למה לחמם מחברת במיקרוגל? פרוייקט קיקסטראטר

לכתוב במחברת זה בנאלי. אבל כשהמחברת מעלה את הכתוב לענן וכדי למחוק את המלל מכניסים אותה...למיקרוגל, זה כבר מעניין. 

7:00
  /  
16.03.2015
  
מאת: צבי וורובל

קמפיין חדש באתר אינדיגוגו לגיוס המונים, עבור ה- Rocketbook הגיע ליעד ביותר מפי 10 ועדיין נותרו כשלושה שבועות לסיום הגיוס.
המוצר המדובר הוא ה-
Rocketbook, שהינו פנקס הכולל שתי תכונות שימושיות: האחת להעלות את התוכן הנכתב בפנקס ישירות לענן והשנייה למחוק את תוכן הדפים על ידי הכנסת הפנקס למיקרוגל למשך 30 שניות.

טיפקס OUT – מיקרוגל IN

ה- Rocketbook מאפשר לך ליהנות מכתיבה במחברת נייר עם עט מסורתית, להפוך את הקובץ לדיגיטלי באמצעות האפליקציה בסמארטפון ולשלוח אותו לענן, ללא צורך באלקטרוניקה מיוחדת.

במבט ראשון על פנקס ה- Rocketbook לא מבחינים בשום דבר מיוחד. אבל אם מתעמקים בדפים מבחינים בסמלים המשמשים ליישום ניהול התוכן, היכן אנחנו רוצים לאחסן את התוכן בענן.

איך זה עובד?

פתרון ה- Rocketbook הוא שילוב של מחברת ועת מיוחדות. שני מרכיבים אלה פועלים יחד כדי לאפשר למשתמשים לכתוב הערות ביד וליצור עיצובים על נייר, אז מאמץ להעלות את ההערות לקבצים המתאימים ברשת האינטרנט, כל זאת בדרך פשוטה ומהירה על ידי צילום התוכן באפליקציה בסמארטפון, המזהה את מיקום שמירת הקובץ על פי האייקון שנבחר בדף.

טיפקס OUT – מיקרוגל IN

היכולת למחוק את תוכן המחברת באמצעות מיקרוגל תוך 30 שניות, היא בזכות השימוש בעט ממשפחת FriXion (מותג פיילוט) בעלת דיו רגיש לחום.

טיפקס OUT – מיקרוגל IN

מפרט ה- Rocketbook

למחברת כריכת ספירלה, היא מכילה 50 / 100 דפים בפורמט Letter 8.5 x 11". בכל דף סימון נקודות (לא שורות או משבצות), המתאים בעיקר לרישומים. בנוסף, בתחתית כל דף ישנה שורה של שבעה אייקונים, המייצגים שירותי תוכן שונים עבור אירוח בענן, דואר אלקטרוני של המשתמש, שירותי Dropbox, Google Drive, Evernote וכד'. ניתן לכתוב ולמחוק את הדפים לשימוש רב פעמי, לכן הדפים עמידים לשימוש במיקרוגל.

טיפקס OUT – מיקרוגל IN

ניתן להשתמש במחברת למשל עבור ישיבות, בכיתה, למעצבים, עבור סטודיו לאמנות ועוד.

האפליקציה לסמארטפון מותאמת למערכת הפעלה אנדרואיד ול- iOS.

מחיר מחברת Rocketbook החל מ- 20 דולר וצפי אספקות החל מיוני 2015.

על פי אתר, המידע הנשלח הוא כקובץ תמונה. מעניין אם בעתיד תשולב האופציה של זיהוי OCR של הכתב.

עכשיו צריך למצוא את הפראייר התורן בכיתה עם מחברת כזו ולהעתיק ממנו את העבודות והשיעורים.

 

 

לדיון בנושא: למה לחמם מחברת במיקרוגל? פרוייקט קיקסטראטר


7:00
  /  
16.3.2015
  
מאת: צבי וורובל

1