יורוקום משיקה בישראל את קו המסכים החדש של פנסוניק

פנסוניק משיקה רשמית בישראל את קו המוצרים החדש של פנסוניק - כולל 12 סדרות ו-17 דגמים של טלויזיות חדשות.  

21:00
  /  
03.06.2013
  
הודעה לעיתונות

 

 

יורוקום, נציגת Panasonic משיקה בישראל 12 סדרות ו-17 דגמים של טלוויזיות מתוכם 11 דגמים של מסכי  LED ו-6 דגמים של פלזמות.

הטלוויזיות החדשות של פנסוניק מסדרה 60 כוללות שורה של חידושים בניהם: אפשרות התאמה אישית של מסך הבית למשתמש (My Home Screen), טכנולוגיה לזיהוי פנים (Face Recognition), טכנולוגיה לזיהוי קולי (Voice Interaction) עבור שליטה במסך, שדרוג יכולת שיתוף והעברת התכנים עם סמארטפונים וטאבלטים (Swipe and Share2), עט מגע אינטראקטיבית (Interactive Touch Pen) המאפשרת לצייר על גבי הטלוויזיה ומצלמת סקייפ HD מובנית.

סדרות הפלזמה

 

 

פנסוניק תשווק בישראל 4 סדרות ו-6 דגמים של פלזמות (2 תלת מימד ו- 4 דו מימד) רובם ככולם מציגים FullHD. מסך הדגל של החברה הוא ה- VT60 בגודל 65 אינץ (27,990 ₪) עם תמונה בעלת השחור והניגודיות המרשימה ביותר בעולם הטלוויזיות. מתחתיו סדרת ה- ST60 שתוצע בגדלים של 50 אינץ (9,990 ₪) ו- 60 אינץ (13,990 ₪)

החידושים המרכזיים בדגם התלת מימד המוביל של פנסוניק VT60 הם: מצלמת סקייפ HD מובנית. המצלמה המוסתרת עולה מעל למסך באמצעות מנגנון אוטומטי שמופעל בעת הצורך. חידושים נוספים: מעבד מרובה ליבות שמאפשר עבודה בריבוי משימות, הטמעה של טכנולוגיה לשליטה קולית על המסך דרך השלט, מערכת My Home Screen ותוכנת Swipe and Share מובנית במסך להעברת תכנים ממכשיר חיצוני לתוך המסך והקלטת התכנים מהמסך באמצעות התקן USB.

עוד ניתן למצוא במפרט של המסך מנגנון החלקת תנועה המתקדם ביותר מסוגו Focused Field Drive 3000Hz , פנל Infinite Black ultra , דפדפן אינטרנט תומך ב- FLASH ויכולת קישוריות  ((Wi-Fi מובנית, תמיכה ב-DLNA ומערך רמקולים חדש (שיתוף מדיה עם המחשב בלי מכשירים מתווכים). המפרט של דגם ה-ST60 דומה למפרט ה- VT60 למעט מצלמת הסקייפ, שכבת הזכוכית ו- 2 כניסות USB (לעומת 3 ב-VT60).

ברמת החיבורים כוללים שני הדגמים  4 כניסות HDMI ומעבד וידאו שמסוגל לנגן קבצי MKV (פורמט שמהווה סטנדרט בקבצי וידאו HD).

סדרת הפלזמה המובילה של פנסוניק התומכת בדו מימד היא ה- S60 והיא כוללת התקן Wi-Fi מובנה, שתי כניסות HDMI ו- USB, תמיכה בDLNA ותמיכה בתוכנת 2Swipe and Share.  

סדרת S60 עם Full HD תשווק בגדלים של 50 אינץ (5,990 ₪) ו- 60 אינץ (11,990 ₪). סדרת הפלזמה הבסיסית שתשווק השנה פנסוניק היא סדרת X60 HD Ready שתוצע בגודל 50 אינץ' (3,990 ₪).

 

סדרות ה LED TV


סדרת ה-LED- כוללת 9 סדרות ו-11 דגמים, רובם ככולם עושים שימוש בפאנל IPS  משופר של פנסוניק שמאפשר, בין השאר, זווית צפייה רחבה במיוחד ואיכות צבעים מרשימה.

קו מסכי הLED- מאופיין במסגרת דקה יותר בכ- 5%-10% מהדגם הקודם מה שתורם עוד יותר לתחושת ההיבלעות של פנל ה-LCD בתוכה. העיצוב המוביל השנה של מסכי הLED-  של פנסוניק ממשיך להיות ה- Glass&Metal, שזכה לשבחים ולעדכון בסדרות הפרימיום שחלקם האחורי נצבע בצבע לבן מה שתורם רבות למראה נקי יותר. בנוסף, המעמד החדש של מסכי הפרימיום של החברה שונה לחלוטין והוא נראה כפס עקלתוני בצבע שקוף מה שמוסיף תחושה של "מסך מרחף" בסלון. 

שלושת  מסכי התלת מימד המובילים בסדרת הLED- הם ה- WT60 שהינו מסך הפרימיום בקטגוריה שמגיע בגודל 55 אינץ (19,990 ₪) עוביו של מסך זה ירד לראשונה מרף ה- 4 ס"מ. למסך זה מצטרפים דגם ה- DT60 בגודל 55 אינץ (16,990 ₪) וה- ET60 שיוצע בגודל 50 אינץ (9,490 ₪). בכוונת החברה להתחיל בשיווקו בישראל של דגם ה-  ET60 בגודל 55 אינץ במהלך חודש אוגוסט.

שלושת המסכים מגיעים עם מעבד תמונה 200Hz, מהירות סריקה של 3600Hz (בדגם ה-WT) ו- 1800Hz (ב-DT), התקן  Wi-Fi מובנה, ,תוכנת Swipe and Share2, מעבד מרובה ליבות  אפשרות לשמור קבצי תמונות ווידאו מהמסך על התקן USB חיצוני ודפדפן אינטרנט תומך Flash (ב-DT).  שדרוג נוסף בוצע גם בגזרת שלט המגע של המסכים שעוצב מחדש בצורה ארגונומית יותר ונוספה לו מיקרופון מובנה לטובת הפעלה קולית.

מבחינת חיבורים כוללים הדגמים בסדרות ה- LED המובחרות של פנסוניק: 3 כניסות HDMI  3 כניסות  USB (WT ו DT), כניסת SD CARD, כניסת LAN ויכולת שיתוף מדיה עם המחשב האישי דרך ה-DLNA.

עוד כוללת  סדרת ה- LED-  של פנסוניק 5 דגמים של מסכי  דו מימד FullHD עם מעבד תמונה 50Hz, עיצוב דק במיוחד והתקן USB חיצוני. סדרת ה-EM6  וה- EV6, תומכות בפלטפורמת Viera Connect יש להן התקן  Wi-Fi מובנה, תמיכה ב DLNA(לא כולם) ותמיכה בתוכנת 2Swipe and Share.

סדרת EM6 תוצע בגדלי 50 אינץ (5,990 ₪)  ו-39 אינץ (3,990 ₪).  
סדרת EV6 תוצע בגודל 39 אינץ (4,490 ₪).

דגמי הבסיס במסכי הLED- הם B6M  שישווק בגדלי 50 אינץ (5,890 ₪), 39 אינץ
(3,490 ₪) ו- 32 אינץ (1,890 ₪) ודגם ה- X6M, שהינו דגם HD Ready שישווק בגודל 32 אינץ (1,990 ₪).

פרוט על התוכנות החדשות במסכי פנסוניק

 

 

"My Home Screen"

התוכנה החדשה בשילוב עם מערכת חדשה לזיהוי פנים שהטמיעה החברה בקו המסכים החכמים, מאפשרת לעד 4 משתמשים להגדיר את מסך הבית שייפתח בכל פעם שהם יפעילו את המסך ויכיל את האפליקציות, התכנים והתוכניות שמעניינים אותם. עם פתיחת המסך מערכת ה- Face Recognition תזהה את פניהם ותעלה עבורם באופן אוטומטי את מסך הבית כפי שהגדירו מראש.

2.0"Swipe and Share

מאפשרת בהחלקת אצבע וללא צורך בהורדת אפליקציה ייעודית, לצפות במסך בתוכן הנמצא בסמארטפון או בטאבלט ואף להעתיקו למסך וכל זאת בצורה אלחוטית דרך ה- WIFI המובנה שבמסך. הטכנולוגיה אף מאפשר לבצע USB SHARING ולשמור את הקבצים שהועברו למסך על גבי התקן USB המחובר אליו.

עט מגע אינטראקטיבי (Interactive Touch Pen)

אביזר שיודע להסתנכרן עם המסך, לנתב בין התפריטים השונים ואף לייצר עריכה דיגיטלית לתמונות שכבר צולמו. העריכה הדיגיטלית כוללת הקדשה אישית לתמונה, שינויי יחס התמונה, שינוי הבהירות וכיו"ב. התמונות שעברו עריכה יכולות להישמר במסך ואף להישלח בצורה אלחוטית, דרך ה-WiFi המובנה שבמסך לסמארטפון או לטאבלט.

הפעלה קולית  Voice Interaction

החל מהשנה מטמיעה פנסוניק במסכיה מערכת להפעלה קולית (Voice Interaction) המאפשרת שליטה על הערוצים, עוצמת השמע ומעבר בין התכנים השונים שבמסך.  המערכת אף יודעת לקרוא טקסט המופיע על המסך ברמת שם האפליקציה, מספר הערוץ, שם התוכניות, תקציר התוכנית וכיו"ב.  

לדיון בנושא: יורוקום משיקה בישראל את קו המסכים החדש של פנסוניק


21:00
  /  
03.06.2013
  
הודעה לעיתונות