פרטנר מודיעה על חילופי מנכ'ל

פרטנר תקשורת מודיעה כי דירקטוריון החברה נענה לבקשתו של חיים רומנו, מנכ"ל החברה, לסיים את תפקידו ועל מינויו של איציק ...

7:00
  /  
19.05.2015
  
הודעה לעיתונות: פרטנר תקשורת
Sponsored

פרטנר מודיעה על חילופי מנכ"ל

פרטנר תקשורת מודיעה כי דירקטוריון החברה נענה לבקשתו של חיים רומנו, מנכ"ל החברה, לסיים את תפקידו ועל מינויו של איציק בנבנישתי כמנכ"ל החברה, המינוי יכנס לתוקפו ב- 1 ביולי  2015.

פרטנר מודיעה על חילופי מנכ''ל

אדם צ'זנוף יו"ר דירקטוריון חברת פרטנר ביקש להביע את תודתו והערכתו העמוקה להישגיו ופועלו של חיים רומנו: "דירקטוריון החברה ועובדיה התברכו במנהל מקצועי מהמעלה הראשונה, בעל יכולת להוביל מהלכים אסטרטגיים תוך הקפדה על מצוינות בביצוע. כל זאת במסירות, בנחישות ובאנושיות".

רומנו אשר נמנה על מייסדי החברה כיהן בחברה במספר תפקידים בכירים וחזר לכהן כמנכ"ל הקבוצה לפני כארבע שנים.

פרטנר מודיעה על חילופי מנכ'ל

"תחת הנהגתו של חיים רומנו פרטנר חזרה להוביל בליבת פעילותה לרבות בתחומי הטכנולוגיה ואיכות השירות. החברה הינה הראשונה לפרוס את רשת הדור הרביעי בפריסה הרחבה ביותר כיום. במהלך שנות ניהולו של חיים רומנו החברה התאימה את מבנה ההוצאות שלה לתחרות הגוברת בסביבתה העסקית. התייעלות תפעולית משמעותית הושגה במקביל להקטנה נכרת בחוב נטו של החברה. מר רומנו הניח את היסודות להתבססות פרטנר כקבוצת תקשורת כוללת. פרטנר, בהובלתו של רומנו, חתמה על הסכם שיתוף רשתות עם הוט מובייל והייתה הראשונה בין קבוצות התקשורת הגדולות אשר ניצלה את אסדרת רפורמת הפס הרחב בתחום התשתית," ציין מר צ'זנוף.

עוד ציין צ'זנוף כי הוא ביקש מרומנו להמשיך ללוות את החברה, לתרום מניסיונו העשיר   ומהיכרותו המעמיקה את ענף התקשורת ואת פרטנר בפרט ורומנו נעתר לבקשה.

חיים רומנו ביקש לציין כי עבורו הייתה זו כהונה מרתקת בתקופה רווית אתגרים ותחרות. "משימות רבות ניצבו בפניי עם כניסתי לתפקיד מנכ"ל החברה ואני שבע רצון שהצלחנו בעזרת עובדים והנהלה מסורה לעמוד בהם". רומנו הודה לדירקטוריון החברה ולקבוצת סבן על האמון והתמיכה לאורך הדרך. עוד ציין רומנו: "יכולותיו, כישוריו וניסיונו העשיר בניהול ובתחומי התקשורת המגוונים מכשירים את איציק בנבנישתי להוביל את החברה לאתגרים הניצבים בפניה".

דירקטוריון החברה קיבל את המלצתו של חיים רומנו למנות את המשנה למנכ"ל איציק בנבנישתי למנכ"ל החברה. בנבנישתי הצטרף לשדרה הניהולית הבכירה של החברה בתפקיד משנה למנכ"ל בנובמבר 2014 . בתפקידיו הקודמים כיהן בנבנישתי במשך שבע שנים כמנכ"ל בזק בינלאומי, כדירקטור וכמנכ"ל חטיבת המחשוב האישי וערוצי ההפצה בחברת Hewlett-Packard ((HP וכמנכ"ל CMS Compucenter Ltd.

בנבנישתי מהווה חיזוק משמעותי לפעילות הקבוצה בתחום התקשורת הכוללת והצפת היתרון הבולט של הקבוצה במגוון הפתרונות וההיצע בעולם הסלולרי והקווי .

פרטנר מודיעה על חילופי מנכ'ל

יו"ר הדירקטוריון, אדם צ'זנוף, ביקש בשמו ובשם הדירקטוריון, לברך את איציק בנבנישתי על מינויו לתפקיד מנכ"ל החברה וציין כי "אנו בטוחים שהיכולות הניהוליות והבין-אישיות, הניסיון וההבנה המעמיקה של בנבנישתי את שוק התקשורת, יחד עם ההנהלה המצוינת והעובדים המסורים יצעידו את פרטנר בהצלחה קדימה בפתחה של תקופה חדשה בעולם התקשורת".

איציק בנבנישתי הודה לדירקטוריון החברה על ההזדמנות והאמון שניתנו לו וציין כי: "האיכות האנושית, התרבות הארגונית המייחדת את הקבוצה ונכסיה הטכנולוגיים אשר נבנו במהלך השנים הם אלו אשר יעמדו לנו לקראת היעדים והאתגרים העסקיים בפניהם אנו ניצבים".

מר צ'זנוף איחל לרומנו ולבנבנישתי הצלחה רבה בדרכם החדשה.

לדיון בנושא: פרטנר מודיעה על חילופי מנכ'ל


7:00
  /  
19.5.2015
  
הודעה לעיתונות: פרטנר תקשורת