חברת ברימאג משיקה: מאוורר למנגל – הקץ לנפנופי המנגל!

חברת ברימאג משווקת בימים אלו מכשיר חדשני –מאוורר למנגל , המאיים להכחיד את "הספורט הלאומי של ישראל", נפנוף מעל המנגל.

15:20
  /  
13.07.2015
  
הודעה לעיתונות: ברימאג דיגיטל אייג' בע"מ

 חברת ברימאג משיקה:  מאוורר למנגל – הקץ לנפנופי המנגל!

חברת ברימאג, המתמחה ביבוא ושיווק מוצרי חשמל לבית ולמטבח, משווקת בימים אלו מכשיר חדשני –מאוורר למנגל , המאיים להכחיד את "הספורט הלאומי של ישראל", נפנוף מעל המנגל.            חברת ברימאג משיקה:  מאוורר למנגל - הקץ לנפנופי המנגל!

המאוורר למנגל הינו מאוורר נייד, קומפקטי ומעוצב, הנצמד בצורה בטיחותית למנגל או לכל אמצעי הבערה אחר, ללא צורך במגע יד אדם. המכשיר מצויד במנוע עם מהירות משתנה המאפשר שליטה מלאה בכמות האוויר המועברת לאש. בזכות השליטה המקסימאלית, מתאפשרת הצתת אשר במהירות, תוך פחות מעשר דקות. בנוסף, נחסך הצורך לעמוד ליד המנגל ולנפנף ממושכות להבערת אש.

המכשיר מייתר את השימוש בחומרים בעירים כנפט או בנזין ומספק כמות גדולה של אוויר במהירות נמוכה, ללא פיזור אפר בכל מקום, וכך גם יש תרומה להפחתת זיהום האוויר ושמירה על סביבה נקייה וידידותית, בנוסף לזאת, מאפשר בקרת טמפרטורה מושלמת לצלייה, המבטיח שהארוחה תוגש בדיוק במידת העשייה הנכונה.

חברת ברימאג משיקה:  מאוורר למנגל - הקץ לנפנופי המנגל!

המכשיר מתחבר למנגל באמצעות מלקחיים קפיציות, המסוגלות לעמוד בעומסים כבדים ופעילותו מאוד בטיחותית, כך שאין צורך לעמוד ליד המנגל ולנפנף. המכשיר עוצמתי, עמיד, קל לשימוש ותפעול ומעוצב בצורה מודרנית.

הוא עשוי פלדת אל-חלד שאינה מתחממת ועמידה בפני שימוש ממושך. מבנה המכשיר עם הצוואר הארוך והמתכוונן, מאפשר למקם אותו בכל מקום ובכל זמן בעבור מגוון רחב של שימושים, ניתן לאחיזה מושלמת באמצעות ידיות ארגונומיות, הממוקמות מחוץ למנגל ואינן מתחממות גם בבעירה העצמותית ביותר. המכשיר מצויד בסוללה שניתנת להחלפה או להטענה בקלות, באמצעות מטען ביתי הקיים בבית וברכב.
כמו כן, ניתן להשתמש במאוורר למנגל בכל עת שמעוניינים להבעיר אש כמו למשל בעת הדלקת אח מבוערת, מדורה, מתקני עישון, תנור עצים וכו'.

חברת ברימאג משיקה:  מאוורר למנגל - הקץ לנפנופי המנגל!

אבינועם כהן, סמנכ"ל שיווק בחברת ברימאג אומר: "גם החובבים המושבעים ביותר של "על האש", אינם מחבבים את העמידה הממושכת מעל המנגל, תוך ספיגת ניחוחות עשן שדבקים עוד שעות רבות לבגדים, מה גם שמדובר בעבודה משעממת ומעייפת. ה- מאוורר למנגל בעצם חוסך את כל הטרדה הקשורה בנפנוף מעל המנגל, ידידותי לסביבה ולמשתמש ומשאיר רק את הכיף וההנאה שיש מאכילת בשר "על האש". עוד הוסיף כהן: "אין ספק שמדובר פה בפריצת דרך של ממש, מסוג הדברים שעליהם אומרים: "איך לא חשבו על כך קודם? ".

מחיר מומלץ לצרכן: 199 ₪.

לדיון בנושא: חברת ברימאג משיקה: מאוורר למנגל – הקץ לנפנופי המנגל!


15:20
  /  
13.07.2015
  
הודעה לעיתונות: ברימאג דיגיטל אייג' בע"מ