התוכנית למתקינים מומחים של HDBaseT עכשיו גם און-ליין – הירשמו עכשיו!

חברת Valens ,זוכת פרס האמי ה-67  לטכנולוגיה וממציאת טכנולוגיית HDBaseT ,שמחה להזמינכם להשתתף בתוכנית להכשרת מתקיני HDBaseT.

14:00
  /  
08.11.2015
  
מסחרי
תוכן שיווקי

התוכנית למתקינים מומחים של HDBaseT עכשיו גם און-ליין, הירשמו עכשיו!

התוכנית למתקינים מומחים של HDBaseT  עכשיו גם און-ליין ,הירשמו עכשיו!

"חברת ולנס הישראלית עשתה היסטוריה כאשר זכתה בפרס האמי היוקרתי(Emmy® Award). הפרס מוענק לחברות שהחזון והחדשנות שלהם השפיעו באופן מהותי על הדרך שבה אנחנו צופים בטלוויזיה.

מדובר בהישג מדהים עבור חברת ולנס מהוד השרון, שזוכה להוקרה עולמית עבור הטכנולוגיה הייחודית שלה, HDBaseT, והיא הזוכה היחידה בקטגוריה של חיבוריות ביתית ומסחרית של וידאו באיכות High Definition.

הפסלון המפורסם יוענק למר דרור ירושלמי, מנכ"ל ולנס, בטקס האמי היוקרתי שיערך בחודש ינואר בלאס וגאס."

התוכנית למתקינים מומחים של HDBaseT  עכשיו גם און-ליין ,הירשמו עכשיו!

אז נכון זכינו בפרס האמי לחדשנות טכנולוגית!  אבל זה עדיין לא אומר שכל מתקין מקצועי של אודיו ווידאו בארץ מכיר אותנו, וזו בהחלט הזדמנות טובה לספר לכם על הטכנולוגיה פורצת הדרך שהומצאה ממש כאן בהוד השרון ועכשיו כבר מבוססת בכל העולם. וכמובן איך ניתן ללמוד עוד על אודותיה.

הטכנולוגיה הייחודית בשם HDBaseT, הסירה את מכשול המרחק ומכשולים אחרים המוכרים לנו, וזו הסיבה שהיא הפכה בשנים האחרונות לבחירה הטבעית עבור מתקיני מערכות אודיו וידאו מסחריות ושינתה לחלוטין את פני השוק המקצועי ואת עבודת המתקין. הטכנולוגיה מאפשרת העברת תכני מולטימדיה על גבי כבל רשת: וידאו באיכות HD, אודיו, אינטרנט, אותות בקרה, וחשמל – כל זה על גבי כבל רשת בודד ולמרחקים ארוכים.

מאחורי המהפכה הטכנולוגיה שהחלה לכבוש את העולם, עומדת החברה הישראלית ולנס, יצרנית צ'יפים מהוד השרון, החברה היחידה בעולם המספקת פתרונות HDBaseT.  הטכנולוגיה נתמכת על ידי ארגון תקינה שהקימה ולנס בשותפות עם חברות הענק  LG, Samsung, Sony, ומטרתו לתקנן, לקדם ולהפיץ את טכנולוגית HDBaseT.  תוך זמן קצר הצטרפו לאירגון מעל למאה חברות ברחבי העולם, ובשוק ניתן למצוא מאות מוצרים כגון, מסכים, מקרנים, מטריצות, מתאמים ומגברים מכל היצרנים המובילים דוגמת: Panasonic, Samsung, Epson, NEC, Pioneer, Hitachi והיד עוד נטויה.  במהלך מהיר מהצפוי, נוצר סטנדרט חדש בשוק.

התוכנית למתקינים מומחים של HDBaseT  עכשיו גם און-ליין ,הירשמו עכשיו!

HDBaseT Installer Zone – המקום להתייעץ וללמוד

לפני כשנה בדיוק חנכנו פורטל חדש המיועד למתקינים ויועצים המעוניינים ללמוד עוד על החידושים בטכנולוגיית HDBaseT. הפורטל מהווה מאגר מידע מרכזי עם כל מה שמתקינים צריכים לדעת  על טכנולוגית HDBaseT, ובין היתר ניתן למצוא בו: מאמרים תאורתיים, סיפורי התקנות אשר מביאים את צד הפרקטי של הטכנולוגיה, מוצרים חדשים ויכולות חדשות של הטכנולוגיה. הפורטל כולל גם פורום פעיל בו מתיקנים יכולים לשאול שאלות ולהיוועץ עם עמיתים מכל העולם, ומשמש ערוץ תקשורות ישיר אל מול מפתחי הטכנולוגיה ויצרני המוצרים השונים.

לפורטל רשומים היום כבר למעלה מ-3000 מתקינים מכל רחבי העולם שמתוכם קרוב ל-800 כבר סיימו את תוכנית ההכשרה המקוונת.

התכנית מורכבת מסדרה של קליפים קצרים בנושאים כגון: ארכיטקטורה, שיטות עבודה מומלצות, תאימות בין מוצרים ועוד. בסוף כל סרטון יוצגו מספר שאלות קצרות ומי שיענה נכונה על כולן יוסמך כמומחה HDBaseT.

ניתן ללמוד עוד על תכנית ההכשרה בקישור לסרטון

כנס הכשרה למתקיני HDBaseT

בנוסף, אנו שמחים לבשר שהשנה ייערך כנס הכשרה למתקיני HDBaseT  בחודש דצמבר בתל אביב. ההכשרה כוללת הקניית ידע וישומים שונים של הטכנולוגיה, הדגמת חיבוריות בין המוצרים, ועוד. הארוע יכלול אזור תצוגה מגוון של מוצרים מבוססיHDBaseT ממגוון יצרנים.

תכנית ההכשרה מטעם ארגון HDBaseT ניתנת בכל העולם ומונה כאלפי מתקינים מומחים. ועכשיו גם בישראל!

לפרטים והרשמה לחץ כאן!

התוכנית במתכונתה הנוכחית מועברת כבר מעל שנה במקומות שונים ברחבי העולם כחלק אינטגרלי מתכניות ההכשרה של InfoComm  ו-Cedia ונוחלת הצלחה גדולה.

אירוע ההשקה יתקיים בבית המועצה לישראל יפה, רח' רוקח 80, תל אביב, ביום שני ה- 21 בדצמבר בין השעות 09:00 ל-14:00.

המשתתפים יעברו קורס הסמכה למתקינים ואינטגרטורים הרוצים ללמוד עוד על טכנולוגית HDBaseT ולהיות מורשים להתקנת מערכות HDBaseT. ההכשרה תכלול הצגת המודולים הבאים: עקרונות טכנולוגיה, הדרכה והדגמה מעשית, שיטות עבודה מומלצות, תכנית אישור מוצרי HDBaseT  והדגמת אינטראופרביליות של המוצרים. בסיומו של הקורס, משתתפים יקבלו תעודת הסמכה של מתקין  HDBaseT מורשה  ותג מתקין מורשה דיגיטלי שיוכלו לשלב באתר האינטרנט שלהם. ההשתתפות באירוע למתקינים ואחרים היא חינם אך כניסה תהא מותנית באישור מראש. בנוסף לתוכנית ההכשרה נארח גם אזור תצוגת מוצרים – יצרני ציוד ונציגיהם בארץ שיציגו בפני המשתתפים את המערכות החדישות ביותר הקיימות היום בשוק ומשתמשות בטכנולוגיית  HDBaseT להרשמה לחצו כאן

למי מכם שכבר מסתקרן ומעוניין ללמוד עוד על השימושים והיישומים של HDBaseT ,אנו ממליצים להיכנס כבר עכשיו לקישור הבא שבו תוכלו לראות וללמוד על מגוון התקנות של טכנולוגיית HDBaseT  ברחבי העולם ובארץ: לחצו כאן.

רגע לפני סיום, טכנולוגיית HDBaseT נוצרה כדי להבטיח את חוויית המשתמש הטובה ביותר, על ידי העברת וידאו באיכות הגבוהה ביותר מחד ועל גבי תשתית כבילה פשוטה, זולה ונפוצה מאידך. בעזרת יכולות 5Play הייחודיות, הטכנולוגיה שינתה את פני תעשיית האודיו-וידאו ואיפשרה התקנה פשוטה של מערכות ultra-HD, יעילות, גמישות, זולות יותר, ומוכנות לדרישות העתיד.

הצטרפו לקהילת HDBaseT!

התוכנית למתקינים מומחים של HDBaseT  עכשיו גם און-ליין - הירשמו עכשיו!

לדיון בנושא: התוכנית למתקינים מומחים של HDBaseT עכשיו גם און-ליין – הירשמו עכשיו!


14:00
  /  
08.11.2015
  
מסחרי