בקרוב תשלום בקווי דן באמצעות אפליקציית HopOn

עוד אופציה לתשלום בתחבורה ציבורית - אפליקציית כחול לבן, שתאפשר לנוסעים בתחבורה הציבורית לשלם באמצעות הסמארטפון.מהפכת השירות בתחבורה הציבורית החלה, ...

13:00
  /  
10.10.2013
  
מאת" צבי וורובל

המהפכה הטכנולוגית מגיעה לתחבורה הציבורית. חברת ההזנק HopOn הישראלית תייתר את השימוש במזומן ובכרטיסיות בתחבורה הציבורית ומשיקה פיילוט של אפליקציה ראשון מסוגו בשיתוף חברת האוטובוסים "דן" בקווים 4 ו-5 בתל אביב.
בנוסף חתמה HopOn על הסכם שיתוף פעולה עם אפליקציית התחבורה הציבורית "NetBus" , אשר לה כ- 400 אלף משתמשים, שהוטמעה בה טכנולוגיית HopOn.

איך זה עובד?
השימוש באפליקציה פשוט ונוח. הליך ההרשמה מתבצע על ידי הזנת מספר הטלפון הסלולארי של הנוסע ומיד בעת ההזנה נשלח מסרון, המכיל קוד אישור למשתמש אשר עליו להזין חזרה באפליקציה.
בדלתות הכניסה והיציאה בכל אוטובוס, התקינה "דן" משדרים, הכוללים טכנולוגיה ייחודית, באמצעותה מזהה המכשיר הסלולארי את פרטי הנסיעה ומתבצע חיוב בהתאם. 

בשילוב של אפליקציית HopOn ביחד עם NetBus בעצם מתבטל הצורך בשימוש בכרטיס הרב קו, היא מחליפה אותו וכך לא צריך להסתובב יותר עם הכרטיס.
ניתן להטעין את האפליקציה מכל סמארטפון וכל אחד יכול לעשות זאת באמצעות בתשלום עם בכרטיס האשראי.
נניח שהילד שלך נתקע בלי כסף ואין לו רב קו. שיחת טלפון קצרה לאבא או אמא שלו והם יכולים להטעין לו סכום של כסף לאפליקציה במהירות ובלי בעיות.

ומה לגבי נושא הסטודנטים, נוער אזרחים ותיקים ועוד?
ברגע שאתה מוריד את אפליקציית HopOn, היא שואלת את המשתמש מה הסטאטוס שלו ולפי זה מתאימה למשתמש את המחירים.

דויד מזומן, ממייסדי HopOn, מסר: "הצורך להכנסת טכנולוגיות מתקדמות לשוק התחבורה הציבורית ומעבר לתשלום דיגיטלי, הינו מתבקש ובשנה האחרונה עמלנו רבות על מנת ליצור את חווית השימוש הטובה ביותר לנוסעי התחבורה הציבורית בישראל. מצאנו בחברת "דן" נכונות רבה ליישום טכנולוגיות חדשניות לטובת שיפור השירות לנוסע ואנו שמחים על שיתוף הפעולה."  

מנכ"ל חברת "דן" שמואל רפאלי ויו"ר החברה, מיכאל נגר, בירכו על המיזם: "דן גאה להמשיך ולהוביל את התחבורה הציבורית בישראל בקדמת הטכנולוגיה, בעידוד משרד התחבורה, כפי שעשינו עם מהפכת הרב-קו. אנו תקווה כי הפיילוט יוכיח את עצמו, כך שנוכל להעלות עוד יותר את רמת השירות וחווית הנסיעה לקהל הנוסעים"

דוד וטין, סמנכ"ל שיווק וממייסדי NetBus : "בחודשים האחרונים HopOn ואנחנו עבדנו המון על מנת להפוך את החלום הזה לאפשרי והיום אני יכול להגיד שאנו שמחים להיות אפליקציית תכנון התחבורה הציבורית הראשונה בישראל, שתאפשר למשתמשיה גם לשלם על נסיעתם  דרך הסמארטפון. ישראל היא בסיס חשוב מבחינתנו ובעל עדיפות עליונה להטמעת טכנולוגיות מתקדמות שכאלה. מרגע שהטכנולוגיה והשימוש יוכיחו עצמם כאן, אנו מתכוונים להתרחב למדינות נוספות."

חברת HopOn מחפשת כ-100 נוסעים, המעוניינים להשתתף בפיילוט החדשני בתחבורה הציבורית בישראל.
קישור להרשמה לפיילוט

המשתמשים אשר יבחרו להשתתף בפיילוט, יזכו להיות הראשונים אשר ישלמו על נסיעות באמצעות אפליקציית HopOn. בנוסף, כל הנסיעות בתקופת הפיילוט – תהיינה על חשבון החברה.

האפליקציה מיועדת למערכות הפעלה אנדרואיד ו- iOS

לדיון בנושא: בקרוב תשלום בקווי דן באמצעות אפליקציית HopOn


13:00
  /  
10.10.2013
  
מאת" צבי וורובל

1