Epson פרו – הקו החדש לעסקים

 Epson פרו - הקו החדש לעסקים: לפני כשנה התקבלה בחברה הגלובלית החלטה להרחיב את קו המוצרים שלה והיא נכנסה לתחומים חדשים ...

15:55
  /  
17.03.2014
  
מקור: Epson
Sponsored

"Epson מחזיקה כיום למעלה מ-78 אחוז מנתח השוק בתחום הגרפיקה והדפוס", אומר דניאל בן מויאל, מנהל שיווק מוצרי הדפסה בפורמט רחב ב-Epson, "המוטו שלנו ברור: אנחנו כאן עם מוצרים שוברי שוק, המפגינים עלות/תועלת מרשימה, מהירים ביותר, שנולדו מתוך ראיית והבנת הצרכים של משתמשי הקצה". לדברי בן מויאל, לפני כשנה התקבלה בחברה הגלובלית החלטה להרחיב את קו המוצרים שלה והיא נכנסה לתחומים חדשים דוגמת תחום השילוט, האדריכלות, הסובלימציה וההדפסה על טקסטיל. 

בין קוי המוצרים החדשים: מדפסות מסדרת ה-T המפגינות 'לוק' הייטקי עכשווי, אינן תופסות מקום ופועלות בשקט רב. התפעול הקדמי מאפשר הצבה בצמוד לקיר ושילוב מלא ברקע המשרדי. הליין כולל את Epson SureColor SC-T7000, SC-T5000 ו-SC-T3000 , ומציע הדפסה איכותית, אמינה ומהירה על מגוון סוגי מדיה, ברוחב של 44 אינץ' (1118 מ"מ), 36 אינץ' (914 מ"מ), ו-24 אינץ' (610 מ"מ), בהתאמה.

כל השלוש אידיאליות עבור יישומים הדורשים מהירות וחסכון , דוגמת הדפסת סקיצות ותוכניות אדריכליות, מפות, מצגות ותרשימי תלת-מימד ואף פוסטרים ושילוטי פנים. המדפסות עושות שימוש בדיו ה-UltraChrome XD החדש מבית Epson, שפותח במיוחד להפקת הדפסות באיכות גבוהה, הדיו מציע עמידות עם יכולות הפקת גווני שחור עמוקים, ועם סקלת צבעים רחבה. התוצאה: יכולת להפיק קווים חדים וברורים ועד לעובי מינימלי מרשים של 0.02 מ"מ.

"הדיו החדש מאוד ייחודי", אומר בן מויאל ומדגיש כי המערכות החדשות מציגות תפוקה גבוהה של כ- 63 מטר מרובע בשעה. "הן גם מגיעות עם ערכת תוכנות מקיפה הכוללת אפשרויות ניהול קבצים שונים, וכוללות גם את האפשרות להגדיל (לגודל A0) ולהדפיס מסמך שנסרק בסורק המשרדי (A4)…".

גולת הכותרת בקו הפרו הוא קו מדפסות השילוט זוכה הפרסים של החברה : Epson Surecolor SC 70610/50610/30610, בזכות איכויות ומהירויות ההדפסה יוצאות הדופן בתעשייה. Epson אף השיקה לא מכבר, לראשונה בישראל, 3 מכונות חדשות לחלוטין: את ה- Epson Surecolor F-6000, ה- Epson Surecolor F-2000 וה- Epson SureLab D-3000.

Epson פרו - הקו החדש לעסקים

Epson Surecolor F-6000 היא מדפסת סובלימציה דיגיטלית ברוחב 44 אינץ' להדפסת טקסטיל איכותית ואמינה. מדובר במדפסת 4 צבעים (CMYK) עם הזנת גלילים עמידה וחזקה המטפלת בכל סוגי ניירות ההעברה המובילים לסובלימציה (Transfer) עבור טווח רחב של יישומי פוליאסטר, החל בפריטי קידום מכירות מותאמים אישית וגאדג'טים ועד לבדים, דגלים ולכרזות. המדפסת מספקת הדפסה באיכות גבוהה. טכנולוגיית ראש ההדפסה Micro Piezo של Epson מספקת ביצועים מדויקים בכל פעם יחד עם חיי מוצר ארוכים. טכנולוגיה זו, יחד עם דיו Epson UltraChrome DS, מפיקים תמונות מעולות עם צבעים מלאי חיים, צבעי שחור עמוקים, קווי מתאר חדים והדרגתיות חלקה של מעבר גוונים, עם יציבות מעולה לאור/כביסה ועמידות לשפשוף ולזיעה.

ה- Epson SureColor SC-F2000 היא מדפסת להדפסה ישירות על בד. (Direct-To-Garment – DTG), המציעה חבילה מלאה של עיצוב והדפסת טקסטיל. משטח ההדפסה היחיד מקל על ההדפסה על בד והגובה ניתן להתאמה כדי לקבל תוצאות מדויקות על בד בעובי של עד 25 מ"מ. המדפסת כוללת את ראש ההדפסה MicroPiezo TFP של אפסון, והיא מדפיסה ברזולוציה של dpi x 14401440 לקבלת צורת ומיקום נקודות מדויק ביותר , ומגוון צבעים רחב להפקת צבעים מלאי חיים ומעברי צבעים חלקים. מדפסת ה- DTG מפיקה חולצה ב- 27 שניות בלבד, ומציעה כושר ייצור שאין כדוגמתו בתעשייה.
ה- SC-F2000 מדפיסה על טווח רחב של סוגי מדיה ומגוון סוגי טקסטיל ומגיעה עם תוכנת עיצוב כדי ליצור בקלות חולצות מותאמות אישית.

Epson פרו - הקו החדש לעסקים

 
Epson SureLab D-3000 היא מדפסת פוטו מקצועית חדשה המיועדת לחנויות פוטו ומציגה את העתיד של ענף פיתוח התמונות עם מערכת הפקת תמונות ללא כימיקלים רעילים. המדפסת, בשישה צבעים, מאפשרת להדפיס על מגוון חומרים ברוחב של 10-30 ס"מ, ועד לאורכים של 9-121 ס"מ. ניתן להדפיס באמצעות המכונה תמונות, אלבומים, הזמנות, פליירים וחומרים שיווקיים אחרים והיא אינה דורשת כל הכשרה מראש. יתרון נוסף: אין צורך באספקת מים, פילטרים לאוורור או כל כמיקל אחר, כך שמדובר במכונה ידידותית ביותר לסביבה והמפגינה עלות נמוכה ביותר לתחזוקה.

כמו תמיד, כשמדובר במדפסות הזרקת הדיו של Epson, מדגיש בן מויאל את סוגיית ראש ההדפסה. מילת הקוד כאן היא: טכנולוגיית ה- MicroPiezo של Epson, שגרמה למהפכה בתחום ההדפסה. עד כניסתה של Epson לתמונה, פעלו מדפסות הזרקת הדיו באמצעות טכנולוגיה טרמית, שהייתה מחממת לכדי רתיחה את הדיו כדי "להזריק" אותו לנייר המודפס. שיטה זו לא יכלה להבטיח אחידות בגודל טיפות הדיו המוזרקות, פגמה באיכות ההדפסה, ביזבזה דיו לשווא ואף גרמה נזק לראש הדיו, כתוצאה ממיליוני פעמים בו הוא חומם וקורר.

Epson פרו - הקו החדש לעסקים

כדי לפתור בעיות אלו, פיתחו מהנדסי Epson ראש הדפסה חדש, הפועל בטכנולוגיית MicroPiezo. בשונה מהטכנולוגיה הטרמית הישנה, ראש ההדפסה החדש פועל באמצעות שיגור אות חשמלי דרך גביש, דבר הגורם לגביש לתנודה בתדר מסויים, תנודה זו משגרת את הדיו באופן מדויק ובהתאם לעוצמת האות החשמלי. כך מובטחת איכות הדפסה גבוהה, תוך שמירה על חיסכון בדיו ועל אורך חיים ארוך יותר של ראש הדיו.

ייחודה של טכנולוגית ההדפסה MicroPiezo, בהמצאת פטנט ההופך את ראש ההדפסה מאלמנט מתכלה לאלמנט קבוע ויציב. ראש ההדפסה אינו חווה 'טראומה טרמית' בעלת השפעה מצטברת לטווח הארוך ומכך אינו מתכלה ונותר באיכותו הראשונית, יציב לכל אורך חיי המכונה. בין היתרונות הרבים של שיטת ההזרקה בראשי MicroPiezo, הוא יכולתה לטפל בנוסחאות דיו מגוונות ובכך הפכה לבחירתן של חברות רבות כמו: Roland, Mimaki, Noritsu, Robusteli, Mutho, המבקשות ליהנות בין היתר ממכלול היתרונות של טכנולוגיה זו.

"איכותה ואמינותה הגבוהה של טכנולוגיית הזרקת דיו זו, תורמת כיום רבות לצרכנים ובפרט כמו לאלו המבקשים להפיק נפח עבודה גבוה והמחפשים חסכון בעלויות הכוללות, בהוצאת ראש ההדפסה מקטגוריית המוצרים המתכלים, ובשיפור צריכת הדיו במל"ל למטר רבוע", אומר בן מויאל.

 


15:55
  /  
17.3.2014
  
מקור: Epson