סרט לסופ'ש: הפמליה – Entourage

הפמליה - סדרה בהשראתו ובהפקתו של מארק וולברג, מגיעה לסיומה בסרט הוליוודי בומבסטי.

11:00
  /  
11.06.2015
  
מאת: עפר לאור

קשה לסכם את Entourage בכמה מילים, אבל בכל זאת אנסה. זוהי סדרה בהשראת חייו ופועלו של מארק וולברג. מארק, שאחיו הקטן בעסק, ושסחב איתו לא מעט חברים מצעירותו אל כוכבותו בהוליווד יזם את הסדרה שהפכה במידת מה לסדרת קאלט. הדמויות בסדרה השתלבו בסצינה ההוליוודית והסדרה הפכה ללהיט.

אם בעונות הראשונות היתה תחושה של מעוף ושל ביקורת על הוליווד, עם הזמן הסדרה הפכה למראה של הוליווד, עם הופעות אורח, שגעונות של הכוכבים ושל הסובבים אותם והטירוף של הוליווד די השתלט על הסדרה.

סרט לסופ'ש: הפמליה

 

בסרט המצב החמיר פי כמה. מדובר בסרט שהוא סוג של גרסא גברית ל sex and the city, שתי דקות לתוך הסרט והדמויות עולות על יאכטה מלאה בנשים חצי ערומות (החצי העליון) והרבה מאוד סלבים.

בכלל, הסרט מלא בכמעט כל מי שנמצא כיום בהוליווד, שלא לדבר על כוכבי העבר. הרבה מאוד בדיחות פנימיות שלא ממש מצחיקות אם אתה לא ממש גר באולפן של האחים וורנר.

סרט לסופ'ש: הפמליה

עלילה? המסגרת היא הסרט שויני משתתף/מפיק/מביים אותו. הסרט, כמו במקרים האחרים, נראה מבריק למרות שבשום שלב אין הוכחה שלויני יש אינטליגנציה כלשהי… הבדיחות של הסדרה ממשיכות וכמובן שהכוכב שלה סרט הוא ג'רמי פיבן, כאשר גם קווין דילון (האח של) מצליח לראשונה לעשות משהו.

סרט לסופ'ש: הפמליה

אבל דווקא E (קווין קונלי), השפוי היחיד בסדרה, הפך בסרט לדושבג מקצועי ששוכב עם כל דבר זז וכמובן שזה מתנקם בו כשאהובת נפשו ההריונית מסכימה לחזור ולהיות איתו מסיבה לחלוטין לא ברורה.

סרט לסופ'ש: הפמליה

מי שאהב את הסדרה כנראה שיראה את הסרט אבל כדאי לדעת שאין שום דבר מיוחד בסרט שצריך לגרום לכם לגרור את עצמכם לקולנוע. זה בעצם הפרק האחרון של הסדרה והוא היה כנראה עובד טוב יותר אם היו מפרקים אותו למספר פרקים והופכים אותו למיני סדרה באורך של רבע עונה רגילה…

סרט לסופ'ש: הפמליה

סרט לסופ'ש: הפמליה

בגדול  הסרט הרגיש לי מאוד מאולץ ויותר כמו איזה תירוץ בשביל המפיקים להביא המון בחורות ערומות ולגרום להם לעשות סקס עם כוכבי הסרט בכל פוזה וקומבינציה אפשרית.

סרט לסופ'ש: הפמליה

סרט לסופ'ש: הפמליה

גם הקטעים המאתגרים (היילי ג'ואל אוזמונד הזכור לנו מהחוש השישי) והאבא שלו (בילי בוב ת'ורנתון בעובי של עיפרון) היו מיותרים למדי. אבל הכי מרגיז היה הנסיון של אשתו של ארי לנסות ולהפוך אותו מכריש לכבשה וכמובן שחוסר ההצלחה שלה מתפוצץ באופן ספקטקולרי.

סרט לסופ'ש: הפמליה

עוד קטע לא ברור הוא טרטל שהפך לא רק לעשיר, הודות למהלך הטקילה שהוא עשה בעונה האחרונה של הסדרה. מתברר שהוא נמשך למתאגרפת מפחידה למדי והנזק שהיא עשתה לו ממש לא היה משעשע.

סרט לסופ'ש: הפמליה

הפמליה (ארה"ב 2015).

שחקנים: קווין קונולי, אדריאן גרנייר, קווין דילון, ג'רי פרארה, ג'רמי פיבן, בילי בוב ת'ורנטון, היילי ג'ואל אוסמנט, דבי מזר. בימוי: דאג אלין. תסריט: דאג אלין. הפקה: דאג אלין, מרק וולברג, סטיבן לווינסון 

לדיון בנושא: סרט לסופ'ש: הפמליה – Entourage


11:00
  /  
11.6.2015
  
מאת: עפר לאור

1