חברת Dell מבצעת פרויקט הטמעת תחנה רזה רחב היקף בחברת החשמל

  חברת Dell מבצעת פרויקט הטמעת תחנה רזה רחב היקף בחברת החשמלהפרויקט בוצע בשיתוף עם בזק בינלאומי וחברת Arrow.

16:35
  /  
17.03.2014
  
מקור: Dell
תוכן שיווקי

בימים אלה מבצעת חברת Dell פרויקט הטמעה רחב היקף של תחנות עבודה רזות בחברת החשמל. היעד הוא החלפתן של כ-10 אלף מחשבים בחברה, בתחנות רזות בתצורת Zero Client מבית Dell מסוג Dell Wyse Xenith 2, המבוסס על תשתיות .Citrix Xen Desktop

חברת החשמל נזדקקה לתשתיות מחשוב שתאפשרנה אבטחה מקסמלית בתקורות ניהול אפסיות, תוך הצגת חסכון משמעותי בהוצאות המחשוב השוטפות. המעבר לתחנות Zero Client מבית Dell טומן בחובו יתרונות רבים, בעיקר בשל היכולת לשלב בין טכנולוגיה והובלת השינוי בתרבות ארגונית בכל הרמות. היתרון המשמעותי במערכות החדשות הוא ניהול מרכזי באמצעות שרת ניהול אחד ומעבר לכך, המערכות זריזות (עולות בפחות מ-10 שניות) וחסכוניות משמעותית בצריכת חשמל (צורכות רק 8 ואט).

חברת Dell מבצעת פרויקט הטמעת תחנה רזה רחב היקף בחברת החשמל

בתמונה המצ"ב (מימין לשמאל):
פארוק האן, מנהל אזורי פתרונות תחנות רזות, Dell MEA
יוסי שנק, סמנכ"ל תקשוב חברת חשמל
אורן שפיגל, מנהל לקוחות Dell ישראל

לדברי יוסי שנק, סמנכ"ל תקשוב חברת חשמל: השימוש בתחנות רזות בתצורת Zero Client Dell הינו מהלך משלים של פרויקט הווירטואליזציה לשולחנות העבודה. מהלך זה מצטרף למגמה הכוללת של ייעול והורדה משמעותית של עלות ההשקעה הכוללת בתחנות הקצה. הבסיס לייעול זה הם שיפור מהותי בתחזוקתיות, פשטות התקנה, אמינות הציוד, צריכת החשמל, שטח נתפס על ידי הציוד ושליטה מוחלטת על ניהולו מרחוק. בנוסף לכך, מבנה תחנות הקצה מצמצם משמעותית את איום הסייבר דרך תחנות הקצה, נושא שהינו אחד הנושאים בעלי עדיפות טיפול בחברת החשמל.

לדברי אורן שפיגל, מנהל לקוחותDell ישראל: "התחנות הרזות מסוג Dell Wyse Xenith 2 מפורסמות בזכות קלות ההטמעה והניהול ומספקות את הפונקציונליות הנדרשת, לרבות רמת אבטחה גבוה יותר ומעל לכל חווית משתמש יוצאת מן הכלל".

לדברי דורון דרייר, מנכ"ל Arrow: "לאחר תהליך בדיקה ארוך ומקיף נבחר המוצר הטוב ביותר, שמעניק לחברת חשמל את כל היתרונות לצד התמיכה המעולה של Dell, בזק בינלאומי ו-Arrow".

לדברי עופר ישראלי, מנהל תחום לקוחות ENT בזק בינלאומי: הפתרון של חברת Dell מאפשר הטמעה וניהול של תשתית התחנות הרזות הפזורות בסביבה ארגונית מגוונת תוך קלות תפעול ואחזקה, הנובעות בשל התאימות הטכנולוגית לפלטפורמתCitrix ".

הפרויקט בוצע בשיתוף עם בזק בינלאומי וחברת Arrow.

 

חברת Dell מבצעת פרויקט הטמעת תחנה רזה רחב היקף בחברת החשמל

לדיון בנושא: חברת Dell מבצעת פרויקט הטמעת תחנה רזה רחב היקף בחברת החשמל


16:35
  /  
17.3.2014
  
מקור: Dell