מעכשיו זה רישמי – Panasonic יוצאת משוק הפלזמה

מעכשיו זה רישמי. חברת Panasonic הכריזה בצורה רישמית על הפסקת הפיתוח והייצור של מסכי פלזמה מתוצרתה.

14:37
  /  
31.10.2013
  
מאת: זיו רוזנפלד

אז לאחר כל השמועות אשר רצו בתחילת אוקטובר, מעכשיו זה רישמי. בהודעה אשר שיחררה היום הנהלת חברת Panasonic, הוכרז על הפסקת הייצור של מסכי פלזמה מתוצרתה. בהודעה החברה תיארה את מסלול סגירת המפעלים הנותרים ואת החטיבה העסקית של תחום הפלזמה. 

החברה הפסיקה את ייצור הפלזמות בהדרגה במפעלים שמתוצרתה (בחלקם כרגע פשוט מוקפא הייצור) כאשר המפעל האחרון (P4) יפסיק את פעולתו במרץ 2014.

בשנים האחרונות, טכנולוגית ה- LCD תפסה תאוצה ועקב פיתוחים טכנולוגים אשר הצליחו להביא את טכנולוגית ה- LCD לגדלי מסך גדולים משמעותית מבעבר, הביאו לכך שמסכי LCD ענקים הצליחו להכנס לשוק בו Panasonic שלטה עד כה ביד רמה. הנגיסה המשמעותית בתחום זה, גרסה לצמצום הכנסות משמעותי לחברה, דבר אשר גרם לה לחשוב בשנית על התחום עד שהתקבלה ההחלטה הנוכחית של הפסקת הייצור.

תגובת יורוקום, היבואנית הרישמית של Panasonic:

תאגיד Panasonic הוא יצרן מוצרים בהיקף שנתי העולה על 77 מיליארד דולר ארה"ב בשנה, ומייצר אלפי מוצרים המשווקים בעולם.

התאגיד בוחן מעת לעת את קווי המוצרים והטכנולוגיות המיוצרים בקבוצה.במסגרת זו, החליטה  Panasonic להתמקד בטכנולוגיות הקרנה העונות על דרישות השוק כגון LED, OLED 4K ועוד.

יורוקום תקשורת דיגיטלית תמשיך להציע לצרכן הישראלי מגוון גדול ועשיר של מוצרים במגוון גדול של קווי מוצרים, בתוכם גם מסכי פלזמה וזאת עד להפסקת הייצור. יורוקום תקשורת דיגיטלית מחויבת למתן שירות למוצרים שנמכרו על ידה, ותמשיך לספק שירות בהתאם לתנאי האחריות.

לדיון בנושא: מעכשיו זה רישמי – Panasonic יוצאת משוק הפלזמה


14:37
  /  
31.10.2013
  
מאת: זיו רוזנפלד

1