סמסונג אלקטרוניקס ישראל מכריזה על שיתוף פעולה עם האגודה לסוכרת נעורים (סוג 1)

סמסונג תספק מערכות חדשניות לבדיקות דם שתופעלנה ב-16 המרפאות השונות לסוכרת נעורים ברחבי הארץ, ותעניק 11 מלגות השתתפות במחנות הקיץ ...

20:30
  /  
14.06.2015
  
הודעה לעיתונות: סמסונג ישראל

סמסונג אלקטרוניקס ישראל מכריזה על שיתוף פעולה עם האגודה לסוכרת נעורים (סוג 1)

סמסונג אלקטרוניקס ישראל מכריזה על שיתוף פעולה עם האגודה לסוכרת נעורים (סוג 1)

מזה כשנתיים וחצי, סמסונג אלקטרוניקס ישראל תורמת מכשור וציוד רפואי מציל חיים לעמותות שונות בישראל ולמרפאות ולבתי חולים באיזורי הפריפריה. מדובר בפרויקט המנוהל במסגרת האחריות התאגידית של החברה המבקשת להעביר חלק  מרווחיה חזרה בחברה.

על כן, סמסונג אלקטרוניס ישראל מציבה מכשירי ספירת דם, כימיה וסמני לב במרכזים רפואיים המסייעים לאוכלוסיות מוחלשות המתגוררות באזורים מרוחקים ממרכזים רפואיים ובכך, מביאה להקלה משמעותית בטיפול בחולים ואף להצלת חיים. מכשירים אלו מאפשרים לזהות מקרי זיהום, דלקת, אנמיה, בעיות בתפקודי איברים פנימיים וחשד לאירועים לבבים, כל זאת באמצעות דגימת דם מזערית ובדקות ספורות.

בעקבות הצלחת הפרויקט, החברה בחרה להרחיב את הפעילות לכל 16 מרפאות הילדים  של סוכרת נעורים הפרוסות ברחבי הארץ באמצעות יצירת שיתוף פעולה משמעותי ופורה עם האגודה לסוכרת נעורים (סוג 1)בישראל.

בנוסף לפרויקט  זה, סמסונג תעניק 11 מלגות השתתפות לילדים סוכרתיים במחנות הקיץ של האגודה- בהן יוכלו לקבל כלים לחיים לצד הסוכרת ולפגוש ילדים סוכרתיים נוספים.

אנה ליפניק-לוי, סמסונג אלקטרוניקס ישראל: "כחברה גלובלית אנו מודעים לנושאים העומדים על סדר היום העולמי והמקומי ולכן אנחנו מחויבים לחברה שבה אנו חיים. בשנתיים וחצי האחרונות התמקדנו בסיוע לקהילות בפריפריה וליצירת הקלה אמיתית בטיפול הרפואי. אנחנו גאים ונרגשים לקראת שיתוף הפעולה עם האגודה לסוכרת נעורים המייצגת את ציבור הסוכרתיים בארץ (סוג 1), עוסקת במימון מחקרים בנושא לטובת הטיפול בחולים, ומכניסה אור ואיכות חיים לעולמם של אלפי ילדים סוכרתיים ותקווה אמיתית למשפחותיהם. אנו פותחים בשיתוף פעולה חשוב מאין כמותו לאורך שנים ארוכות, וכולי תקווה כי המצאות הציוד הרפואי במרפאות השונות תקל על המטופלים ככל הניתן, ותתמוך בהם".

סמסונג אלקטרוניקס ישראל מכריזה על שיתוף פעולה עם האגודה לסוכרת נעורים (סוג 1)אנה ליפניק-לוי, מנהלת שיווק מותג סמסונג ישראל

מדי יעקבזון, מנכ"לית האגודה לסוכרת נעורים (סוג 1) בישראל JDRF: "האגודה לסוכרת נעורים (סוג 1) בישראל הינה הגוף המייצג את אוכלוסיית הסוכרתיים מסוג 1 בישראל, בעודה מקדמת את כלל היבטי החיים לצד הסוכרת ומספקת את התמיכה הנדרשת לסוכרתי ובני משפחתו.

"האגודה פועלת בכלל המישורים בכדי להבטיח את הטיפול המיטבי עבור ציבור הסוכרתיים במסגרת מערכת הבריאות ועל כן מברכת את שיתוף הפעולה המרגש עם חברת סמסונג. שיתוף פעולה זה צפוי לסייע בהקלת שגרת הטיפול המתלווה למחלה כרונית זו ולשפר חייהם של אלפי ילדים סוכרתיים בארץ."

אשר מוזר, מנהל תחום דיאגנוסטיקה, מדיגל בע"מ, המפיצה את מערכות בדיקת הדם של סמסונג בישראל: "מחלקת הדיאגנוסטיקה של חברת מדיגל מתמקדת בבדיקות POC (בדיקות בסמוך לנקודת הטיפול). המכשור של חברת סמסונג מסייע לצוות הרפואי במרפאה לקבל תוצאות בדיקות מדוייקות ואמינות, תוך דקות ספורות. ממשק המשתמש הפשוט של המכשירים מאפשר לנו להדריך את הצוותים הרפואים תוך זמן קצר. לקוחותינו יכולים לקבל החלטות רפואיות מצילות חיים בנקודת הטיפול (המיון הקדמי, חדר המיון, מרפאת החוץ) ולתת לחולה את הטיפול המיטבי. אנו שמחים לקחת חלק בפרויקט התרומה לקהילה של חברת סמסונג, מצפים ונרגשים להתחיל בעבודה המשותפת עם האגודה לסוכרת נעורים".

לדיון בנושא: סמסונג אלקטרוניקס ישראל מכריזה על שיתוף פעולה עם האגודה לסוכרת נעורים (סוג 1)


20:30
  /  
14.6.2015
  
הודעה לעיתונות: סמסונג ישראל

1