זה הזמן להכין חליטת תה

גם לחובבי שתיית התה בעולם מגיע להם מכונת תה. בארה"ב פותחה מכונה המאפשרת הכנת חליטת תה באיכות משקה כמו במכונות ...

8:00
  /  
11.05.2014
  
מאת: צבי וורובל

חברת Bkon השיקה מכונת להכנת תה, מדגם Craft Brewe, המכינה את התה בטעם המושלם, לטענת מפתחיה, וזאת הודות לטכנולוגית הכנה מיוחדת בוואקום בשם RAINReverse Atmospheric Infusion
הכנת התה בטכנולוגית ה- RAIN מבוססת על וואקום, הגורם להפקת הטעם המושלם והאופטימאלי מעלי התה, על אף שניתן להשתמש בשיטה זו גם להכנת קפה.

זה הזמן להכין חליטת תה

איך עובדת שיטת ה-RAIN
לחברה פטנט של היפוך האטמוספרה של החליטה באמצעות שליטה בלחץ אטמוספרי שלילי במהלך תהליך החליטה. הגזים המשתחררים מהנקבוביות של עלי התה מתחברים למים הרתוחים וזאת בזמן שטמפרטורת הרתיחה של המים מאיצה את התסיסה ברמה המולקולארית. בסופו של תהליך זה נוצרת תמצית אופטימאלית של התה בשלב החילוט, המייצר בתהליך נקי טעם ייחודי לחליטת התה המוגמר.

סרטון המדגים את אופן פעולת מכונת חליטת התה

בין היתרונות בשימוש במכונה זו:
– היכולת לבחור באחד מתוך 200 תוכניות להכנת תה באמצעות מסך מגע.
– מהירות הכנת חליטת התה, בפחות מדקה.

– המכונה מנקה את עצמה לפני הכנת ספל התה הבא.

זה הזמן להכין חליטת תה

אם במקרה אתם מטיילים בארה"ב ומתחשק לכם לטעום את אותו טעם מושלם, תוכלו למצוא אותו במספר חנויות תה מובחרות בניו יורק, סיאטל, לוס אנגלס ושיקגו. (teavana, COUNTER CULTURE COFFEE, AMERICAN TEA ROOM, METROPOLIS COFFEE COMPANY).

אם אתם מתכוננים לארח את חבריכם אניני הטעם למסיבת תה, מעוניינים במכונה זו ואין לכם בעיית תקציבית, אז לידיעתכם: מחיר ה- Bkon Craft Brewer הוא כ- 14,000 דולר (!)

לפרטים נוספים ניתן למצוא באתר החברה.

 

 

 

לדיון בנושא: זה הזמן להכין חליטת תה


8:00
  /  
11.05.2014
  
מאת: צבי וורובל