סרט לסופשבוע-הדייט שהביך אותי (That Awkward Moment)

הסרט החדש "הדייט שהביך אותי" הוא שילוב בין קומדיה רומנטית לסרט סטלנים.  הוא גם מתעסק בנושא השחוק כל-כך של יחסים ...

12:00
  /  
06.02.2014
  
מאת: איתמר נימרוד

העלילה

ג'ייסון (זאק אפרון), דניאל (מיילס טלר) ומייקי (מייקל ב'י ג'ורדן) הם שלושה חברי ילדות .כאשר מייקי עובר גירושין קשים מאשתו, דניאל וג'ייסון מחליטים להיות שם בשבילו ומתחייבים לא להיכנס למערכת יחסים עד שמייקי ימצא לעצמו בת-זוג. העניינים מתחילים להסתבך כאשר ג''יסון ודניאל מתחילים לצאת עם שתי בחורות שהם מאוד רוצים להיות איתן. איך העניינים יתפתחו?, תצטרכו לראות את הסרט כדי לדעת.

 

סרט לסופשבוע-הדייט שהביך אותי (That Awkward Moment)

לביקורת

מי שיילך לראות את "הדייט שהביך אותי" לפי הטריילר שלו יחשוב שמדובר בקומדיה רומנטית, זה נכון אבל לא בדיוק. הסרט הוא שילוב מושלם בין קומדיה רומנטית לבין סרט סטלנים, למה אתם שואלים?, הנה הסיבה. רוב הסרטים שיצאו בשנים האחרונות ושבמרכזם עומד הנושא של יחסים בינו לבינה עוסקים בזה מנקודת מבט נשית, זה נחמד אבל כבר שחוק ויותר מדי בנאלי.טום גורמיקן,הבמאי והתסריטאי של "הדייט שהביך אותי" (שאגב, זה סרט הבכורה שלו) לוקח את הנושא הזה ומנסה לנתח אותו מנק' מבט גברית.אני מודה, בהתחלה חשבתי שזה יהיה בלתי אפשרי ושהסרט יהיה כשלון מוחץ אבל לשמחתי זה לא קרה. בגלל שגורמיקן מתעסק בנושא בצורה יותר משוחררת וקלילה זה הופך את הסרט למעניין, זורם ובעיקר מאוד מצחיק, חלק מהבדיחות יורדות קצת נמוך למחוזות הקקי/פיפי אבל נסלח לו על כך מכיוון שהן נותנות לסרט את החן הממזרי הזה שהופך אותו לכיפי לצפייה .כבמאי גורמיקן מוציא ביצועים טובים מהשחקנים שלו שנכנסים לדמויות בטבעיות ולא מתאמצים. זאק אפרון מתבגר יפה מאוד על המסך הגדול ושני השחקנים שאיתו מעוררים הזדהות בתפקידים הגבריים, חוץ מהן אפשר לציין לטובה גם את אימוג'ן פוטס ומקנזי דיוויס החמודות  מאוד בתפקידים הנשיים. גילוי נאות-כאשר ראיתי את שתיהן הבנתי טוב מאוד למה הבמאי בחר דווקא בהן כי התאהבתי בהן מהרגע הראשון. מצד אחד זה קצת מבאס, אבל מצד שני זה הקסם של הקולנוע אז לא היה אכפת לי.

 

סרט לסופשבוע-הדייט שהביך אותי (That Awkward Moment)

 

בקיצור-  קליל ונחמד, מומלץ לבילוי של ערב ספונטני עם בת/בן הזוג או עם החברים/חברות.

 

סרט לסופשבוע-הדייט שהביך אותי (That Awkward Moment)

 

"הדייט שהביך אותי" – ארצות הברית 2014. 94 דקות. בימוי ותסריט: טום גורמיקן. שחקנים: זאק אפרון, מיילס טלר, מייקל בי. ג'ורדן, אימוג'ן פוטס, מקנזי דיוויס.

 

 

 

לדיון בנושא: סרט לסופשבוע-הדייט שהביך אותי (That Awkward Moment)


12:00
  /  
06.02.2014
  
מאת: איתמר נימרוד