יורוקום נכנסת לתחום המחשבים והטאבלטים המוקשחים

החברה תחל לשווק בישראל את סדרות ה- Toughbook וה- Toughpad של Panasonic

7:00
  /  
03.06.2015
  
הודעה לעיתונות: יורוקום תקשורת דיגיטלית

חברת יורוקום נכנסת לתחום המחשבים והטאבלטים המוקשחים 

החברה הודיעה על כניסתה לתחום המחשבים והטאבלטים המוקשחים של המותג היפני עם השקתם של 8 דגמים המאופיינים ברמות קשיחות שונות ובהתאמה למגזר הפרטי, התעשייתי והביטחוני.   

יורוקום נכנסת לתחום המחשבים והטאבלטים המוקשחים

לדברי אילן גרינבוים, מנכ"ל יורוקום, "ההחלטה להיכנס לתחום המחשוב הקשיח עלתה בעקבות הביקוש הגובר מצד לקוחות מעולם התעשייה והביטחון לפתרונות אינטגרטיביים שכוללים מעבר למצלמות אבטחה ומערכות הקלטה גם מכשירים מוקשחים שמותאמים באופן אופטימאלי ליצירת תוכן". 

"בשנה האחרונה", מוסיף גרינבוים. "הגיעו נציגי פנסוניק לישראל ונחשפו לפעילות הענפה שמתבצעת כאן בתחום פתרונות האבטחה שמיוצאים לכל רחבי העולם שבמרביתם ישנה דרישה גם לשלב מחשוב קשיח. לאור זאת החליטו בפסוניק לסמן את ישראל כאחד מהשווקים המתפתחים בתחום המחשוב הקשיח מה שאומר תמיכה מאסיבית בחברת יורוקום בכל הקשור לתמחור, לזמינות המוצרים ולתמיכה בשירות".

כל המוצרים של פנסוניק בסדרת ה- Tough, מעבר לעיצוב האלגנטי ולמפרט המרשים, עומדים בתקנים המחמירים ביותר כדוגמת IP65 ו- 810G בכל הקשור לנפילות, לרעידות, לעמידות לאבק, למים ולטמפרטורות קיצוניות.

יורוקום נכנסת לתחום המחשבים והטאבלטים המוקשחים

יכולת העמידות של סדרת ה-Tough מתאפשרת, בין השאר, הודות לשימוש בפיברגלס ומעטפת מגנזיום חזקה במיוחד פרי פיתוחה של פנסוניק. המעטפת הינה קלת משקל וכוללת בולמי זעזועים מתקדמים. המעטפת מאפשרת הגנה מפני רטיבות (עד 2 מטר במים), עמידות בפני נפילות מגובה של עד 180 ס"מ, עמידות בפני לחץ של עד 100 ק"ג ועבודה בטמפרטורה קיצון של בין מינוס 20 עד 60 מעלות צלזיוס.

מעבר לכך, רמת הבהירות הגבוהה של המסך לצד טכנולוגיית ה- CircuLumin™ הייחודית לפנסוניק מאפשרים למזער את הבוהק וההשתקפות ובכך ניתן לעשות בהם שימוש בתאורת יום חזקה תוך שמירה על ביצועי סוללה גבוהים מהמקובל.

יורוקום תהיה מהראשונות בעולם להשיק טאבלט מוקשח מלא, עם מסך בגודל 5”. הטאבלט עומד בתקנים IP65, IP68 ו- 810G והוא בעל יכולת עבודה בטמפרטורות קיצון, חלקיקי אבק וצלילה במים. הטאבלט מגיע עם מערכת הפעלה  Windows 8.1 Embedded, מסך מגע 5 אינץ ברזולוציית 720, המכשיר מציע חיי סוללה של עד 8 שעות והוא אף כולל פונקציונאליות שמאפשרות לעשות בו שימוש גם כמכשיר טלפון.

מעבר לדגמים המצוינים לעיל תשווק יורוקום בישראל:
Toughpad FZ-X1  : מסך 5", מוקשח מלא, Android 4.2.2 , קישוריות מלאה, כולל פונקציונאליות טלפון.
Toughpad FZ-G1 – טאבלט מוקשח מלא במשקל 1.1 ק"ג בלבד, מגיע עם מסך מגע בגודל 10.1", עצמת תאורה של 800cd/m2 ויכולת אחסון פנימי של עד 128 ג’יגה.
Toughbook CF-31 הנייד המוקשח ביותר. מעבד ליבה מהדור החדש 5300U, זיכרון מהיר 4GB, מסך מגע בגודל 13.1", בהירות של  1200cd/m2, מצלמת אינטרנט ונגן DVD.

לדיון בנושא: יורוקום נכנסת לתחום המחשבים והטאבלטים המוקשחים


7:00
  /  
3.6.2015
  
הודעה לעיתונות: יורוקום תקשורת דיגיטלית

1