Crestron מציגה בתערוכת ISE אמסטרדם – פברואר 2014

גם השנה השתתפה ענקית מערכות השליטה והבקרה המתקדמות Crestron בתערוכת Integrated Systems Europe) ISE) - תערוכת האינטגרציה וה-Pro-AV הגדולה בעולם. ...

16:00
  /  
17.03.2014
  
מקור: Crestron Israel
תוכן שיווקי

אין זה מפתיע כי Crestron הינה המציגה המובילה בכנס ולה הביתן הגדול ביותר – מעל למאתיים מעובדי Crestron מרחבי העולם הגיעו לקחת חלק בכנס בכדי לעניין ולרתק את 50,000 מבקרי האירוע.

שנת 2014 צפויה על פי כל, להיות שנת ה-4K (רזולוציה הגבוהה פי 4 מרזולוציות ה-FullHD המוכרות לנו כיום), ועל כן, נושא השיחה המרכזי בתערוכה נסוב סביב טכנולוגיה זו. חברות רבות בתערוכה הציגו את עניינן במערכות 4K, אולם רק Crestron, כחלוצה ומובילה בתחום הווידאו הדיגיטלי, הייתה היחידה להציג פתרון מיתוג וניהול מלא ברזולוציות 4K, אשר על פיתוחו שוקד צוות המהנדסים של החברה מזה למעלה משנתיים.

האתגרים בניהול והפצה של תכנים ב-4K רבים, ובהם קצב העברת נתונים גבוה ביותר העולה על 8 מיליארד ביטים לשניה (8 Gbps), מגבלות מחמירות על אורכי הכבילה ועוד. Crestron השקיעה במהלך השנתיים האחרונות מליוני דולרים בפיתוח רכיבי 4K ייעודיים המשלימים את קו ה-DigitalMediaTM המוצלח של החברה, ובתור חלוצה בנושא זה, בנתה סביבת בדיקות מקיפה, והגדירה תקן הסמכה (Certification) מחמיר, המהווה אסמכתא לחברות אחרות בתחום המשתמשות בטכנולוגיה ומבקשות לקבל תו איכות זה. מוצריהן של החברות המובילות בתעשייה, ובהן סוני, סמסונג, LG ואחרות נשלחים ל-Crestron, על מנת להבטיח כי אלו אכן עומדים בסטנדרטים המחמירים להעברת ווידאו באיכות 4K. תוכנית זו מאפשרת לאינטגרטורים מובילים בעולם וללקוחותיהם, לדעת בוודאות כי הציוד אותו הם מאפיינים אכן תומך באופן מלא ב-4K, לטובת התקנה חלקה ובטוחה. פרטים נוספים על התוכנית, והמוצרים אשר אושרו או מועמדים לאישור, ניתן למצוא כאן.
פתרונות נוספים אותם הציגה Crestron בתערוכה כוללים בין היתר את מערכת ה-Crestron RL – שיתוף פעולה עם Microsoft לעבודה משותפת בחדרי וועידה, הנסוב סביב סביבת ה-Lync של Microsoft. מאז ההכרזה על מערכת זו בחודש יוני האחרון, נמכרו מאות מערכות Crestron RL בעולם. המערכת מהווה פתרון מלא לחדר עבודה, וכוללת מסך מגע שולחני בגודל 10", מסך מגע אחד או שניים בגודל 65", וכן את כלל הרכיבים הנוספים הנדרשים. המערכת משווקת בארץ ע"י משווקי Crestron וכן בערוצי הפצה נוספים בשיתוף חברת Microsoft.

שיתוף פעולה נוסף, אשר נחשף במהלך התערוכה, הינו עם חברת Cisco. ה-SmartSpaceTM המשולב של Crestron ו-Cisco נועד להקל ולפשט את השליטה במערכות Videoconferencing, ע"י אינטגרציה מושלמת בין פתרונות Crestron ו-Cisco. המערכת ה על יחידת DigitalMediaTM מדגם
DMPS-300-C-AEC ו-Codec של Cisco מדגם CTS-C40-K9 מתוכנתת באופן מושלם, על מנת לחסוך בשעות עבודה ואינטגרציה, ומבלי להתפשר על איכות התוצר הסופי.

כמו כן, הוצגו במהלך התערוכה מגוון רחב של מסכי מגע חדשים, יחידות FlipTop חדשות וכמובן בקר דור-3 החדש מדגם RMC3, אשר צפוי להיות זמין במהלך חודש אפריל הקרוב.

לצד Crestron, לקחו חלק בכנס מאות חברות בינלאומיות, וכן מספר חברות ישראליות נוספות. אחת החברות הישראליות הבולטות בתחום, הינה חברת Valens מהוד השרון, אשר פיתחה את טכנולוגיית
ה-HDBaseTTM, המאפשרת העברת ווידאו HD ו-4K על גבי כבל CAT5e פשוט למרחקים. בטכנולוגיה זו, נעשה שימוש בין היתר ברכיבים רבים של מטריצות ה-DigitalMediaTM של Crestron. חברה ישראלית נוספת אשר הציגה בכנס הינה חברת Wall Smart מפתח תקווה, המפתחת מוצרים ייחודיים להתקנה אסתטית של מסכי מגע, ופאנלי לחצנים של Crestron ב 'קו 0' עם הקיר.

 

Crestron מציגה בתערוכת ISE אמסטרדם – פברואר 2014


16:00
  /  
17.03.2014
  
מקור: Crestron Israel