סמסונג תציג סמארטפון מתקפל כבר בינואר

תמונות, הגשת פטנט והדלפות מתוך החברה. סמסונג צפוייה להציג את המכשיר המתקפל הראשון כבר בינואר
11:00
  /  
28.10.2015
  
מאת: אלי חבוש

סמסונג תציג סמארטפון מתקפל כבר בינואר

שמועות על מכשירים מתקפלים קיימים כבר כמה שנים ומלווים בתמונות מכשירי קונספט שהחברות עצמן יצרו, דיווחים מתוך החברה ושמועות. השמועות הגדולות ביותר במהלך הזמן האחרון היו על מכשיר מתקפל של סמסונג ונראה שהפעם, השמועות מקבלות גם אימותים מכיוונים שונים ונראה שבהחלט נזכה לראות מכשיר מתקפל כבר בינואר.

אז על מה מדובר?

כבר בשנה שעברה הגישה סמסונג בקשת פטנט על מכשיר מתקפל כשהמסך שלו מתקפל ביחד עם המכשיר באמצעות ציר ועל ידי לחיצה בכפתור, הציר משתחרר וניתן לבצע קיפול של המכשיר.

סמסונג תציג סמארטפון מתקפל כבר בינואר

לאחר מכן, לפני כחודש, נודע משמועות דרך אדם בסין (תמיד מתחיל משם), שהחברה עובדת על המכשיר בפרוייקט שנקרא Project Valley שישלב בתוכו כפי הנראה מעבד סנאפדרגון 820 עם זיכרון 3GB ואף נאמר שהמכשיר ישווק כבר בינואר.

ועכשיו, אתר Samobile מדווח שלפי גורם מבפנים, זו כבר לא ממש שמועה וכי יש אפילו מספר דגם (SM-G929F) ואפילו אפילו רשימה של מדינות אליהן הוא יגיע ובהן – בריטניה, צרפת, גרמניה, פולין, איטליה, דרום קוריאה…

ארה"ב, כמו גם כמובן ישראל, נעדרות מהרשימה.

לפי התמונות והגשת הפטנט, לא ברור האם מדובר במסך מתקפל אמיתי או שני מסכים עם מעין פילם המחבר ביניהם שמתקפלים ליחידה אחת. מה שבטוח הוא שיציאת מכשיר מהסוג הזה יכול לעשות מהפיכה בשוק הסמארטפונים ולסמן על מגמה חדשה.

כמובן שעדיין הכל בגדר שמועות ודיווחים לא מאומתים. ניתן רק לחכות לינואר ולראות. לשמחתנו זה לא עוד הרבה זמן.

דרך: Samobile

 

לדיון בנושא: סמסונג תציג סמארטפון מתקפל כבר בינואר


11:00
  /  
28.10.2015
  
מאת: אלי חבוש

1