ביקרנו בהשקה של האוזניות SMS AUDIO BioSPORT

אוזניות הספורט החדשות מודדות דופק בצורה ייחודית על ידי שבב חכם ומוטמע באוזניות, פרי פיתוחה של חברת אינטל.

7:00
  /  
09.03.2015
  
מאת: ניצן אדטו

SMS AUDIO בשיתוף Intel משיקים בישראל את BioSPORT

אירוע ההשקה של האוזניות BioSPORT התקיים היום ב"היכל המכבים" – מוזיאון מכבי ת"א, צמוד ל"היכל מנורה מבטחים" (נוקיה לשעבר).

ביקרנו בהשקה של האוזניות SMS AUDIO BioSPORT את האירוע פתח רונן סופר, מנהל מוצרים ופיתוח בחברת אינטל. חטיבת מחשוב לביש היושבת בקליפורניה שמה דגש על פיתוח תוכנה והטמעתה במוצרים לבישים חדישים. הפעילות של אינטל NDG – New Devices Group בתחום המחשוב הלביש החלה למעלה משנה ומנהל אותה כיום מייקל בל, מנהל בכיר לשעבר בחברת אפל .

ביקרנו בהשקה של האוזניות SMS AUDIO BioSPORT רונן סופר, מנהל מוצרים ופיתוח באינטל

אינטל בוחרת בקפידה את שותפיה העסקיים בתחום המחשוב הלביש כגון Opening Ceremony , חברת בוטיק מתחום האופנה שעיצבה את הצמיד האופנתי המיועד בעיקר לנשים בשם "מיקה" המשלב מערכת 3G מלאה כולל מודול תקשורת עם סים מובנה וטעינה אלחוטית באמצעות "קערת טעינה". שותפים נוספים של אינטל בתחום זה הינם FOSSIL GROUP – יצרן שעונים אחד מהמובילים בעולם וגם הבעלים של המותגים "דיזל" ו"אדידס". בנוסף לזאת, יצרנית המשקפיים "אוקלי" נמצאת בשת"פ צמוד עם אינטל וכמובן חברת SMS Audio של "50 Cent" שמשיקה היום את האוזניות BioSPORT.

ביקרנו בהשקה של האוזניות SMS AUDIO BioSPORT

ביקרנו בהשקה של האוזניות SMS AUDIO BioSPORT הצמיד הנשי "מיקה" 

בריאן מ. נוהה, נשיא SMS Audio: "שיתוף הפעולה בין SMS לאינטל בתחום הטכנולוגיה הלבישה מעלה את היכולת שלנו להביא את הכושר החכם לצרכן. עם כניסתם של אוזניות SMS BioSPORT ושילובה של הטכנולוגיה הביומטרית, היכולת של המתאמן לאסוף מדדים ומידע על ביצועיו תשולב באופן חכם ובלתי מופרד מאורח חיים".

מייקל בל, סגן נשיא ומנהל כללי לפיתוח טכנולוגיות לבישות ב Intel: "חברת אינטל ממוקדת בהובלת החדשנות בתחום הטכנולוגיה הלבישה ומחפשת שיתופי פעולה רבים עם חברות ומותגי לייף סטייל כמו SMS Audio על מנת להשלים את הטכנולוגיה שלנו. שיתוף הפעולה עם SMS Audio אנחנו מביאים את האוזניות החכמות – מכשיר אחד המשלב איכות סאונד, סגנון וטכנולוגיה מתקדמת לחוויית כושר שלמה."

ביקרנו בהשקה של האוזניות SMS AUDIO BioSPORT פול גלנד, מנהל השיווק של חברת בנדא מגנטיק

פול גלנד, מנהל השיווק של חברת בנדא מגנטיק, נציגת SMS Audio בישראל, מציג בפנינו כמה עובדות מענייניות על שוק האוזניות:

 • ב-2013 שוק האוזניות גדל ב-18% מאשתקד ועמד על 9.9 מילארד דולר.
 • מכירות האוזניות צפויות להגיע ל-11.3 מילארד דולר עד סוף 2017.
 • עד תום 2018 צפויות המכירות להגיע ל-355 מיליון יחידות.
 • אוזניות ה-In Ear מהוות 61% מפלח התחום כולו.
 • בארה"ב עומדות אוזניות העמידות במים על פלח של 51% מסך המכירות.
 • 75% ממכר האוזניות מופנות לקהל יעד בגילאים שבין 18-34. 

SMS Audio BioSPORT

אוזניות SMS Audio BioSPORT תוכננו בשילוב חיישנים ביומטריים לאיסוף נתוני כושר של קצב לב ודופק ובעיצוב חובק אוזן להתאמה נוחה.

ביקרנו בהשקה של האוזניות SMS AUDIO BioSPORT

 • חיישן אופטי מובנה למדידה רציפה של קצב לב בזמן פעילות גופנית אינטנסיבית או מנוחה.
 • אביזר כושר All-in-One: מדידת דופק וקצב לב על ידי אזניות, ללא צורך ברצועה ומכשיר צמוד חזה, הוא הפתרון האולטימטיבי לשיפור נוחות חווית כושר תוך כדי מעקב ביצועים.
 • איכות סאונד גם בריצה: מתאמנים רבים משלבים מוסיקה באימוני הכושר שלהם. אוזניות BioSPORT מספקות חווית סאונד ומוסיקה תוך כדי איסוף נתונים על בריאותו של המתאמן.
 • ללא סוללות או צורך בטעינה: אזניות ה- BioSPORT מובנת על 3.5 מ"מ Audio Jack ללא צורך בסוללות או מקור חשמלי חיצוני לחופשיות וניידות מוחלטת.
 • עמידות במים: אזניות SMS BioSPORT תוכננו כך שהן עמידות במים ובעלות הגנה ורמת אטימות בתקן IPX4 מפני גשם וזיעה.
 • סנכרון מלא עם אפליקציית RunKeeper: המעקב אחר דופק, קצב ריצה, מרחק, גובה ושריפת קלוריות הופך להיות קל ופשוט עם אזניות SMS BioSPORT שתוכננו לסנכרון מלא עם אפליקציית RunKeeper. תמיכת RunKeeper תאפשר למשתמשים לתכנן שגרת כושר ולעקוב אחר התקדמות לאורך זמן.

בסוף האירוע הגיעו כמה משחקני מכבי ת"א לארח לנו חברה…

ביקרנו בהשקה של האוזניות SMS AUDIO BioSPORT

*מחירן של אוזניות SMS Audio BioSPORT הינו 899 ₪ כולל מע"מ וניתן להשיגן במרכזי Orange ברחבי הארץ.

לדיון בנושא: ביקרנו בהשקה של האוזניות SMS AUDIO BioSPORT


7:00
  /  
9.3.2015
  
מאת: ניצן אדטו

1