סוני חושפת סופית את קונסולת ה- PS4

חברת Sony הכריזה על קונסולת ה- PlayStation 4 המצופה כל כך. ללא הגבלות על משחקים מאיזורים שונים, מחיר אטרקטיבי של $400 ...

14:00
  /  
11.06.2013
  
מאת: אוהד מונטקיו

 לאחר שכולנו ראינו ושמענו בהכרזה האחרונה של הענקית היפנית סוני ממה תורכב קונסולת הדור הבא, הנה בקצרה החדשות לכל אלו שלא היו בקיאים בפרטים עד כה:

מעבד יגואר, בעל 8 ליבות, 64bit, x86, שפותח ע"י חברת AMD, כרטיס מסך מדגם Radeon שכולל 18 יחידות חישוב נפרדות, עבור ביצועי גרפיקה משופרים ופורצי גבולות, בנוסף יצויד המכשיר בכונן Blu-ray כיאה לסוני וכפי שהיה ידוע, את כל אלו יניעו יחד עם המעבד זיכרון מסוג 8Gb GDDR5 RAM, שיספקו את חיית המולטימידה הזאת בשעת הצורך.

בנוסף יכלול המכשיר גם קישוריות Wi-Fi, USB 3.0, BT 2.1, חיבור HDMI, יציאה אופטית ואפילו חיבורי AV אנלוגים, לאלו שעדיין עושים בהם שימוש.

זאת בתוספת לשלט החכם, בעל משטח המגע שיאפשר דור חדש של משחקים משולבים סטיק ומגע, עוד יכלול השלט, חיבור אוזניות ייעודי עבור שחקנים בשלל תצורות המשחקים המוכרים (החל מFPS ועד שחקני פיפא או פרו…), השלט גם יכלול תאורת לד שתאופיין ע"י כל משתמש\משחק ותאפשר זיהוי הבקר מרחוק ובקלות.

לאחר ההכרזה על חומרת המכשיר והקרביים שלו, סוני לא נתנה לקהל הלקוחות שלה לחכות הרבה זמן והיום חושפת היא את העיצוב של הקוסנולה עצמה, שמאופיינת בשחור טיפוסי, בעל קווי מתאר של קונסולה חדה, בעלת עיצוב שמרני אך מורכב, למעשה הקונסולה מורכבת כאילו משני חלקים שווים, בעלי פרופיל של חרב סמוראים, עם חיפוי שחור פיאנו בחלקו העליון של המכשיר, עם פס סגול שחוצץ בין חלקי הקונסולה, גם פה כמו שסוני יודעת, ניתן לעשות שימוש בקונסולה כאשר היא מאונך או אופקי.

כל אלו ועוד, למעשה מהווים את יריית הפתיחה של סוני לקונסולות הדור הבא של החברה.

היום גם פורסם מחירה של הקונסולה שיעמוד על 400$ עבור גרסת ה 500GB ,הניתן להרחבה\החלפה באחד גדול יותר.

כול אלו בשידוך הכותרים הבלעדיים החדשים שיעשו שימוש בבקר המשופר, והקונסולה האיכותית למעשה מציבים את סוני כשחקן ותיק, איכותי ומוכן לקרב הגדול, עם נתוני פתיחה מרשימים מאוד.

לדיון בנושא: סוני חושפת סופית את קונסולת ה- PS4


14:00
  /  
11.6.2013
  
מאת: אוהד מונטקיו

1