גם ל- GARMIN יש מפות בתלת מימד

לאור התחרות מול גרסת waze ו- Google maps החינמיות, מנסות חברות הניווט, המשווקות פתרונות בתשלום, להמשיך לשלוט בטריטוריה שלהן על ...

7:00
  /  
24.11.2013
  
מאת: צבי וורובל

חברת גארמין השיקה את Gemini שהינה גרסת ליבה (core) למערכת ניווט חדשה המיועדת לשוק רכב  OEM.
למי שלא יודע מה פירושו של המושג OEM – אלה הם ראשי התיבות באנגלית של Original equipment manufacturer ובשפת הקודש "יצרן ציוד מקורי". הכוונה היא שיצרן מייצר מוצר ללא מדבקה וחברה אחרת מוכרת אותו תחת שם המותג עם מדבקה משלה.

הטכנולוגיה של Gemini מאפשרת ליצרניות הרכב לשלב במערכת המולטימדיה של המכונית תוכנת ניווט המוצגת בתלת מימד, מהירה, אינטואיטיבית יותר ועם מספר תכונות חכמות חדשות.
כמו כן, ערכת פיתוח התוכנה (SDK) מאפשרת ליצרניות הרכב להתאים אישית את ערכת התכונות והנראות של התוכנה כך שתענה לדרישות הלקוחות ומאפשרת את שילובה בכל מסך ניווט ברכב כמעט, תוך התאמת השפה הרלוונטית.

בזכות השימוש ב- Gemini, הביצועים של מפות העומסים, חישובי המסלול והחיפושים הם מהירים פי שניים בהשוואה לגרסה הקודמת של תוכנת Garmin.
כמו כן, עקב הביצועים המשופרים ניתן לבצע אינטגרציה עם מודלים מתקדמים של הערים בתלת מימד בצורה משופרת אשר תאפשר התמצאות טובה יותר באזור כולל כבישים, פארקים, נהרות ומבנים בעלי מרקם.

היתרון בשימוש ב- Gemini מאפשר ליצרניות הרכב לשלב עדכונים אוטומטיים דרך OTA over) the air). המערכת תוכל להתחבר באופן אוטומטי לאינטרנט אלחוטי או לרשתות סלולאריות בכדי להוריד את העדכונים האחרונים של תוואי הכביש ואת מסד הנתונים  POI (נקודות עניין) המעודכן,
וזאת על ידי העברת עדכונים חלקיים והדרגתיים,

מעניין מה תהיה תגובת יצרניות דומות, כגון NAVNGO, שגם לה נתח נכבד בתחום זה שבתעשיית הרכב .

מקור לידיעה והתמונה – Garmin Blog

לדיון בנושא: גם ל- GARMIN יש מפות בתלת מימד


7:00
  /  
24.11.2013
  
מאת: צבי וורובל

1