אפליקצית X Factor Live של Funordie – הימורים והצבעות בזמן אמת

חברת Funordie, ששותפים בה תומר נוני יריב מהטוב וטל ברמן, משיקים היום בערב, לתוכנית של X Factor את אפליקצית X ...

18:00
  /  
18.12.2013
  
מאת: מרטין סבג
הפלטפורמה החברתית החדשה של ״אקס-פקטור״ להתערבויות והצבעות בזמן אמת בתכנית בשידור חי כל כל מה שקורה בתכנית – עם חברים.

הלינק לאפליקציה החדשה של אקס-פקטור לפני שהיא מתפרסמת בטלוויזיה:

זה לאייפון:

https://itunes.apple.com/il/app/the-x-factor-live/id768228921?mt=8

זה לאנדרואיד:

https://play.google.com/store/apps/details?id=net.funordie.reshetplay&hl=en

אם אתם מהסלולרי – פשוט תחפשו:

"X Factor Live"

אפליקצית X Factor Live של Funordie - הימורים והצבעות בזמן אמת

אפליקצית X Factor Live של Funordie - הימורים והצבעות בזמן אמת

 מהודעה שקיבלנו:
 
"חברת הסטארטאפ Funordie חתמה החודש על הסכם עם חברת ״רשת״ להשקת פלטפורמת DEX , אשר היא מפתחת, לאינטראקצית צופים עם תכניות טלוויזיה וארועים בזמן אמת. התכנית הראשונה ש DEX יעלו עם הפלטפורמה, הינה ה X Factor, תכנית הטלוויזיה הנצפית בישראל.

לאחר ש״רשת״ זיהתה את הפוטנציאל והחדשנות של פלטפורמת DEX, החליטו הצדדים להגיע לשיתוף פעולה דו-צדדי בהשקת הפלטפורמה, ולצורך השת״פ עוצבה האפליקציה מחדש לחלוטין בעיצוב ממשק מינימליסטי וידידותי שנתפר באופן ייחודי לטובת התכנית הX Factor.

פלטפורמת DEX הינה פלטפורמת משחק חברתית למכשירים סלולריים חכמים, חדשנית מסוגה בעולם ה-Second Screen שתופס תאוצה בשנתיים האחרונות. פלטפורמת DEX מאפשרת משחק חברתי שמעצים את חווית הצפייה בתוכניות טלויזיה בזמן אמת, ויוצר בנוסף קשר ישיר בזמן השידור של המנחים וההפקה עם הצופים בבית.

באמצעות פלטפורמת DEX, המקושרת ישירות לפייסבוק, יכולים הגולשים להתכתב עם חבריהם בצ׳אט, להתערב על אירועים שונים שקורים בזמן השידור החי בזמן אמת, להשפיע על הצבעות השופטים בתוכנית, לתקשר עם המנחים באמצעות סקרים ״לייב״, לצבור נקודות ו-״אקס-פקטורים״ במשחק לשימושם בהתקדמות באפליקציה לטובתם או לרעתם של חבריהם המתחרים, ועוד פיצ׳רים מדליקים נוספים שחלקם יחשפו בהמשך.

האפליקציה החדשה של שיתוף הפעולה בין DEX ל״רשת״ תקרא "The X Factor Live", והיא תקנה למשתמשים בה חווית ריגוש ומשחקיות חדשנית וייחודית מסוגה בעולם, שתעצים את חווית הצפיה של הצופים ותפתח עולם חדש של תוכן אינטראקטיבי בזמן-אמת בעולם תוכניות הטלוויזיה והשידורים החיים.

חברת Funordie הינה חברה ישראלית/שוודית שהוקמה לפני כשנה ע״י יריב מהטוב, תומר נוני, אורי אילן, דייויד לונדקוויסט וג׳ספר סקרופבה. זמן קצר לאחר הקמתה, חבר לחברה כשותף אקטיבי טל ברמן, אשר זיהה מייד את הפוטנציאל העצום, לתחום התקשורת. הטלוויזיה והדיגיטל. "

 
לא הכל ברור עדיין, כמו עלויות להצבעה, מה הפרסים, איך בדיוק מושכים את הכסף וכו', אבל מהיכרותי עם האנשים מאחורי המיזם, זה בהחלט כיוון מעניין וחדשני בתחום ה-Second Screen, לבטח בישראל.

בהצלחה!

לדיון בנושא: אפליקצית X Factor Live של Funordie – הימורים והצבעות בזמן אמת


18:00
  /  
18.12.2013
  
מאת: מרטין סבג