LG מציגה קו מסכי תצוגה מסחריים מתקדמים בתערוכת ISE 2015 באמסטרדם

שילוט דיגיטלי מסחרי וטלוויזיות חכמות עם מערכת הפעלה אינטרנטית webOS אשר מספקים אפשרות נוחה ועדכנית לבעלי עסקים ומנהלים.

7:00
  /  
11.02.2015
  
הודעה לעיתונות: LG

LG מציגה קו מסכי תצוגה מסחריים מתקדמים בתערוכת ISE 2015 באמסטרדם

חברת LG אלקטרוניקה תציג את הקו החדשני של מוצרי שילוט ותצוגה לשוק המוסדי, B2B, בתערוכת ISE 2015 שנערכת באמסטרדם, הולנד, בין ה- 10-12 בפברואר 2015. LG תציג את השילוט הדיגיטלי המסחרי ואת קו הטלוויזיות החכמות, כולל: מסך תצוגה ULTRA HD בגודל 105 אינץ', פתרונות מערכת ההפעלה האינטרנטית webOS, מסך תצוגה שקוף על דלת מקרר ועוד. המוצרים המובילים של  LG לשוק המוסדי, מיועדים לשפר ולייעל את השטחים הציבוריים במקומות כמו חנויות קמעונאיות, שדות תעופה, בתי ספר, מסעדות שירות מהיר (QSRs), מלונות, בתי חולים ומשרדים.

LG מציגה קו מסכי תצוגה מסחריים מתקדמים בתערוכת ISE 2015 באמסטרדם

פלטפורמת שילוט חכם ופתרונות למסכי טלוויזיה בבתי מלון עם מערכת ההפעלה webOS

LG תציג, בנוסף, את קו השילוט החכם החדש ביותר שלה ופתרונות למסכי טלוויזיה בבתי מלון עם מערכת הפעלה אינטרנטית webOS. הפלטפורמה תשפר את הנוחות על ידי תוכנה המאפשרת הורדה של תוכן שימושי ופיתוח יישומים המותאמים אישית לצרכי המלון.

עם מערכת ההפעלה webOS , פלטפורמת השילוט החכמה של LG יכולה להתעדכן באופן מיידי על ידי טלפונים חכמים או טאבלטים. כמו כן, המערכת מבטלת את הצורך בחיבור לאינטרנט או תשתית רשת פנימית יקרה. מערכת ההפעלה webOS של המלון תאפשר לאורחים לקבל מידע על מתקני המלון, אטרקציות קרובות וכמו כן, לצפות בתכנים כמו סרטים ותוכניות טלוויזיה.

LG תציג ב ISE 2015, גם את המערכת החדשה לניהול חדרים (RMSׂׂ). הטכנולוגיה החדשנית מאפשרת גישה ישירה למידע שימושי דרך מכשיר הטלוויזיה, אבל לא רק, אלא גם לשלוט דרך המערכת על האור, החימום, מיזוג האוויר ובין היתר, אפילו על הווילונות בחדר. המערכת מתוכננת לנוחות מרבית של אורח המלון, אשר יכול באמצעותה לשלוט על כל תכונה ומצב בחדר, מבלי לקום מהמיטה. 

תצוגה שקופה על דלת המקרר למידע ויזואלי מלא

LG יציגו לראווה למבקרים ב- ISE 2015, את התצוגה השקופה על דלת המקרר, בטכנולוגיית +M אשר מאפשרת בהירות במגוון שקיפויות ובו בזמן היא גם חסכונית בצריכת החשמל. הטכנולוגיה מאפשרת להציג תכנים פרסומיים על החלק החיצוני של דלת המקרר, כאשר הצרכנים יכולים לצפות במוצרים אשר בפנים, דרך התצוגה השקופה.

LG מציגה קו מסכי תצוגה מסחריים מתקדמים בתערוכת ISE 2015 באמסטרדם

LG תציג גם תצוגה על מראות, אשר משלבת מסך מגע באורך מלא, על גבי המראה. התצוגה בעלת פונקציית התאמה וירטואלית, אשר מאפשרת למשתמש לנסות תלבושות שונות ללא צורך להיכנס לתא ההלבשה. יתרה מכך, המשתמש יכול להחליף את הצבעים של הבגד באמצעות נגיעה פשוטה על מסך התצוגה.

שילוט דיגיטלי ULTRA HD אולטרה רחב 

LG תחשוף שילוט דיגיטלי, אולטרה HD אולטרה רחב עם מסכי ענק בגדלים של 84, 98 ו – 105 אינץ'. כל המוצרים באיכות תמונה חדה פי 4 מתצוגת full HD רגילה. הלוח האינטראקטיבי החדשני (IWBׂ) מכיל פונקציות המאפשרות למשתמש, בין אם במשרדים ובין אם בבתי הספר, לשתף פגישות, או מערכי שיעור. ניתן לשלוט על ה – IWB מרחוק על ידי מכשירים כמו לפטופ או טאבלט, המחוברים לאותה הרשת. יש לציין, כי הדגם של ה-  84 אינץ' יכול לזהות, עשר נקודות מגע באותו הזמן, דבר המאפשר למספר רב של משתמשים לקיים אינטראקציה בו זמנית. 

"אנו נרגשים להציג את החידושים הדיגיטליים, משפרי הנוחות,  במוצרי השילוט והתצוגה, עבור לקוחות השוק המוסדי הגלובלי, ב- ISE 2015".  אמר, היאנג-סי פארק, סגן נשיא וראש החטיבה העסקית למערכות בידור הבית והעסקים ב- LG. "אנו מרחיבים את נוכחות המותג שלנו, בשוק התצוגה המסחרי הגלובלי ובשוק המסכים המסחריים, דרך שותפות מבוססת עם חברות מערכות אינטגרציה. אנו מאמינים שמאמצים אלה יתגלו כיעילים וירחיבו את ההזדמנויות העסקיות שלנו".

לדיון בנושא: LG מציגה קו מסכי תצוגה מסחריים מתקדמים בתערוכת ISE 2015 באמסטרדם


7:00
  /  
11.2.2015
  
הודעה לעיתונות: LG

1