פרטנר מודיעה: מוקמות 20 חנויות של Apple בתוך מרכזי השירות והמכירה של הקבוצה

קבוצת פרטנר נבחרה על ידי Apple העולמית להקים את קונספט 'חנות בתוך חנות' בישראל, במרכזי השירות והמכירה של הקבוצה תוצג ...

10:00
  /  
24.06.2015
  
הודעה לעיתונות: פרטנר תקשורת

פרטנר מודיעה: מוקמות 20 חנויות של Apple בתוך מרכזי השירות והמכירה של הקבוצה קונספט של shop in Shop

קבוצת פרטנר נבחרה על ידי Apple העולמית להקים את קונספט 'חנות בתוך חנות' בישראל, במרכזי השירות והמכירה של הקבוצה תוצג חנות של Apple בדומה למודל הקיים ברחבי העולם, בה עמדות התנסות פעילות וחווייתיות במגוון רחב של מוצרים, תוך מתן שירות על ידי Apple masters – נציגי חברת פרטנר שהוסמכו בתכנית הכשרה ייעודית למומחי מוצרי Apple.

פרטנר מודיעה: מוקמות 20 חנויות של Apple בתוך מרכזי השירות והמכירה של הקבוצה

החנות הראשונה נפתחה היום במרכז השירות והמכירה באשדוד, עד סוף חודש אוגוסט, ייפתחו 11 חנויות נוספות של Apple במרכזי השירות של Orange בערים: תל אביב, רמת גן, ראשון לציון, כפר סבא, פתח תקווה, נתניה, ירושלים, חיפה, באר שבע, סכנין, עפולה ובהמשך ייפתחו 8 חנויות נוספות.

במהלך החודשים האחרונים נוהלו שיחות בין נציגי חברת פרטנר בראשותו של צביקה שיינפלד, סמנכ"ל החטיבה הקמעונאית בחברת פרטנר ונציגי Apple העולמית להקמת shop in Shop, במרכזי השירות והמכירה של הקבוצה. המהלך הינו חלק ממהלך כולל של התפיסה הקמעונאית של החברה המנגישה לציבור הרחב את מגוון השירותים והמכשירים מכל עולמות התקשורת.

אפל התרשמה מנראות מרכזי השירות והמכירה, מהשירות האיכותי והמקצועי ומהמגוון הרחב של מוצרי התקשורת המוצעים.

החנות בתוך חנות הראשונה נפתחה היום באשדוד וגודלה כ- 16 מטרים. החנות כוללת שולחן מרכזי עליו מונחים מכשירים להתנסות ומגוון רחב מאוד של אביזרים נלווים לסלולר, כיסויים למכשירי הקצה ועוד. כמו כן, פרטנר תתחיל לשווק את אוזניות Beats בקרוב.  

האדריכלות והעיצוב מבוצעים ע"י Apple ומותאמים לכל חנות וחנות.

לדיון בנושא: פרטנר מודיעה: מוקמות 20 חנויות של Apple בתוך מרכזי השירות והמכירה של הקבוצה


10:00
  /  
24.6.2015
  
הודעה לעיתונות: פרטנר תקשורת

1