'בקרוב'-כל הטריילרים שיצאו השבוע ושאתם חייבים לראות

מדור שביעי של "בקרוב" עם כל הטריילרים שיצאו השבוע ושאסור לכם לפספס


מכסחות השדים (Ghostbusters)

ונפתח עם אחד הסרטים המדוברים של הקיץ הקרוב. הסרט הזה הוא ספק סרט המשך, ספק גרסא חדשה לקומדיית הפולחן של איוון רייטמן מלפני 32 שנים. אל נעליהם הגדולות של ביל מארי, דן אקרויד והרולד ראמיס המנוח נכנסות בכישרון רב מליסה מקארת'י, קירסטן וויג, קייט מקינון ולזלי ג'ונס. כריס המסוורת' גם מצטרף בתפקיד משנה קטן. פול פייג, שעבד ביחד עם מקארת'י בשנים האחרונות בקומדיות המצליחות "מסיבת רווקות", "עצבניות אש" ו"מרגלת", מביים. וגם סליימר, הייצור הירוק והדוחה מהסרט המקורי, מגיע לכאן להופעת אורח.

תאריך יציאה: 21.7.2016

 

מייק ודייב מחפשים דייט (Mike and Dave Need Wedding Dates)

ממשיכים עם עוד קומדיה מטורפת. זאק אפרון ואדם דיווין מגלמים את מייק ודייב סטנגל, שני אחים מופרעים וחובבי מסיבות עם יצר הרס עצמי וטירוף בעיניים. כאשר אחותם הצעירה מחליטה להתחתן בהוואי, הוריהם מודיעים להם שאם הם לא ימצאו בנות זוג עד לתאריך החתונה הם לא יוכלו להגיע אליה. הם מפרסים מודעה באינטרנט ומוצאים בנות זוג, שמסתבר שהן הרבה יותר פרועות מהם. בסרט מככבות גם אנה קנדריק, אוברי פלאזה וטרייסי מורגן.

תאריך יציאה: 7.7.2016

 

מוצאים את דורי (Finding Dory)

והנה עוד סרט מדובר שיגיע אלינו הקיץ. 13 שנים אחרי ש"מוצאים את נמו" יצא למסכים, ""דיסני"ו"פיקסאר" מוציאים את סרט ההמשך שלו. הכוכבת הפעם היא דורי, הדגיגה הכחולה והשכחנית שמדובבת בכישרון רב ע"י אלן דג'נרס. במרכזו של הסרט יוצאת דורי למסע ארוך כדי למצוא את משפחתה. לצד דג'נרס ואלברט ברוקס מדבבים גם אידריס אלבה, דיאן קיטון, מייקל שיין, אד אוניל, דומיניק ווסט ויוג'ין לוי.

תאריך יציאה: 23.6.2016

 

חברי הדרקון אליוט (Pete's Dragon)

אולפני "דיסני", ממשיכים לשחרר גרסאות חדשות לקלאסיקות הקולנועיות שלהם. "חברי הדרקון אליוט" הוא סרט מוזיקלי לילדים משנת 1977, שמספר על חברות אמיצה בין ילד קטן בשם פיט ודרקון גדול וחמוד בשם אליוט, שרק פיט יכול לראות אותו. בסרט כיכבו שחקנים כמו מיקי רוני המנוח ושלי ווינטרס והדרקון היה מצוייר. בגרסא החדשה שתצא בקיץ ומשחקים בה ברייס דאלאס האוורד, רוברט רדפורד, ווס בנטלי וקארל אורבן, העלילה מעט השתנתה אך הבסיס הסיפורי נשאר והאנימציה של הדרקון השתכללה. האם זה יהיה טוב?. עוד מוקדם מדי לדעת, נצטרך לחכות לקיץ.

תאריך יציאה: 11.8.2016

לדיון בנושא: 'בקרוב'-כל הטריילרים שיצאו השבוע ושאתם חייבים לראות

 

 


חלק מהתכנים באתר כוללים מעת לעת קישורים לתוכניות שותפים, שעבורם האתר מקבל עמלה עם רכישה בפועל באמצעותם.
עמלה זו איננה מייקרת את עלות הרכישה של המוצרים.

10:00
  /  
11.03.2016
  
מאת: איתמר נימרוד

1