Poppy – חכם יכול להיות גם יפה

מכונת קפה, פורמולה לתינוקות ומכונת הארכלת בעל חיים. שלושה מוצרים חכמים שהם גם יפים.

7:00
  /  
16.04.2015
  
מאת: צבי וורובל

חברת Poppy, באמצעות האתר האמריקאי Quirky, המסייע לממציאים להפוך את הרעיונות שלהם למוצר, תשיק בסוף 2015 שלושה מוצרים חכמים לבית אשר גם העיצוב שלהם נראה טוב.
למוצרים קישוריות Wi-Fi מובנה, יחד עם חיישנים, שיכולים לזהות צורך במילוי מחדש של המכונה או על פי תכנון מראש להצטיידות אוטומטית מאתר אמזון.

Poppy POUR-OVER – מכונת קפה בוטיק חכמה

מכונת הקפה החכמה, נראית כמו יצירת אומנות. היא תוכננה על ידי MO HERZIG, איש היי-טק אמריקאי, האוהב את עולם השיווק.
המכונה כוללת מטחנה מובנית, היא עשויה מחלקי זכוכית ונחושת ונשלטת באמצעות אפליקציית Wink לסמארטפון. היא אף יודעת להזמין בעצמה מאתר אמזון את פולי הקפה, האהובים עלינו לחליטת כוס קפה ואת הפילטרים.
לקנקן קירות זכוכית כפולים, השומרים על טמפרטורה אידיאלית של הקפה והוא מכיל עד 4 כוסות קפה.
במכונה ניתן להתאים משתנים, כמו טמפרטורת המים, עובי הטחינה וזמן בישול הקפה, כל זה על מנת לקבל בכל פעם את הקפה בדיוק כפי שאנחנו אוהבים. כמו כן ישנו מסנן פחם מובנה לשמירה על איכות המים.

לא רק חכם אלא גם יפה

את מכונת הקפה ה- POUR-OVER, ניתן לכוונן ולשמור בה הגדרות קבועות מראש של טמפרטורת מים רצויה, עובי הקפה הטחון ומספר החליטות. ניתן גם לשתף את המתכונים המועדפים באמצעות האפליקציה למכשירי iOS ו- Android.

למכונה מיכל אכסון של כחצי קילו פולי קפה, הנטחנים ישירות לפני חליטת הקפה, לשמירה על טריות מקסימאלית. מאגר המים מתאים להכלת ליטר וחצי.

בסך הכל ניתן לומר שהמכונה היא לא רק חכמה ויפה, אלא זו בעצם מכונת קפה אוטומטית, שכל אידיוט יכול לשלוט ולהתאים לעצמו טעם קפה אישי, מבלי להרים את העיניים מהטלפון.

לא רק חכם אלא גם יפה

לבטח שמתם לב כי המכונה מתחברת לשירות DRS של אמזון, המזהה אם יש צורך באספקת קפה או בהחלפת אביזרים, שירות שאמזון השיקה באחד לאפריל שנה זו, ומאז מסתבר שהשירות אמיתי ולא עבודה בעיניים.

Poppy Formula – מכונה פורמולה חכמה לתינוקות

החברה באה גם לעזרת הורים צעירים באמצעות מכונת Poppy Formula, שתוכננה על ידי WENDY LEÓN, מעצבת אינטרנט מאיטליה, אשר הרעיון עלה אצלה כאשר עשתה בייביסיטר אצל חברים והבינה עד כמה קשה היה להכין בקבוק פורמולה תוך כדי הטיפול בתינוק.

לא רק חכם אלא גם יפה

הרעיון המרכזי של מכונה זו הוא, שהכנת הבקבוק נעשית ביד אחת וכך מאפשרת המכונה לטפל בתינוק ביד השנייה.
עם מכונת Poppy Formula ניתן להשתמש ברוב הגדלים סטנדרטיים של בקבוקי האכלת התינוקות.
המכונה גם יודעת להזמין את מותג אבקת חלב/הפורמולה הרלוונטיים, כאשר הכמות תהיה נמוכה מהרצוי.

לא רק חכם אלא גם יפה

באמצעות האפליקציה Wink, יכולים ההורים לתזמן את המכשיר לשעת האכלה את הכנת בקבוק ההאכלה עם הכמות הנכונה של האבקה, בטמפרטורה הנכונה והם אף יכולים לשמור באפליקציה את שעות ההאכלה.

Poppy PET מכונת אכלת חיות מחמד חכמה

ה- Poppy PET הינה מכונה להאכלה אוטומטית לחיות המחמד, שתוכננה על ידי CHRIS BECKER, מעצב גרפי אמריקאי.
מתכנן המכונה רצה לעזור לכלב השמנמן שלו לרדת במשקל באמצעות מתן ארוחות קטנות, בתדירות גבוהה יותר. לכן הוא המציא דרך להאכיל את הכלב בשלט רחוק בכל עת ומכל מקום.

לא רק חכם אלא גם יפה

המכונה עוקבת אחר כמות האוכל שהכלב או החתול אכלו וכמה ממנו נשאר בקערה ובמקביל היא מאכילה אותו על פי לוח זמנים קבוע. מיכל האחסון של המכונה מכיל 9 ק"ג מזון יבש. המכונה מזהה כשהמיכל מתרוקן, והיא שולחת הודעה למרכז הזמנות.

המכונות עדיין לא הושקו באופן רשמי, אך ניתן לבקר באתר Poppy ולהצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכון לגבי הזמינות.

לדיון בנושא: Poppy – חכם יכול להיות גם יפה


7:00
  /  
16.04.2015
  
מאת: צבי וורובל