ביקרנו ב'חנות המעשים הטובים' של סמסונג.

סמסונג אלקטרוניקס ישראל השיקה לרגל מרתון סמסונג ת"א 2015 את "חנות המעשים הטובים", אז הלכנו לראות במה מדובר.

7:00
  /  
26.02.2015
  
מאת: ניצן אדטו

סמסונג אלקטרוניקס ישראל השיקה לרגל מרתון סמסונג ת"א 2015 את "חנות המעשים הטובים", אז הלכנו לראות במה מדובר.

כ-15,000 איש ביקרו עד כה ב"חנות המעשים הטובים" וכ-10,000 איש התחייבו להתנדב לאחר ביקורם במתחם המוקדש לאחריות הקהילתית שמטרתו לעודד את ציבור המבקרים לעשות משהו קטן וטוב למען האחר וחיזוק הערבות ההדדית בקהילה.

ביקרנו ב'חנות המעשים הטובים' של סמסונג.סמסונג החלה בשנת 2010 את הפעילות הקהילתית, תחילה היא פנתה לקהילות קטנות דרך עמותת "מעגל נשים", מועדוניות נוער של ילדים מגיל 6 עד 18 בעלי אוכלוסיות מגוונות וסיפקה את הצרכים הטכנולוגיים השונים לכל קהילה.
בהמשך הקימה סמסונג כיתיות דיגיטליות בפנימיות שונות בארץ בשת"פ עם סמינר הקיבוצים והשנה גם הקימה את "ספריית החלומות של סמסונג" הכולל: לוח חכם המעביר שיעורים בזמן אמת היישר ממתחם הלימוד שבמחלקה אל הטאבלטים של ילדים המאושפזים במחלקה. במכשירי הטאבלט הותקנו עשרות אפליקציות וספרי קריאה מובילים לילדים, כחלק משיתוף פעולה עם "עברית – ספרים דיגיטליים".

ביקרנו ב'חנות המעשים הטובים' של סמסונג.סמסונג מנהלת פרויקט נרחב של תרומת מכשור וציוד רפואי מציל חיים למגוון מרפאות הממוקמות ביישובי פריפריה בישראל. המכשירים הרפואיים הייחודיים מאפשרים לערוך בדיקות ספירת דם, כימיה וסממני לב במהירות גבוהה יותר מהמקובלת היום במערכת הבריאות.
במרתון סמסונג ת"א 2014 השיקה החברה את פעילות 'תעביר את זה הלאה' במסגרתה נאספו בגדים חמים מהרצים על נקודת הזינוק ונתרמו לנזקקים באמצעות עמותות.

ביקרנו ב'חנות המעשים הטובים' של סמסונג.

"השנה הקמנו מתחם שבליבו 'חנות המעשים הטובים' המוקדש כולו לנושא האחריות הקהילתית של סמסונג דווקא כחלק מאירועי מרתון סמסונג תל-אביב בשל הקשר ההדוק שאנו רואים בין פעילות ספורטיבית לאחריות קהילתית, במרכז המתחם עומדת 'חנות המעשים הטובים' ובה כל מבקר מוזמן 'לקנות' קאפקייק באמצעות הבטחה למעשה טוב שיבחר לעשות לאדם אהוב או למען הקהילה", סיפרה אנה ליפניק-לוי, מנהלת שיווק מותג סמסונג ישראל.

ביקרנו ב'חנות המעשים הטובים' של סמסונג.אנה ליפניק-לוי  וניצן אדטו

לדיון בנושא: ביקרנו ב'חנות המעשים הטובים' של סמסונג.


7:00
  /  
26.2.2015
  
מאת: ניצן אדטו

1