מסיבת עיתונאים של iDigital – השקה של ה-New MacBook וחודש Mac Month

iDigital מכריזה לראשונה על: Month MAC בכל חנויות הרשת בארץ הכולל הנחה של עד 15% לכל הרוכשים ממגוון מחשבי MAC ...

11:00
  /  
28.05.2015
  
הודעה לעיתונות

מסיבת עיתונאים של iDigital – השקה של ה-New MacBook וחודש Mac Month

במסיבת העיתונאים שנערכה אתמול, ב-27.05.15, במשרדי iDigital הכריזה החברה על מהלך משמעותי עבור הצרכנים בישראל בשוק המחשבים הניידים-  Mac Month – חודש מבצע ייחודי וחד פעמי לרוכשים מחשב מסדרת המחשבים של Apple.
מדובר על יוזמה מקומית של איידיגיטל, במטרה לקדם את מכירות מחשבי ה-MAC בישראל.

מסיבת עיתונאים של iDigital

איילת צרפתי-רוזן מנכ"לית iDigital: "זו הפעם הראשונה שאנחנו יוצאים במהלך שיווקי ומכירתי בתחום מחשבי הMac- הפונה לכלל קהל הצרכנים הישראלי. מטרת המהלך היא לחשוף את קהל הצרכנים הרחב לעולם המדהים של מחשבי אפל, ולאפשר לכולם את המחשב הטוב ביותר בעולם במחיר הכי משתלם כיום בשוק", עוד הוסיפה איילת כי נתח השוק ברבעון הראשון השנה של מחשבי מק בארץ עומד מעל 8%, וע"פ סקר בנושא מחקר צרכנים בקרב בעלי מחשבים ניידים שערכה החברה נמצא כי מחשב המק נתפס כיותר מתקדם טכנולוגית מבין המותגים שנבדקו, בינהם: Dell, HP, ASUS ו-Lenovo.

מסיבת עיתונאים של iDigital

איילת צרפתי-רוזן מנכ"לית iDigital:

MacMonth ייפתח בחודש יוני בכל חנויות רשת iDigital ברחבי הארץ ולמשך חודש שלם תינתן הנחה ייחודית ברשת iDigital לרוכשים מחשב נייד של Mac, לרבות מחשב הMacBook- החדש שהושק לפני כחודש ע"י אפל, שגם יוצע בהנחה המשמעותית.

צרפתי רוזן מוסיפה: "בסקר צרכנים שעשינו, עלה שמחשב ה- Mac הוא המחשב הנייד הנחשק ביותר בקרב הישראלים. החלטנו לאפשר,למשך חודש אחד בלבד, לכל ישראלי לרכוש Mac במחיר אטרקטיבי ביותר. בשנתיים האחרונות הותאמו כל מערכות ההפעלה ותוכנות ה- iWork לעברית, עובדה ההופכת את מחשב ה Mac למחשב רלוונטי לכל ישראלי."

מסיבת עיתונאים של iDigital

במהלך החודש תינתן הנחה גורפת של 12% הנחה על רכישת מחשב Mac ממגוון הדגמים המוצעים בחנויות ו- 15% על כל המחשבים בקניית הרחבת האחריות- iDigital Care – אחריות יצרן לשנתיים נוספות ותמיכה טלפונית חינם לשלוש שנים.

בנוסף, יוצעו במהלך יוני, הדרכות חינם של "צעדים ראשונים על Mac " במוקדים שונים ברחבי הארץ לרוכשים Mac בפעם הראשונה.
עוד במהלך חודש mac יינתנו הנחות על מוצרים נלווים נוספים ללקוחות שרכשו מחשב נייד של Mac, כגון, תיקים, כיסויים, מטענים, כבלים ועוד. 

להלן מחירים של מחשבי ה-MAC במהלך מבצע MacMonth

מסיבת עיתונאים של iDigital

לדיון בנושא: מסיבת עיתונאים של iDigital


11:00
  /  
28.5.2015
  
הודעה לעיתונות

1