'בקרוב'-כל הטריילרים שיצאו השבוע ושאתם חייבים לראות

  מדור חמישי של" בקרוב" עם כל הטריילרים שיצאו השבוע ושאסור לכם לפספס


ספר הג'ונגל (The Jungle Book)

אולפני "דיסני" ממשיכים לעבד מחדש את קלאסיקות האנימציה שלהם. הפעם הם משחררים גרסת לייב אקשן ל"ספר הג'ונגל", אחד מהסרטים האהובים שלהם בכל הזמנים, שמבוסס על ספרו הידוע של רודיארד קיפלינג ויחגוג בשנה הבאה יום הולדת 40.  בטריילר שייצא השבוע מסתתרת גם מחווה מוזיקלית מרגשת לאותו סרט. התגלית ניל סת'י יגלם את התפקיד הראשי של מוגלי, הילד הקטן שננטש ע"י הוריו בג'ונגל ומתחיל להתיידד עם החיות, שיופיעו על המסך באנימציה ממוחשבת ומאוד ריאליסטית. בן קינגסלי ידבב את בגירה, ביל מאריי את באלו, אידריס אלבה את שירחאן, סקארלט ג'והנסון את קא וכריסטופר ווקן את המלך לואי. ג'ון פאברו ("איירון-מן") מביים.

תאריך יציאה: 14.4.2016

 

זוטרופוליס (Zootopia)

ונמשיך עם סרט אנימציה חדש של "דיסני" . הסרט "זוטרופוליס" מתרחש בבעיר בה גרות חיות מכל הסוגים והמינים ומספר על ארנבת שוטרת ושועל חלקלק שנאלצים לשלב כוחות כדי לחקור פשע. בין המדבבים יהיה ניתן לשמוע את ג'ניפר גודווין, ג'ייסון בייטמן, אידריס אלבה ושאקירה.

תאריך יציאה: 23.3.2016

 

עידן הקרח: מסלול התנגשות (Ice Age: Collision Course)

הקיץ הזה צפוי להיות מלא בסרטי אנימציה. אחרי "אנגרי בירדס" ו"מוצאים את דורי", ייצא הקיץ סרט חמישי בסדרת הרפתקאותיהם של מני, סיד, דייגו וסקראט. הפעם המרדף אחרי הבלוט מביא את סקראט לייקום חלופי שיוצר שרשרת של אירועים קוסמיים שמשפיעים על עידן הקרח בעולם. סיד, מני ודייגו חייבים לעזוב את ביתם ויוצאים להרפתקאה חדשה שמביאה אותם לארצות אקזוטיות ומפגישה אותם עם דמויות צבעוניות וחדשות שהם לא מכירים. ריי רומני, ג'ון לגוויזאמו, דניס לירי וקווין לטיפה מדבבים גם הפעם, כשבגרסא המדובבת יהיה ניתן לשמוע את טל פרידמן.

תאריך יציאה: 14.7.2016

 

מר תשע נשמות (Nine Lives)

קומדיה נחמדה לכל המשפחה שביים ברי זוננפלד ("גברים בשחור"). קווין ספייסי מגלם את טום, איש עסקים ומיליארדר שמכור לעבודה שלו, מה שמנתק אותו לחלוטין ממשפחתו. כשבתו בת ה-11 מבקשת חתול ליום-הולדתה, טום מחליט להיעתר לבקשתה למרות שהוא שונא חתולים וקונה אחד מחנות חיות בעלת אופי מיסטי. בדרך למסיבה הוא עובר תאונה איומה, וכשהוא מתעורר הוא מגלה לדהמתו שהוא לכוד בתוך הגוף של החתול, שבינתיים אומץ ע"י משפחתו. בסרט משחקים גם ג'ניפר גרנר, כריסטופר ווקן , שריל היינס והילדה מלינה וייסמן.

תאריך יציאה:   4.8.2016

 

ללכת בדרכך (Me Before You)

ונסיים עם משהו רומנטי, בכל זאת אנחנו בסופ"ש של וולנטיינ'ז דיי. "ללכת בדרכך" הוא עיבוד קולנועי לספר רב מכר שכתב ג'וג'ו מויס. אמיליה קלארק מגלמת את לואיזה, בחורה אנגליה צעירה ללא חלומות או כיוון בחיים, שעוברת מעבודה לעבודה במטרה לעזור למשפחתה ואף פעם לא מאבדת את החיוך. האופטימיות שלה עומדת למבחן כשהיא לוקחת עבודה חדשה ומשמשת כמלווה לוויל טריינור (סם קלפלין), בנקאי צעיר ועשיר שתאונה שעבר ריתקה אותו לכסא גלגלים. השניים עוברים ביחד שורה של הרפתקאות, שבמהלכן הם מגלים זה את זו וגם את עצמם.

תאריך יציאה: 2.6.2016

לדיון בנושא: 'בקרוב'-כל הטריילרים שיצאו השבוע ושאתם חייבים לראות


חלק מהתכנים באתר כוללים מעת לעת קישורים לתוכניות שותפים, שעבורם האתר מקבל עמלה עם רכישה בפועל באמצעותם.
עמלה זו איננה מייקרת את עלות הרכישה של המוצרים.

18:00
  /  
12.02.2016
  
מאת: איתמר נימרוד

1