בזק ו- IGO מנווטות ביחד

IGO אינה מוותרת על תחום הניווט וממשיכה לחדש ולהוסיף אפשרויות שונות להקל במעט על נוחות הניווט. והפעם, חיפוש דרך תוצאות ...

20:00
  /  
01.12.2013
  
מאת: צבי וורובל

חברת NNG, מפתחת תוכנת הניווט IGO, יוצאת בשת"פ עם חברת בזק אשר במסגרתו ניתן למצוא את תוצאות אתר b144  במנוע החיפוש של תוכנת הניווט IGOBIZ

אז אילו תוצאות נקבל?
תוצאות בתי עסק ונתונים נוספים של b144 במנוע החיפוש של  IGOBIZ בתוך אפליקציית הניווט IGO ובמחשבים הנייחים. כחלק מההסכם, שלושת התוצאות הראשונות שיעלו בחיפוש במנוע IGOBIZ יגיעו מתוך אתר b144.

דודי וירניק, נשיא NNG מפתחת תוכנת הניווט IGO אמר: "שיתוף הפעולה לוקח את עולם הניווט העכשווי צעד קדימה ומציע את האפשרות להיכנס אל תוך שגרת יומו של הלקוח תוך קיום דיאלוג עם הצרכנים המנווטים מדי יום עם IGO"

מה זה IGOBIZ?
IGOBIZ הוא מנוע לחיפוש מתקדם המאפשר למשתמשי תוכנת IGO לבצע חיפוש של בתי עסק לפי שם ו/או מיקום, לפי כתיבה חופשית של חיפוש מוצר (כגון: "פיצה ברעננה"), מספר טלפון או לחלופין לפי IGoZIP מבלי לצאת מהיישום. 
בסיום החיפוש מתקבל מידע מפורט על בית העסק, יכולת להתקשר לבית העסק וכן הכוונה קלה ובטוחה לניווט ישירות אל היעד אותו חיפש.
בנוסף ניתן לשלוח את המידע של העסק או הנתיב לכל משתמש אחר ולשתף את המידע – הכל מתוך היישום אשר זמין גם דרך אתר האינטרנט במחשב.
את תוצאות של החיפוש באתר האינטרנט ניתן לשלוח ישירות לתוכנת הניווט ולנווט איתה.

התחרות של IGO מאוד קשה וכאחת ששלטה בעבר בתחום הניווט היא מוצאת את עצמה היום נאלצת לרדוף אחר הזנב של אחרים ולחדש ככל שתוכל. 

לדיון בנושא: בזק ו- IGO מנווטות ביחד


20:00
  /  
1.12.2013
  
מאת: צבי וורובל

1