שעון עגול מבית סמסונג נחשף

עדכון לממשק המפתחים של סמסונג מציג שעון חדש עם עיצוב עגול, ממשק חדש ונתונים חדשים

7:00
  /  
14.05.2015
  
מאת: עמית לגו
מוקדם יותר היום, סמסונג שחררה SDK חדש למפתחיה המציג את השעון הבא בסדרת הGear שלה. הSDK מגיע עם נתונים מקיפים על המכשיר, אפליקציות לדוגמה והסבר על שעון הGear החדש שמלווה בתמונות כדי שהמפתחים יבינו את הSDK בצורה הכי טובה. אחרי שעברנו על הדברים, גילינו פרטים חדשים על השעון, שכוללים את העיצוב שלו ונתוני החומרה שלו.

העיצוב שלו יכלול מסך עגול עם מסגרת מתכתית וכפתור דמוי כתר בצד השעון, גם הוא ממתכת. המסך יהיה בגודל 1.18 אינץ' ברזולוציה של 360X360. כתוצאה מכך, למסך יהיה צפיפות פיקסלים של 305 פיקסלים לכל אינץ', שזו צפיפות גבוהה יותר מכל שעון חכם של סמסונג עד היום. השעון יגיע עם חיישנים רבים, ביניהם: מודד קצב לב, מד לחץ, חיישן ג'יירו וחיישן מגנטי. אפשרות החיבור יכללו Wi-Fi, GPS וחיבור סלולארי.

שעון עגול מבית סמסונג נחשף

השוואת מסכים, חיבורים וחיישנים שונים בין השעונים של סמסונג

כפי שניתן לראות בתמונות, ניתן להשתמש במסגרת המסתובבת של השעון כדי לנווט בממשק שלו. ניתן להשתמש במסגרת כדי לנווט ברשימה של דברים, ניווט בין מסכים, זום בתמונות, שינוי ערכים מסוימים בממשק ושינוי ווליום.
בנוסף, ניתן לחבר את השעון לטלפון כמו אוזנייה דרך Bluetooth, בכך ניתן לענות לשיחות שמגיעות לטלפון. המשתמש יכול לראות התראות מאפליקציות המותקנות על הטלפון, לרשום תשובה מהירה, למחוק את ההתראה או לפתוח את האפליקציה בטלפון. ניתן לראות תמונות מהממשק שלו וכמה מהשעונים שלו בתמונות למטה.
המכשיר נקרא כרגע פרויקט אורביס בתוך סמסונג, אך הוא כנראה יושק בתור הGear A. השעון צפוי להיות מושק לצד הGalaxy Note 5 בתערוכת IFA 2015.
מקור sammobile

לדיון בנושא: שעון עגול מבית סמסונג נחשף


7:00
  /  
14.5.2015
  
מאת: עמית לגו

1