מונסטר חוגגת 35 שנה חוזרת לעבר ומשיקה גם אוזניות

חברת האודיו מונסטר הציגה במסיבת העתונאים שלה ליין חדש של אוזניות וגם חגגה 35 שנים על הדרך

4:00
  /  
08.01.2014
  
מאת: שי גולדשמידט, לאס וגאס

 במסיבת עיתונאים צבעונית ורועשת שסימנה גם 35 שנה לחברה, הציג נואל לי, מנכ"ל ומייסד חברת מונסטר, את הליין החדש של מוצרי החברה.

מר. נואל שנתן כניסה מרשימה כמיטב המסורת על גבי הסגוואי עם גלגי הזהב שלו, בחר להציג באופן אישי את המוצרים המרשימים בתחום האודיו והמוזיקה וניסה לטבוע את המונח ולהשריש אותו אצל הנוכחים – Pure monster sound.

כחלק מחגיגת ההולדת והתרפקות על העבר, הודיע נואל שהחברה תחזיר לחיים חלק מהמותגים שראינו בשנים הקודמות של החברה ובהם חולצות מיתוג ישנות ועוד… 

מונסטר

נואל לי והסגווי המפורסם…

מונסטר הציגה מיקסר קטן וחדשני, GO DJ, שלמעשה נותן את כל היכולות של עיבוד, עריכת סאונד ושתילת אפקטים בזמן אמת בקופסא שגודלה מקבילה לחפיסת שוקולד 200 גרם. מיקסר משווק בשלל צבעים כך שכל די ג'י שמכבד את עצמו יחזיק סט בהתאם למצב רוחו.

מונסטר

לרגע ההכרזה, הצטרפו מיטב התקליטנים מהשורה הראשונה להלל את פאר היצירה, כמובן שלא יכלו לוותר על העקיצה שמדובר בשעת בוקר מוקדמת.

מונסטר

 מונסטר

 בנוסף – מונסטר, שהתחילה להשיק אוזניות בשנת 2008 בשיתוף עם חברת Dr.Dre וסיימה בשנת 2012 הציגה ליין חדש של אוזניות Around Ear במגוון צבעים תחת השם 24K.

מונסטר מתגאה בכך שבזכות הטכנולוגיה המתקדמת שהיא משתמשת בה – האוזניות מפיקות את הסאונד הטוב ביותר כיום בשוק.
אנחנו ננסה לקרוא תיגר על ההצהרה הזאת בעתיד.

מלבד זאת מונסטר הכריזה על אוזניות DNA Wireless הניתנות לתפעול עם מחוות אצבע על גבי האוזניה ושיתופי פעולה שונים וביניהם עם חברת הספורט – אדידס ועם ארגון ה UFC שלוחמיו נכנסים לזירה עם שיר נושא משלהם. 

 מונסטר

מונסטר

מונסטר

לדיון בנושא: מונסטר חוגגת 35 שנה חוזרת לעבר ומשיקה גם אוזניות


4:00
  /  
8.1.2014
  
מאת: שי גולדשמידט, לאס וגאס

1