הגלקסי S4 – הופך אלבום דיגיטלי למציאות

בין שלל תכונותיו של הגלקסי S4 יצירת אלבום תמונות של ממש שישלח אליכם עד הבית. אלי חבוש יצר והזמין אלבום ...

7:00
  /  
19.05.2013
  
מאת: אלי חבוש

 

 

 

 

לכולנו יש אי שם בארון כלשהו אלבום תמונות אמיתי עם תמונות מהילדות שלנו. היום, עם עידן המכשיר הסלולרי החכם, כולנו מחזיקים מאות ג'יגות של תמונות במחשב ובמכשיר הסלולרי ולא ממש עושים עם זה משהו.

סמסונג מחזירה אותנו אחרונה עם הגלקסי S4 החדש והטמיעה במכשיר אפליקציה בשם Story Album. האפליקציה לוקחת את התמונות שצילמנו במכשיר הסלולרי והופכת אותם לאלבום תמונות דיגיטלי שאפשר לדפדף בו כמעט כמו באלבום רגיל ובהמשך להפוך אותו לאלבום אמיתי ופיזי לכל דבר.

הגלקסי S4 - הופך אלבום דיגיטלי למציאות

התמונות נאספות לתוך האפליקציה, בין ביוזמתנו ובין על פי הצעת המכשיר. אנחנו יכולים לסדר את התמונות, להוסיף כיתוב לצידן ואפילו מפה שתציין היכן צולמה התמונה. אפשרות העריכה מוגבלת למדי ולא דומה לתוכנות ייעודיות על גבי המחשב. ניתן לסדר את התמונות או להחליף ביניהן ואפילו להחליף את ערכת הנושא של האלבום מתוך מספר ערכות נושא. אבל זהו. לא ניתן להחליט כמה תמונות יהיו בכל דף ולערוך את הדפים ברמה מתקדמת יותר. העריכה מיועדת לעריכה פשוטה ומהירה ללא הסתבכות מיותרת ולא תתאים למקצוענים.

הגלקסי S4 - הופך אלבום דיגיטלי למציאות

לאחר שיצרנו את האלבום שלנו, נוכל להשאיר אותו ככה במכשיר ולדפדף מתי שנרצה. נוכל גם לייצא את האלבום לקובץ PDF או להדפיס את האלבום כולו במדפסת שלנו. אבל אם אתם באמת רוצים אלבום אמיתי, הייחוד של האפליקציה הזו היא האפשרות לשלוח את האלבום להדפסה בבית דפוס בארה"ב בלחיצת כפתור אחת או שתיים בלבד.

בוחרים את גודל ספר האלבום שאנחנו רוצים, מזינים את כתובת המשלוח ופרטי האשראי וחברת BLURB תשלח לנו אותו בתוך 3 שבועות (כך מבטיחים). בפועל, קיבלתי את האלבום בתוך שבוע בלבד עם שליחות FEDEX ממש עד הבית.

עלות האלבום משתנה לפי מספר העמודים, הגודל והכריכה (קשה או רכה). אני הזמנתי את האלבום הפשוט והקטן ביותר (13X13) שעלה כ-17 דולר ובתוספת משלוח עד הבית של כ-3 דולר.

לסיכום

חווית ההזמנה בגלקסי S4 היתה חיובית מאוד. עריכת האלבום היתה מהירה ופשוטה. אולי אפילו פשוטה מידי ובלי אפשרות עריכה מתקדמות. הליך ההזמנה היה מהיר, פשוט והמשלוח זול והגיע מהר מאוד מארה"ב. איכות ההדפסה טובה אבל לא מעולה. בהשוואה עם אלבומים דיגיטליים מקצועיים מבחינים בהבדל הקטן. אפשרויות העריכה מוגבלות וכך גם גודל האלבום (שני גדלים בלבד – 13X13 ו- 18X18) אבל אם אתם רוצים לקבל אלבום תמונות פיזי מתמונות שאספתם במכשיר בצורה נוחה וללא מורכבות יתרה, זו אופציה מומלצת בהחלט.

 

הגלקסי S4 - הופך אלבום דיגיטלי למציאות

 

לדיון בנושא: הגלקסי S4 – הופך אלבום דיגיטלי למציאות


7:00
  /  
19.5.2013
  
מאת: אלי חבוש

1