ה- One יכלול את MaxxAudio של Waves הישראלית בעדכון הבא

חברת OnePlus יצרנית מכשיר הסלולאר One, חברת Waves הישראלית ו Cyanogen Inc הודיעו שעדכון התוכנה הבא יכלול את מערכות שיפור ...
23:00
  /  
18.12.2014
  
מאת: ירון קליין

ה- One של OnePlus יכלול את MaxxAudio של Waves (ווייבס) הישראלית בעדכון התוכנה הבא

חברת OnePlus יצרנית מכשיר הסלולאר One, חברת ווייבס (Waves) הישראלית וחברת – Cyanogen Inc הודיעו שעדכון התוכנה המתוכנן לצאת בינואר הקרוב יכלול את מערכות שיפור השמע MaxxAudio של חברת ווייבס.

צוותים של – Cyanogen Inc ו- Waves עובדים בשיתוף פעולה הדוק על מנת לשפר בצורה משמעותית את הביצועים הקוליים של המכשיר הדגל – ONE.

באמצעות טכנולוגיות עיבוד האותות (DSP) החדשניות והמתקדמות של חברת ווייבס התדרים הנמוכים של מכשיר הסללולר – ONE עמוקים יותר, התדרים הגבוהים צלולים יותר ועוצמת הווליום חזקה יותר, כשתמונת הצליל היוצאת מתוך הרמקולים הפנימיים של המכשיר ומתוך האוזניות והתקני Bluetooth היא פרטנית ועשירה יותר מבעבר.

ה- One יכלול את MaxxAudio של Waves הישראלית בעדכון תכונה הבא

 

חברת ווייבס זוכת פרס הגראמי, נחשבת כיום לחברה במובילה בעולם בתחום האודיו המקצועי הכולל אולפני הקלטה וחדרי עריכה. אנשי תעשית המוסיקה באולפני ההקלטות והעריכה היוקרתיים ברחבי העולם משתמשים בתוכנות של חברת ווייבס כדי להשיג תוצאות צליל ברמה הגבוהה ביותר וכדי לשמור על סטנדרטים של יצירתיות מכסימלית בתחומי ההפקה הכוללים הקלטות מיקס ועריכה של אלבומים רבי מכר, מוסיקה ואפקטים בפסקולים של סרטי קולנוע עתירי פרסים, סדרות טלוויזיה מוכרות, ומשחקי מחשב.

חטיבת ה- Consumer בחברת ווייבס מטמיעה את אותן טכנולוגיות שמע מעולם ההקלטות והעריכה אל תוך עולם המחשבים, הטבלטים, טלפונים ניידים, טלוויזיות, ורמקולים.

טכנולוגיות MaxxAudio נמצאת בציוד של Denon, Oppo, Asus, LG ,Lenovo, Dell ועוד.

ה- One יכלול את MaxxAudio של Waves הישראלית בעדכון תכונה הבא

ה- One יכלול את MaxxAudio של Waves הישראלית בעדכון תכונה הבא

גילוי נאות: הכתב עובד חברת Waves.

לדיון בנושא: ה- One יכלול את MaxxAudio של Waves הישראלית בעדכון הבא


23:00
  /  
18.12.2014
  
מאת: ירון קליין

1