פלנטרוניקס משיקה בישראל אוזניות ומציגה את העתיד

פלנטרוניקס מרחיבה את שוק האוזניות שלה בארץ ומשיקה דגמים חדשים - החל מאוזניות סלולר ועד לאוזניות לגיימרים. וגם - אוזניה ...

7:00
  /  
24.06.2015
  
מאת: אלי חבוש

אמש הציגה חברת פלנטרוניקס את ליין האוזניות החדש שלה המושק בישראל. החברה, המיוצגת בארץ על ידי חברת סיגנט הישראלית המשווקת את מוצריה כאן, אינה שם חדש בישראל והאוזניות שלה נמכרים בישראל כבר שנים רבות.

פלנטרוניקס מבצעת הרחבה מסויימת לפעילותה בעולם ובארץ ומוציאה דגמים חדשים של אוזניות בתחומים שונים כמו תחום הספורט והגיימינג ואמש הציגה שלושה מהם:

פלנטרוניקס משיקה בישראל אוזניות ומציגה את העתיד

Explorer 500

דיבורית בלוטות' קלת משקל (7.5 גרם), שיכולה להתחבר לשני טלפונים בו זמנית. ה-Explorer 500 מצוידת במיקרופון כפול ומנגנון ביטול רעשים. בנוסף היא מאפשרת, באמצעות אפליקציה שניתנת להורדה בחינם, לתת לטלפון הוראות קוליות.

האוזניה מגיעה עם תמיכה בבלוטות' 3.0 ומעלה, תמיכה ב-A2DP להזרמת מוזיקה ואודיו לאוזניה, תמיכה ב-AVRCP לשליטה במוסיקה ומנגנון 'שינה עמוקה' שנותן לדברי החברה זמן שימוש מרבי של עד 180 יום. בנוסף, כבל ההטענה משמש גם כרצועה.

מחיר מומלץ לצרכן: 300 שקל, זמינות החל מיולי 2015.

פלנטרוניקס משיקה בישראל אוזניות ומציגה את העתידBackbeat FIT Lava

אוזניות ספורט סטראו שמושקות בצבע חדש שנראה גם בלילה. עם ציפוי בטכנולוגיית P2i, הן גם עמידות בפני זיעה. האוזניות, שמציעות עד 8 שעות האזנה ועד 6 שעות שיחה, כוללות בקרות לשליטה בהשמעת המוזיקה וכן למענה לשיחות נכנסות. הן מגיעות גם עם רצועת זרוע לטלפון החכם, שיכולה גם לשמש כמקום אחסון לאוזניות כשהן לא בשימוש.

מחיר מומלץ לצרכן: 600 שקל. זמינות החל מיולי 2015.

 

 

 

 

GameCom 818 

אוזניות אלחוטיות לגיימרים. GameCom 818 מאפשרות, באמצעות דונגל, לשבת במרחק של עד 12 מטרים ממסך המשחק. הן מאפשרות למשתמש לשמוע ולדבר בסטריאו באיכות גבוהה לדברי החברה. האוזניות כוללות בקרה לשליטה בעוצמת הקול ולהשתקת המיקרופון, וטכנולוגיה לביטול רעשים חיצוניים. עם תאימות ל-PC, מקינטוש ו-PlayStation 4, האוזניות מציעות עד 10 שעות שימוש.

מחיר מומלץ: 450 שקל. זמינות החל מיולי 2015

פלנטרוניקס משיקה בישראל אוזניות ומציגה את העתיד

לשאלתנו לגבי תמיכה בעברית למוצרי החברה התומכים בזיהוי קולי, נאמר לנו שכפי הנראה בסבירות של 90% זה יתבצע בשנה הבאה. נראה…

לדברי נציג החברה באירוע ההשקה, החברה אינה עוסקת רק בתכנונים לזמן קרוב אלא מבצעת פיתוחים לעתיד רחוק יותר. במסגרת האירוע הוצג סרטון בו מוצגת אוזניה בפיתוח שמשולבים בה סנסורים של GPS, אקסלומטר וכו' שתפקידם יהיה לעקוב אחר תנועות הראש של הלובש אותן ולהוציא מידע בהתאם.

כך למשל, ניתן להצמיד מעין אווטר לדמות שלנו וכל תנועה תיתרגם למסך. הפיתוח כאן הוא רחב וכמעט אינסופי וניתן לקחת את הטכנולוגיה הזו ולהשתמש בה בצורות שונות, כמו למשל לבצע מענה לשיחה בהנהון הראש קדימה או לדחות שיחה בנדנוד הראש מצד לצד כ-לא.

 

 

 

 

 

לדיון בנושא: פלנטרוניקס משיקה בישראל אוזניות ומציגה את העתיד


7:00
  /  
24.6.2015
  
מאת: אלי חבוש

1