האירוע כעת רשמי – אפל 'תעדכן אותנו' ב21 במרץ

אפל הכריזה באופן רשמי על אירוע שיתקיים ב21 במרץ בקופרטינו שבקליפורניה. החברה צפויה להציג את האייפון SE, אייפד פרו "9.7, ...

8:00
  /  
13.03.2016
  
מאת: עמית לגו

אפל הכריזה באופן רשמי על אירוע שיתקיים ב21 במרץ בקופרטינו שבקליפורניה. החברה צפויה להציג אייפון SE חדש בגודל "4, אייפד פרו "9.7, עדכוני תוכנה, רצועות חדשות לשעון ועוד. הנה כל מה שאנו מצפים לראות:

אפל בד"כ משחררים אייפון חדש מדי סתיו החל מהIphone 4S ב2011, אבל אנו חושבים שהפעם זה ישתנה, ונקבל אייפון חדש כבר בשבוע הבא. האייפון SE צפוי להיות עם מסך בגודל "4, והוא יצטרף לשאר סדרת האייפונים בעלי מסכי ה"4.7 וה"5.5. בתור מכשיר ביניים שלא יקבל את תג מכשיר הדגל, האייפון SE יקבל נתונים מעורבים מהאייפון 6 וה6S, אך יהיה במארז שדומה לאייפון 5.

על פי השמועות האייפון החדש יגיע עם מעבד הA9 וצ'יפ הM9 עם סירי שתמיד עובדת ברקע ותמונות חיות כפי שהוצג באייפון 6S. בנוסף, המכשיר יכלול את Apple Pay, יגיע בדגמי 16/64GB ובצבעים אפור חלל, כסף, זהב, וזהב ורדרד. כמו כן, לפי התמונות שהעלו בימים האחרונים, נראה שהאייפון יגיע בעיצוב מאוד דומה לאייפון 5S עם כפתור הנעילה למעלה.

האירוע כעת רשמי – אפל 'תעדכן אותנו' ב21 במרץהאירוע כעת רשמי – אפל 'תעדכן אותנו' ב21 במרץ

                                האייפון 5S                                                                                             כיסוי לאייפון SE

האייפד פרו החדש צפוי להיות עם מסך בגודל "9.7 והוא יתווסף לאייפד פרו הקודם בגודל "12.9 שהוצג בסתיו האחרון. אפל בד"כ מעדכנת את סדרת האייפדים שלה בגודל "9.7 מדי סתיו. בסתיו האחרון היא החליטה להכריז על האייפד פרו ועל אייפד מיני חדש, וככל הנראה היא מתכוונת להציג את האייפד פרו "9.7 באירוע שיתקיים שבוע הבא. אין מידע על השם של האייפד הזה, בין אם יקרא iPad Air 3 או iPad Pro.

לפי השמועות, השינויים הצפוים הם: אימוץ רביעיית הרמקולים כמו באייפד פרו, הוספת העיפרון של אפל, שדרוג המעבדים מA8X וM8 למעבדי הA9X וM9, חיבור חכם ואולי פלאש למצלמה האחורית, דבר שלא ראינו באף אייפד אחר. שני המכשירים החדשים הללו, כנראה יהיו זמינים לרכישה כבר בימים העוקבים לאירוע.

האירוע כעת רשמי – אפל 'תעדכן אותנו' ב21 במרץ

למרות שכנראה לא יוכרז Apple Watch חדש עד הסתיו, לפי השמועות יוצגו באירוע רצועות ספורט חדשות בשביל השעון.

האירוע כעת רשמי – אפל 'תעדכן אותנו' ב21 במרץ

בנוסף לכל זה, אפל צפויה להציג עדכונים למערכות ההפעלה שלה – iOS 9.3, OS X 10.11.4, watchOS 2.2 וtvOS 9.2, שאין להם תאריך שחרור רשמי עדיין, אך הם יוצגו לכולם באירוע עצמו. כמו כן, אנו צפוים לקבל גם עדכון מיוחד רק ל iTunes שישפר את חווית המוזיקה של אפל.

האירוע כעת רשמי – אפל 'תעדכן אותנו' ב21 במרץ

תמונות נלקחו מאתר 9to5mac

האירוע כעת רשמי – אפל 'תעדכן אותנו' ב21 במרץ

לדיון בנושא: האירוע כעת רשמי – אפל 'תעדכן אותנו' ב21 במרץ


8:00
  /  
13.3.2016
  
מאת: עמית לגו

1