בזק מציעה לנוסעים לחו'ל גלישה חינם באינטרנט

יוצא לחופשה ועדיין רוצה להיות מחובר לאינטרנט ולשמור על קשר רציף עם המשפחה והחברים שלך ?בזק מציעה פתרון גלישה בזמן ...

21:15
  /  
08.07.2013
  
מאת: צבי וורובל

כמדי שנה רוב עם ישראל יוצא, במהלך החופש הגדול, לטייל ולנפוש ברחבי העולם.
סטטיסטית, סביר להניח שלאחד מבני המשפחה הנופשת יש מכשיר סמארטפון, מסוג אייפון או אנדרואיד ונראה שהוא ירצה לגלוש או להשתמש בטלפון לשם שמירה על קשר.
לשם כך מעניקה חברת בזק פתרונות בחו"ל לגלישה ללא עלות ושיחה בעלות של שיחה מקומית בלבד מקו הבזק הקבוע.

מי זכאי להנות מהשירות?
לקוחות בזק (בלבד!), שהצטרפו למיזם בזק Bezeq Free WIFI, רשת האינטרנט החברתי-ציבורי. אלה ייהנו מגלישה חינם גם בחו"ל בעקבות הסכם נדידה לחו"ל, שחתמה בזק עם חברתiPass . ראו ידיעה בנושא בקישור זה.
ההטבה שבזק מעניקה, מאפשרת. למנויי Bezeq Free WIFI להתחבר באופן אוטומטי ומהיר לרשת אינטרנט אלחוטית ואיכותית, ללא מגבלות נפח, בכל מקום אליו יטוסו באמצעות השימוש ברשת  iPass
המדובר בגלישה חופשית במעל למיליון נקודות אלחוטיות ציבוריות ברחבי העולם, ללא צורך לשאת בעלויות הכבדות של הגלישה בחו"ל.
שימו לב, ההטבה בתוקף עד סוף חודש ספטמבר. חשוב לציין כי לקוחות השירות יוכלו לגלוש בחו"ל בחינם לתקופה של עד חודש.

שירות iPass  זמין במרבית שדות התעופה ברחבי העולם, באלפי בתי מלון ובמאות אלפי אתרים תיירותיים נוספים. ניתן להיכנס לאתר iPass ולבדוק את פריסת הנקודות הזמינות הקרובות באזור אליו נוסעים. כמו כן ניתן למצוא את פרטי הנקודה, הכולל את שם הרשת במקום ותיאור המקום – מלון / שדה תעופה / מסעדה וכו'.

איך מצטרפים לשירות?
ההצטרפות לשירות פשוטה והינה על ידי הרשמה קצרה בקישור זה, שלאחריה יקבל הלקוח מייל המכיל את כל הפרטים הדרושים לשם השימוש בשירות, בנוסף למדריך קצר, המתאר את הצעדים הנחוצים להתקנת האפליקציה הייעודית לחו"ל ואופן הפעלתה. האפליקציה ששמה ipass Open Mobile זמינה למחשבים ניידים, טלפונים חכמים וטאבלטים (אייפון, אייפד וכל סוגי המכשירים הפועלים באמצעות מערכת ההפעלה אנדרואיד) ובאמצעותה ניתן להתחבר באופן אוטומטי לנקודות הגלישה בחו"ל.

רוצים גם לדבר עם הארץ במחיר מוזל?
שרות BPhone – מאפשר ללקוחות בזק לדבר מטלפון נייד במחירי הבזק שלהם מכל מקום בו הם נמצאים, אם בבית ואם מחוצה לו, זאת כאשר נמצאים באזורים בהם יש תשתית אינטרנט (WIFI).
הדבר מתאפשר באמצעות התקנה עצמאית ופשוטה של תוכנה על גבי הסמארטפון או על גבי המחשב.
למעשה מדובר ב- Soft Phone, המשמש כקו טלפון בזק לכל דבר ומאפשר הוצאה וקבלת שיחות לכל יעד ומכל יעד בתעריפי בזק רגילים, ניהול רשימת אנשי קשר, ניהול יומן שיחות ושליחת SMS. מדובר באפליקציית ה- Bphone, הניתנת להורדה בחינם לכל טלפון חכם המהווה למעשה קו טלפון בזק לכל דבר עם מספר הטלפון הרגיל של הלקוח. השירות ניתן בחינם ואינו כרוך בדמי התקנה ובתשלום חודשי קבוע. ניתן לבצע 2 שיחות בו זמנית, גם מהבית וגם מהמחשב בזהות אותו המספר. במידה ואין מענה בבית לאחר 4 צלצולים, תעבור השיחה ישירות למחשב והלקוח יוכל לקבל את השיחה בכל מקום בו הוא נמצא.

לדיון בנושא: בזק מציעה לנוסעים לחו'ל גלישה חינם באינטרנט


21:15
  /  
8.7.2013
  
מאת: צבי וורובל

1