השקה רשמית בארץ של Philips – מערכת תאורה חכמה HUE

ההשקה של מערכת התאורה החכמה היתה בשילוב עם חברת טופ אודיו, אשר תשווק את המוצר בארץ.

7:00
  /  
02.06.2015
  
מאת: ניצן אדטו

השקה רשמית בארץ של  Philips – מערכת תאורה חכמה HUE

מדובר על מערכת בית חכם אלחוטית מתקדמת המשלבת תאורת LED איכותית עם טכנולוגיה אינטואיטיבית אשר נשלטת  דרך הסמארטפון או הטאבלט. המערכת ניתנת להתקנה בדקות ספורות בלבד וללא צורך בחיווט כלשהו והיא נתמכת ע"י מאות אפליקציות שונות המאפשרות יצירת אווירה אישית ואין סוף עיצובים המתאימים לאורח החיים האישי של המשתמש.

השקה רשמית בארץ של חברת Philips - מערכת תאורה חכמה HUE

יוסי גול, מנכ"ל חברת טופ אודיו, אשר היתה שותפה להשקה של המוצר בישראל ואף תשווק אותו דרך ערוצי השיווק שלה, ציין במסיבת העיתונאים כי בפיליפס זיהו ארבע סיבות לייצור של מערכת זו:

  • ביטחון: הפעלת תאורה מחוץ לבית תרחישים רנדומאליים – הפעלת אור בשעות ובימים שונים באופן אוטומטי ושרותי מיקום – להגיע לבית מואר תמיד
  • יציאת אווירה אישית: עם hue אתם יכולים לשלוט בתאורה בבית שלכם ולשנות אותה
  • התראות עדינות: התראות שונות באמצעות תאורה.
  • האפקט הביולוגי של האור: מחקרים מדעיים הוכיחו כי יש יחס ישר בין אור לאיכות החיים הפרטית שלנו.

השקה רשמית בארץ של חברת Philips - מערכת תאורה חכמה HUEיוסי גול, מנכ"ל חברת טופ אודיו

נורות ה-LED האלחוטיות הן הבסיס של Philips hue, הנורות משלבות אור בהיר, אחיד ומדויק. בכל הגוונים של הלבן ובכל צבעי הקשת (בהתאם לדגם); הן איכותיות ועמידות לאורך זמן עד 20,000 שעות ואף יותר ע"פ מידע שפיליפס מסרה לנו. הנורות מתעמעמות, מהבהבות ומבזיקות, הן מתברגות בקלות ובטבעיות היישר לגופי התאורה הקיימים. עם מערכת Philips hue ניתן ליצור התאמה אישית של התאורה והאווירה אותה רוצים לחוות, להתאים תרחישים שונים לכל מצב ושעה ביום.

השקה רשמית בארץ של חברת Philips - מערכת תאורה חכמה HUE

בפיליפס חוקרים שנים את האפקט הביולוגי של האור על גופנו, עם מערכת hue ניתן להתאים את התאורה בבית למצבים של יקיצה טבעית המדמה זריחה, התאמה התאורה לקריאה, להשרות רוגע, ריכוז או להיות מעוררת ואנרגטית. המערכת ניתנת להפעלה מחוץ לבית ולסנכרון עם שירותי המיקום בסמארטפון, כך שניתן להגיע לבית מואר. כמו כן, היא מאפשרת יצירת תרחישים רנדומליים של הפעלת האור באופן אוטומטי כך שנראה שיש מישהו בבית, גם כשהבית ריק מדייריו. ניתן להגדיר טיימרים ושעוני שבת שיפעלו לאורך השנה ובשיתוף עם IFTTT ניתן ליצור התראות שונות לגבי מזג האוויר, הטלפון, תזכורות על תוכנית טלוויזיה או שהתנור סיים לאפות.

השקה רשמית בארץ של חברת Philips - מערכת תאורה חכמה HUE

חשוב לציין כי המערכת אמנם הושקה היום בישראל אך היא כבר משווקת בהצלחה בעולם כבר למעלה משנתיים, בעיקר בחנויות אפל ברחבי העולם. מערכת hue כוללת מגוון רחב של נורות וגופי תאורה ומוצרים נלווים נוספים המתקשרים יחדיו, בין המוצרים: hue ו-hue Lux – נורות בגווני לבן שונים ובכל צבעי הקשת, – Light Strips פסי תאורה הניתנים לחיתוך, Tap – מפסק אלחוטי לשליטה ללא הסמארטפון/טאבלט, Go – גוף תאורה נטען שניתן לקחת לכל פינה בבית וגופי תאורה מעוצבים מסדרות Iris, Phoenix, Bloom ו- Beyond.

השקה רשמית בארץ של חברת Philips - מערכת תאורה חכמה HUE

חבילת הבסיס הראשונית – hue Lux Starter Pack – ערכה הכוללת מגשר ו-2 נורות LED. ההתקנה קלה ומהירה, הנורות מוברגות לכל בית מנורה קיים ואת המגשר מחברים לרשת האלחוטית בבית באמצעות חיבור פשוט לראוטר. לאחר חיבור המגשר והנורות, מורידים את האפליקציה הרשמית של hue App, ומתחילים לחוות אור בצורה שונה לגמרי. ניתן לרכוש בנוסף לערכה הבסיסית עוד נורות LED לבנות או צבעוניות נוספות וכל גוף תאורה במשפחת hue המתקשרים יחדיו באופן מושלם. ניתן אף להוסיף מפסק אלחוטי ייעודי המאפשר שליטה ללא תלות באפליקציה. המגשר בערכת הבסיס מאפשר שליטה מלאה ומתואמת על סך כולל של עד 50 נורות וגופי תאורה ועד 25 מפסקי Tap.

השקה רשמית בארץ של חברת Philips - מערכת תאורה חכמה HUE

מעבר לאפליקציות שפיליפס פיתחה לשליטה על ה-hue, המערכת תומכת בלמעלה מ-230 אפליקציות שונות המתאימות לסמארטפון וטאבלט במערכות IOS ,ANDROID ,Window Phone, Kindle ודרך השעון החדש של אפל סביבת האפליקציות ההולכת ומתפתחת של המערכת מאפשרת ליהנות מיתרונות ויישומים נוספים של המערכת שרק הולכים ומתפתחים עם הזמן. ניתן להפעיל את hue מכל דפדפן אינטרנט ובנוסף, המערכת מתקשרת עם אפליקציות ומוצרי צד שלישי לשליטה והפעלה של יישומי בית חכם, כגון: Apple HomeKit, Google Nest, Amazon Echo, Musaic Logitech Harmony, Wink Samsung SmartThings, ועוד.

השקה רשמית בארץ של חברת Philips - מערכת תאורה חכמה HUE

המערכת מבוססת על קוד פתוח ופיליפס מאפשרת למפתחים ולכל מי שמעוניין לפתח אפליקציות ויישומים תומכים במערכת דרך האתר http://www.developers.meethue.com/

להלן המחירים:

השקה רשמית בארץ של חברת Philips - מערכת תאורה חכמה HUE

השקה רשמית בארץ של חברת Philips - מערכת תאורה חכמה HUE

 

ניתן להזמין את המוצרים דרך חברת טופ אודיו, לרכוש באתר "וואלה שופס", בחנויות IDigital, ובמגוון חנויות מתמחות בכל רחבי הארץ.

לדיון בנושא: השקה רשמית בארץ של Philips – מערכת תאורה חכמה HUE


7:00
  /  
2.6.2015
  
מאת: ניצן אדטו

1