ביקונקט וקרביץ משיקות בישראל את קו מוצרי ה-DJ המקצועי של פיליפס

לקראת הגעתו של DJ Armin van Buuren לישראל למסיבת פתיחת הקיץ ב- 3.7 בחוף ניצנים, ביקונקט משיקה בישראל את קו ...

7:00
  /  
07.06.2015
  
הודעה לעיתונות: ביקונקט טכנולוגיות בע"מ

לקראת הגעתו של DJ Armin van Buuren לישראל למסיבת פתיחת הקיץ ב- 3.7 בחוף ניצנים, ביקונקט משיקה בישראל את קו מוצרי ה- DJ המקצועי  של פיליפס שנוצרו בשיתוף עם Armin van Buuren.

ביקונקט וקרביץ משיקות בישראל את קו מוצרי ה-DJ המקצועי של פיליפס

בעזרת הניסיון רב השנים שלו, וביחד עם מהנדסי פיליפס, תכננו ויצרו את קו האוזניות, המתאימות לסטנדרטים הגבוהים של האומן ולדרישות של תקליטנים בינלאומיים ומקצוענים בתעשייה. בשנים 2007-2012 נבחר Armin חמש מתוך שש פעמים למקום הראשון בדירוג 100 התקליטנים הטובים בעולם (World’s Best DJ) על פי מגזין DJ Mag.

מדובר בסדרה הכוללת 3 אוזניות מקצועיות:

DJ Armin van Buuren Philips A5PRO

ביקונקט וקרביץ משיקות בישראל את קו מוצרי ה-DJ המקצועי של פיליפס

האוזניות מותאמות לתקליטנים ולאנשי מקצוע בתחום תעשיית המוזיקה והאודיו. טכנולוגיה ייחודית מאפשרת לסאונד להישמע כמה שיותר קרוב למקור. רמקולים בקוטר 50 מ"מ עם מגנט ניאודימיום והספק של 3500mW – מתאים לכל סוג של ציוד מוזיקלי. העברת הצליל חדה ומדויקת, ללא עיוותים (distortion) גם בצלילים הגבוהים. כריות האוזניים מסתובבות, כך שניתן להאזין באוזן אחת ולהקשיב לרעשים חיצוניים בשנייה. האוזניות מיוצרות מאלומיניום איכותי, קל ועמיד במיוחד. האוזניות מצוידות במערכת סאונד סגורה, כך שרעשי הרקע נשארים בחוץ. הכבל באורך 1.3 מ', מצויד בסליל המאריך את הכבל עד 4.7 מ', לנוחות וחופש תנועה מלא.

חומרי הגלם שמהם עשויות האוזניות נבחרו בקפידה על מנת להבטיח נוחות מרבית למשך זמן ארוך ואיכות שמע מעולה. כריות האוזניים מרופדות בבד מובחר ונושם ומעוצבות ארגונומית להתאמה אופטימאלית לאוזן, תוך אטימה של רעשים חיצוניים ושמירה על איכות הבאסים. קשת הראש עשויה מחומר רך ונוח ללבישה ממושכת. האוזניות מתקפלות לגודל קומפקטי במיוחד וקל לנשיאה.

מחיר: 1799 ₪

DJ Armin van Buuren Philips A3PRO

ביקונקט וקרביץ משיקות בישראל את קו מוצרי ה-DJ המקצועי של פיליפס

מותאמות למוזיקה אלקטרונית בחוץ או בעמדת ה-DJ, עוצמה מדהימה עם רמקולים בקוטר של 50 מ"מ והספק של 3000 mW, סאונד מדויק מאפשר לשמוע את המוזיקה בדיוק כפי שהיא הוקלטה. מערכת סאונד סגורה וכריות אוזניים איכותיות מאפשרות אטימת רעשים חיצוניים והאזנה למוזיקה גם בסביבה רועשת במיוחד כמו רחבת הריקודים. כריות האוזניים מרופדות בבד נושם ומובחר והן נוחות במיוחד, מסתובבות וניתנות להסרה ולהחלפה. הקשת עשויה מסיליקון עמיד ונוח לשימוש ממושך. האוזניות מתקפלות למצב קומפקטי לנשיאה נוחה. כבל האוזניה עמיד במיוחד ונמתח לאורך של 1.8 מ' לחופשיות מלאה בתנועה.

מחיר: 990 ₪

DJ Armin van Buuren Philips A1PRO

ביקונקט וקרביץ משיקות בישראל את קו מוצרי ה-DJ המקצועי של פיליפס

האוזניות מותאמות למוזיקה אלקטרונית בחוץ או בעמדת ה-DJ, מפיקות סאונד מדויק כך שניתן לשמוע את המוזיקה בדיוק כפי שהוקלטה. האוזניות מצוידות ברמקולים בקוטר של 40 מ"מ והספק של 2500 mW, למוזיקה ללא עיוותים (distortion). כריות אוזניים המכסות את כל האוזן ומערכת סאונד סגורה מאפשרות אטימת רעשים מעולה, לחוויית שמע מעולה גם בסביבה רועשת במיוחד. כריות האוזניים נוחות במיוחד והן מסתובבות וניתנות להסרה ולהחלפה. הקשת מצופה בחומר עמיד במיוחד, מרופדת ונוחה לשימוש ממושך. האוזניות מתקפלות למצב 180 מעלות לאחסון נוח וקומפקטי בזמן שאינן בשימוש. כבל האוזניה עמיד במיוחד ונמתח לאורך של 1.8 מ' לחופשיות מלאה בתנועה.

מחיר: 699 ₪

בנוסף תושק מערכת סאונד Philips M1X-DJ עם Bluetooth בעוצמה של 60W– מערכת סאונד ניידת בטכנולוגיית Bluetooth המאפשרת ליצור קטעי מוזיקה ייחודיים ולשתפם עם החברים.

ביקונקט וקרביץ משיקות בישראל את קו מוצרי ה-DJ המקצועי של פיליפס

המערכת החדשה של פיליפס ו-DJ Van Buuren מאובזרת בפלטת DJ מקצועית עם שני גלגלי scratch wheels רגישים למגע ומגוון כפתורי בקרה מובנים וב-4 רמקולי Bluetooth בעוצמה של 60W ובטכנולוגיית wOOx לבאס עוצמתי ואיכותי המאפשרים השמעת מוזיקה ישירות ממכשירי האייפון/אייפד/אייפוד בחיבור Lightning מובנה.

המערכת מאפשרת לשלב קטעי מוזיקה (למקסס) מכל התקן בטווח של עד 10 מ' ע"י קישור Bluetooth או ע"י חיבור  Audio-Inישיר ואף לחברו לרמקולים חיצוניים נוספים. המערכת ניידת וניתנת להפעלה ע"י חיבור לחשמל או ע"י סוללות מה שמאפשר להפוך כל מפגש למסיבה ולקחת אותה לכל מקום – אפילו לפארק או לחוף הים.

במקביל מושקת אפליקציה ייחודית הופכת את האייפד לפלטת DJ משוכללת המאפשרת שליטה בכל הגדרות הסאונד כגון הביט וערוצי הבאס ולבצע סימפול, מיקס וסקאצ'ינג לקטעי מוזיקה מתוך ספריית האייפד. לאפליקציה ממשק ידידותי ונוח לשימוש המאפשר למידה מהירה ושימוש קל ויעיל גם לתקליטנים מתחילים. כמו כן באפליקציה פונקציית Automix היודעת לשלב ולמקסס ללא התערבות חיצונית.

מחיר 1990 ש"ח

לדיון בנושא: ביקונקט וקרביץ משיקות בישראל את קו מוצרי ה-DJ המקצועי של פיליפס


7:00
  /  
7.6.2015
  
הודעה לעיתונות: ביקונקט טכנולוגיות בע"מ

1