כבר לא רק סמסונג וLG – גם Huawei הכריזו על משקפי VR

חברות סלולר כמו Samsung וLG החלו כבר בייצור משקפי VR משלהם. כעת גם Huawei החליטו שהם נכנסים לתחום הVR עם הכרזתם ...

7:00
  /  
16.04.2016
  
מאת: עמית לגו

חברות רבות כבר החלו לייצר משקפי VR. אפילו חברות סלולר כמו Samsung וLG החלו להצטרף לחברות הללו בייצור משקפי VR משלהם. כעת גם Huawei החליטו שהם נכנסים לתחום הVR עם הכרזתם אמש על משקפי VR שמותאמים למכשיר הP9 החדש שלהם ולמכשיר הMate 8.

כבר לא רק סמסונג וLG – גם Huawei הכריזו על משקפי VR

בדומה למשקפי הVR של סמסונג, גם משקפי הHuawei VR עובדים בשיתוף עם הסמארטפון, שמהווה גם את המקור לחיישני התזוזה וגם את המסך. כמו כן, יש למשקפיים משטח מגע בצד ימין שנותן לנו שליטה במכשיר, וגם כפתור אחורה מעליו. בנוסף, יש גם גלגלת בצד העליון של המשקף לפוקוס. המשקפיים הללו יעבדו רק עם מכשירי הMate 8, הP9 והP9 PLUS, מה שאומר שהמשקפיים הללו יהיו הראשונים בעלי חיבור USB Type-C.

החומרה במשקפיים מאוד דומה למשקפיים אחרים בשוק. ניתן לראות במשקפיים סרטים ב360 מעלות ולשחק במשחקי VR. כמו כן, Huawei הוסיפה כי המשקפיים יתמכו גם בסאונד תלת מימדי עם חיבור לאוזניות משלנו, כמו משקפי הOculus Rift. כרגע לפחות, אחד החסרונות העיקריים של המשקפיים הללו, הוא שמכשירי הP9 הם בעלי מסך 1080P ולא QHD כמו המתחרות, מה שגורם להורדה משמעותית ברזולוציה במיוחד בגלל הקרבה של המכשיר אלינו.

כבר לא רק סמסונג וLG – גם Huawei הכריזו על משקפי VR

החברה כבר נתנה לנו כיוון באשר לכמות התוכן בעת ההשקה. הHuawei VR יגיע עם 4000 סרטים (אך לא בהכרח סרטי VR), מעל 40 משחקים, 350 תמונות פנורמיות ב360 מעלות ו150 סיורים פנורמים, וכמובן הכל בחינם.

Huawei עוד לא הכריזו על תג מחיר או אפילו תאריך יציאת המשקפיים לשוק, אך הם כן אמרו שהמשקפיים יצאו עוד השנה, ובהחלט אפשרי שאפילו כבר בקיץ הזה.

כבר לא רק סמסונג וLG – גם Huawei הכריזו על משקפי VR

לדיון בנושא: כבר לא רק סמסונג וLG – גם Huawei הכריזו על משקפי VR


7:00
  /  
16.4.2016
  
מאת: עמית לגו

1