HTC ONE M8 הוכרז בלונדון. אצלנו בסוף אפריל

HTC הציגה והשיקה הערב בלונדון את מכשיר הדגל החדש שלה, ה HTC ONE M8 - צילום טוב יותר, משך סוללה ...
17:00
  /  
25.03.2014
  
מאת: אלי חבוש

HTC ממשיכה בקו ה ONE שלה לאחר ההצלחה עם הסדרה והמכשיר האחרון בה שלמען האמת זוכה למחמאות רבות למרות שלא מתברג ברשימות הגבוהות ברשימת המכשירים הנמכרים ביותר.

HTC מציגה היום בלונדון את מכשיר הדגל החדש שלה, ה HTC ONE M8 כשמלבד השיפורים במפרט הטכני, שמה החברה דגש על צילום, על ממשק ה SENSE החדש והחכם שאמור לזהות את הסביבה ולתפקד בהתאם ועוד…

מבחינת מפרט יבש נקבל כאן מעבד 2.3GHZ סנאפדרגון 801 עם 2GB זכרון RAM, זכרון אחסון של 16GB או 32GB מערכת אנדרויד 4.4, וסוללה 2600 מילי אמפר שכמו במכשירים קודמים גם כאן אינה ניתנת להחלפה.

אבל HTC עשתה שינויים נוספים שנראה שלמרות שינויים מינוריים ושינויים עיצוביים קטנים, השיפורים במספר מקומות ספציפיים כמו צילום וממשק יכולים לתת תחושה של מכשיר רענן וחדיש יותר. 

צילום 

החברה דגש מיוחד על המצלמה תוך שיפורים רבים ותוספות מעניינות.ב M8 תקבלו Duo Camera שצוידה במודול UltraPixel  פלאש כפול והקלטת וידאו ב-HD מלא של 1080 פיקסל. במצלמה הקדמית נקבל עדשה של 5 מגה פיקסל.

בנוסף למודול UltraPixel, ה-Duo Camera מתהדרת גם בחיישן עומק הלוכד מידע עומק מפורט מהסצנה המצולמת. ניתן לשנות את הפוקוס לאחר שהתמונה צולמה וכך להתמקד על אובייקטים שונים.

תכונת Copy & Paste חדשה מאפשרת להעתיק את המשפחה והחברים לתמונות אחרות לגמרי ואילו Dimension Plus מאפשרת לצפות בתמונה מזווית שונה באמצעות הטיית המסך.

גלריית התמונות שונתה ושופרה אף היא עם Image Match, כלי חיפוש חזותי שמרכז באופן אינטואיטיבי את כל התמונות על נושא מסוים באלבום אחד.
מצב Slow Motion משולב המאפשר לצלם סרטוני וידיאו בהילוך איטי ובאיכות של 1080 פיקסל או להאט חלקים מהסרט על מנת להגביר את תחושת הדרמה או להדגיש רגע מסוים.

Motion Launch

 

HTC קוראת ל SENSE בגרסה השישית שלה כחוש השישי וכך הטמיעה במכשיר את Motion Launch המסוגלת לזהות מיד את הסביבה שבה המכשיר נמצא הודות לחיישני תנועה וקרבה אינטואיטיביים וחסכוניים בזמן סוללה הנשלטים מפונקציה מרכזית. ניתן להפעיל את הטלפון מבלי להדליק את המסך. תנועת משיכה תפעיל את ההתקן, תכונת Auto Answer תאפשר לענות לשיחה פשוט על-ידי הנחת המכשיר ליד האוזן מבלי להדליק את המסך. כן, בדומה למכשירי דגל של חברות אחרות.
 

 

SENSE 6 ו- BLINKFEED
 
כאמור, ה M8 מגיע עם הממשק של HTC, ה SENSE בגרסה השישית שלו שלמען האמת אני חייב לציין שהוא טוב למדי. כבר בגרסה האחרונה הכרנו את ה-HTC BlinkFeed , מעין מרכז RSS שנמצא על גבי מסך הבית שלנו במכשיר. ה BLINKFEED בגרסה החדשה הרבה יותר אינטואיטיבי ומאפשר דפדוף רציף, אריחים שניתנים להתאמה אישית וסידור חדש המארגן את הידיעות בדרך נקייה וקלה לקריאה. HTC הוסיפה גם ערכת פיתוח (SDK) שתאפשר לשלב תכנים רבים יותר ב FEED.
 
זמן סוללה ארוך יותר
 
בגרסת M8 מבטיחה HTC לזמן סוללה ארוך ב 40% באמצעות הוספת מצב חיסכון אקסטרים. במצב טעינה מלאה היא תספק שבועיים של שימוש הכולל קבלת שיחות, הודעות טקסט ודוא"ל. הפעלת מצב האקסטרים נעשית ידנית או אוטומטית ומספקת 60 שעות של זמן סטנד ביי נוסף ב-20% מצריכת האנרגיה, 30 שעות ב-10% מצריכת האנרגיה ו-15 שעות ב-5% של צריכת אנרגיה. כך שגם אם המשכתם לבלות כל הלילה מחוץ לבית או מטיילים בהרים הרחק משקע חשמלי, לא תצטרכו להיות מוטרדים לעולם מהתרוקנות הסוללה.
 
כיסוי רטרו דינאמי 
 
כיסוי הטלפון HTC Dot View מציג התרעות והאינטראקציות בסגנון רטרו המזכיר את מדפסות הסיכה של פעם. הכיסוי מאפשר להפעיל את Motion Launch בהקשה כפולה או לבדוק מה השעה ומזג האוויר, התרעות, הודעות דוא"ל או שיחות חדשות מבלי לגעת במסך או לחשוף אותו. נראה נחמד ושימושי מאוד.
 
HTC ביצעה עוד שיפואים ושינויים במכשיר כמו למשל תוספת טרנדית המופיעה במכשירים רבים בשנה האחרונה של מעקב כושר עם תמיכה ב FITBIT ושיפור אפליקציית השלט רחוק של הטלויזיה.
 
ה HTC ONE M8 יגיע לשווקים בעולם החל מהיום, 25.3 ולארץ יגיע בסוף אפריל. המכשיר נמכר בשלושה צבעים – אפור, כסף וזהב. 
 

HTC ONE M8 הוכרז בלונדון. אצלנו בסוף אפריל

לדיון בנושא: HTC ONE M8 הוכרז בלונדון. אצלנו בסוף אפריל


17:00
  /  
25.3.2014
  
מאת: אלי חבוש

1