמן לעומת הiPhone 7 של אפל. עם זאת, אם סמסונג רוצה להשיק את המכשיר עם Android N ישירות מהקופסה, כנראה שתאריך ההשקה יהיה תלוי במתי גוגל ישיקו את הגרסה שלהם לקהל הרחב.

מקור: GSM HD

לדיון בנושא: האם המפרט של הNote 6 הודלף?


12:00
  /  
23.4.2016
  
מאת: עמית לגו

1