אייפון זהב ב-2 דולר בלבד

מה לא ממציאים בכדי שנוכל להשוויץ שיש לנו את הדבר היוקרתי הבא.חברה סינית משווקת מדבקה בצבע זהב להדבקה על מכשיר ...

8:00
  /  
04.10.2013
  
מאת: צבי וורובל

לאחר שאייפון 5s משווק באופן רשמי בסין, גם מי שיש לו חיקוי לאייפון או אפילו בעל אייפון 5 אותנטי רוצה להראות שיש לו את ה-אייפון 5sהנחשק בצבע זהב, שזמינותו לרכישה כרגע אינה גדולה, לאור זאת הזדרזה חברת סינית לשווק מדבקה בצבע זהב להדבקה על גבי מכשיר האייפון כדי לגרום לו להיראות כאילו יש לך את המכשיר החדש. המעניין בסיפור זה הוא שהיא נמכרת בכמות שלא תאומן.
באוכלוסייה הסינית הצבעים השולטים הם זהב ואדום, כאשר צבע הזהב נחשב למסמל עושר ומיוחד לכן לבעלי הון. בגלל סמל סטאטוס זה נתנה התקשורת הסינית למכשיר המוזהב את השם Tuhao Jin שפירושו "הזהב של הרודן המקומי".

בהשקעה של כ- 2 $ ומספר שניות של התקנה, ניתן להפוך את האייפון 5 הרגיל לאייפון 5s מוזהב. כמובן שחדי העין יבחינו מיידית בהבדל, אבל מה לא יעשו אנשים בשביל לעורר רושם על אחרים וכל זאת לא צורך למכור כליה בכדי לשדרג את המכשיר.

על אף שמשווקי המדבקה מבטיחים כי הצבע זהה ב- 100% למקור, לדעתי ומבלי שראיתי זאת במו עיניי, מכשיר עם המדבקה המוזהבת, יראה זול ולא יוקרתי לאחר הדבקתה, אבל זה הכול עניין של השקפה.
רוב תגובות הקונים באתרים הסינים השונים כגון באתר taobao חיוביות, אבל ניתן למצוא גם תלונות לגבי חוסר התאמה בגודל, עקב בעיות במידות ולגבי הגוון של המדבקה.

לדיון בנושא: מדבקה להפיכת צבע האייפון שלך לזהב


8:00
  /  
4.10.2013
  
מאת: צבי וורובל

1