מדפסת פוטו חדשה של אפסון SC-P800 תאפשר לצלמים ואמנים להדפיס עבודות עד לגודל A2

המדפסת החדשה המצוידת במסך מגע צבעוני בגודל 2.7 אינץ', מכלי דיו גדולים של 80 מ"ל ותכונות קישוריות מתקדמות, מאפשרת לצלמים ...

7:00
  /  
14.06.2015
  
הודעה לעיתונות: אפסון ישראל

אפסון מכריזה על ה- SureColor SC-P800, התוספת החדשה לקו מדפסות הפוטו של החברה. המדפסת אידיאלית עבור צלמים מקצועיים ואמנים, ומפיקה תמונות מציאותיות ובאיכות גבוהה עם מעברי צבעים וגוונים 'חלקים'. המדפסת הערוכה לטפל בגדלי דף של עד לגודל A2, מגיעה גם עם יחידה אופציונלית לנייר בגליל, כך שצלמים ואמנים יכולים כעת ליצור הדפסות איכותיות וגדולות, דוגמת כרזות.

מדפסת פוטו חדשה של אפסון דגם SC-P800 תאפשר לצלמים ואמנים להדפיס עבודות עד לגודל A2

"מדובר במדפסת שמפיקה תמונות איכותיות המחזיקות מעמד זמן רב והמיועדות למכירה, לתערוכות, להגהות צבע או לתיקי עבודות", אומר דניאל בן מויאל, מנהל ,שיווק מדפסות בפורמט רחב באפסון, "ניתן גם להשתמש ב-SC-P800 להפקת מגוון הדפסות אומנותיות, מסמכים איכותיים, הגהות צבע, מצגות, סקיצות ותמונות פוטו לאלבומים בפורמט חריג".

המדפסת משתמשת בדיו Ultrachrome HD וערכת דיו חדשה של תשעה צבעים ששימשה לראשונה במדפסת הפוטו מדגם +SC-P600 A3. ערכת הדיו מפיקה מגוון צבעים רחב ואת צבעי השחור ה'עמוקים' ביותר בשוק, מצב המאפשר למשתמשים להדפיס תמונות עם מגוון צבעים מדויקים וגווני שחור עמוקים. ערכת הדיו מתאפיינת בעמידות משופרת לדהייה, כך שההדפסות עמידות יותר ויחזיקו מעמד זמן רב יותר.

מדפסת פוטו חדשה של אפסון SC-P800 תאפשר לצלמים ואמנים להדפיס עבודות עד לגודל A2דניאל בן מויאל – מנהל תחום הדפסה מקצועית באפסון ישראל

ה- SC-P800 'יורשת' את הדגם המוצלח במיוחד של סדרת מדפסות הפוטו Stylus Pro38xx ומהווה את הדגם הראשון ויחיד בשוק של מדפסת שולחנית בגודל A2 עם אפשרות לנייר בגליל. אפשרות זו הופכת דגם זה לאידיאלי עבור צלמים ואמנים הרוצים להדפיס בקלות תמונות גדולות ופנורמיות בפורמטים לא סטנדרטיים.

השימוש בדגם SC-P800 פשוט מאוד הודות למגוון של תכונות נוספות: זהו המוצר היחיד בשוק הכולל מסך מגע צבעוני בגודל 2.7 אינץ' כדי לסייע למשתמשים לעבור בקלות להדפסה על סוגי מדיה שונים ולפקח על עבודות ההדפסה החשובות.

שלושה נתיבי נייר, לרבות נתיב קדמי חדש לטעינת נייר לעבודות אמנות, מאפשרים טעינת נייר נטולת טרדות והחלפה קלה בין פורמטים שונים של מדיה. המדפסת משתמש במכלי דיו גדולים של 80 מ"ל, האידיאליים להדפסת תמונות גדולות דבר המצמצם את מספר הפעמים בו המשתמש נדרש להחליף דיו ומוזיל משמעותית את עלות ההדפסה.

עיצוב חדש ומודרני מעניק ל- SC-P800 מראה ותחושה איכותיים. בהיותה המדפסת הקומפקטית ביותר בשוק בגודל A2, היא מתאימה היטב למקומות שאינם משופעים במקום, בבית או בסטודיו.

תכונות קישוריות מתקדמות מעניקות גמישות נוספת ל- SC-P800. זו מדפסת A2 הראשונה בגודל 17 אינץ' עם חיבור Wi-Fi לקבלת הדפסה אלחוטית קלה ברחבי הבית, או הסטודיו. היא אף תומכת בתוכנת Epson Connect להדפסה קלה ממגוון מכשירים ניידים, לרבות סמארטפונים, מחשבים וטבלטים. באמצעות קישוריות Wi-Fi Direct, ניתן אף להדפיס תמונות מתוך המכשיר הרצוי ללא חיבור אלחוטי.

הדגם SC-P800 יהיה זמין מ-1 ביוני במחיר של 8,000 שקלים.

לדיון בנושא: מדפסת פוטו חדשה של אפסון SC-P800 תאפשר לצלמים ואמנים להדפיס עבודות עד לגודל A2


7:00
  /  
14.6.2015
  
הודעה לעיתונות: אפסון ישראל

1