סרט הפייסבוק על החיים שלכם לא מושלם? כך תערכו אותו

לאחרונה אנו עדים לגל סרטוני פייסבוק שצץ על ה feed שלנו בו החברים שלנו משתפים את הרגעים המרגשים שלהם במהלך ...

7:58
  /  
08.02.2014
  
מאת: אלי חבוש

הסטייק העסיסי שאכל, הילד הראשון והחתונה המרגשת לפני שנתיים ואיזה rnסלפי מצחיק שכבר שכחנו. הכל חוזר אלינו לפנים עם סרטון וידאו סוחט דמעות rnשמסכם עשור פעילות פייסבוקית.

ואם חיית מתחת לאבן בחודש האחרון ולא rnמכיר את הטרנד החדש ששוטף את הקיר של כולנו אתה מוזמן להיכנס ללינק  www.facebook.com/lookback ולהצטרף לחגיגה.

אבל הסרט, שנערך על ידי פייסבוק עם בחירה מעין רנדומלית של תמונות לא תמיד קולע לרגעים הטובים ביותר שלנו.

אלאrn שמעתה אין צורך להתפשר על סרט עם תמונות שהוכתבו לנו מראש על ידי מארק rnוחבריו וניתן להסיר את אותה תמונה ללא מחמיאה של קלוזאפ על הנחיר שנבחרה rnבאקראי – פייסבוק הוסיפה את האפשרות לערוך את הסרט שלנו בפשטות.

על מנת לערוך את הסרט יש להיכנס ללינק שנכנסנו אליו עד עכשיו כדי להציץ בסרטון שיצרה עבורנו הרשת החברתית: www.facebook.com/lookback

שימוrn לב שכעת נוסף כפתור עריכה בדף. לחיצה על הכפתור תביא אתכם למסך בחירת rnתמונות בו תוכלו לבחור את התמונות שיופיעו בכל קטגוריה בסרטון שלכם. כמות rnהתמונות מוגבלת והמספר המקסימלי רשום בכל קטגוריה.

לא לשכוח אחרי סיום rnהעריכה לשתף מחדש את הסרטון שלכם עם החברים שלכם בפייסבוק. הרי גם הם בוודאי rnמתרגשים לראות איך העברתם את החיים הפייסבוקיים שלכם בשנים האחרונות.

לדיון בנושא: סרט הפייסבוק על החיים שלכם לא מושלם? כך תערכו אותו


7:58
  /  
08.02.2014
  
מאת: אלי חבוש