איקאה משלבת טעינה אלחוטית במוצריה

איך לא חשבו על זה קודם ? לשלב ברהיטים אביזרים המטעינים אלחוטית את הסמארטפון

7:00
  /  
09.03.2015
  
מאת: צבי וורובל

IKEA, חברה השוודית לשיווק ריהוט ביתי ומשרדי והאביזרים להרכבה עצמית, השיקה קו מוצרים חדש בשם “Home Smart”, המשלבים טעינה אלחוטית לסמארטפון בטכנולוגיית Qi Wireless.

איקאה משלבת טעינה אלחוטית במוצריה

את הפתרון הציגה לראשונה בתערוכת MWC ברצלונה, שם הוצגו שידות, מנורות ושולחנות שבהם מובנה מטען, בטכנולוגיית Qi Wireless, שפותר את הבלגן של כבלים מפוזרים. מצד שני, כאשר מניחים עליהן את המכשירים ניידים, הם תמיד יהיו במצב טעינה כשעל מנת לזהות את אזור הטעינה, ישולב X לסימון על גבי הרהיט.

איקאה משלבת טעינה אלחוטית במוצריה

הטעינה האלחוטית Qi Wireless פרוסה ברחבי העולם וזמינה בכ- 3,000 בתי מלון, מסעדות, שדות תעופה ומקומות ציבוריים אחרים. כיום יש יותר מ- 80 דגמי טלפונים חכמים, התומכים בטעינת Qi, 15 דגמים של מכוניות, התומכות בטעינת Qi ואינספור סוגי אביזרים ניידים.

איקאה משלבת טעינה אלחוטית במוצריה

טכנולוגיית Qi Wireless הינה ההתקן המוביל בעולם האלחוטי לטעינה של Wireless Power Consortium. בין החברות באיגוד זה נמצאות מוטורולה, נוקיה, סוני, LG, HTC, סמסונג ומיקרוסופט. מעניין האם שימוש בפתרון הטעינה בחברה המשווקת את מוצריה ברחבי העולם תגרום ל- Apple, לשלב תמיכה בטעינה אלחוטית במכשיריה, אם לאו, תמכור IKEA למי שיש בידו מכשיר לא נתמך מכסה Qi.

איקאה מסרה כי מכירת הריהוט משולב הטעינה האלחוטית תהיה זמינה באירופה ובצפון אמריקה החל מחודש אפריל שנה זו.

לצפייה בקטלוג המוצרים “Home Smart” של IKEA.

 

לדיון בנושא: איקאה משלבת טעינה אלחוטית במוצריה


7:00
  /  
9.3.2015
  
מאת: צבי וורובל

1