סוללה חיצונית למען בעלי חיים בסכנת הכחדה

החברות הגדולות מנסות להשתלב בפעילות למען הסביבה והפעם מדובר בסוללות חיצוניות למען חיות בהכחדה בעולם. אבל מה לגבי הכחדת סוללות ...

7:00
  /  
25.03.2015
  
מאת: צבי וורובל

סמסונג הכריזה על השקת סידרת סוללות גיבוי חיצוניות בשם Animal Edition Battery Packs עבור מכשירם ניידים, עם איורים של ארבעה מינים של בעלי חיים, במטרה להעלות את המודעות לבעלי חיים בסכנת הכחדה, מצד אחד ומצד שני לשמש כפתרון לטעינת המכשירים הניידים כשנמצאים בדרכים.

סוללה חיצונית למען בעלי חיים בסכנת הכחדה

סוללות ה- Animal Edition Battery Packs תהיינה זמינות בשני גדלים.

  • סוללה בהספק של 8,400mAh , שוות ערך ליותר משלוש פעמים מהקיבולת של הסוללה של מכשיר ה- Samsung Galaxy S6.
  • סוללה 11,300 mAh, שוות ערך ליותר מארבע פעמים מהקיבולת של מכשיר ה- Samsung Galaxy S6.
    כמו כן, הסוללה יכולה להטעין פעמיים את מכשיר Galaxy Note 4.

סוללה חיצונית למען בעלי חיים בסכנת הכחדה

האיורים של הפנדה האדומה (lesser panda) ושל שועל פנק (fennec fox) יופיעו על גבי סוללת ה-  8,400 mAh והאיורים של הפנדה הענקית (giant panda) ושל הקוף המוזהב (golden monkey) יופיעו על גבי סוללת ה- 11,300 mAh.

לסוללות ה- Animal Edition Battery Packs תצוגה של ארבעה לדים, המציגים את רמת הטעינה והן תהיינה מסוגלות להטעין שני מכשירים באותו הזמן.
לסוללה כבל טעינה
USB מובנה נשלף מתוך הסוללה, ובנוסף ישנו יישום אינטראקטיבי בשם "Charge the Life" ב- Google Play וגם ב- Samsung Galaxy Apps, במטרה להציג את בעל החיים המופיע על גבי הסוללה הנטענת, אשר משמיע קולות, מבצע פעולות ומגיב כשמלטפים אותו על גבי המסך. לא מחייב שימוש בסוללות אלו ע"מ ליהנות מהאפליקציה, היא פעילה גם בשימוש במטען רגיל.

מתוך ההודעה לעיתונות ניתן להבין כי חלק מכספי מכירת סוללות אלה ילך לכמה ארגונים ללא מטרת רווח, האחראים לטיפול והגנה על בעלי חיים בסכנת הכחדה.

קישור למקור המידע

 

 

לדיון בנושא: סוללה חיצונית למען בעלי חיים בסכנת הכחדה


7:00
  /  
25.3.2015
  
מאת: צבי וורובל

1